Как вземате урина на бебетата си?

  • 3 376
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
С колекторите не успях-всичко се беше разляло в памперса.След кърмене я сложих в шезлонга,свалих памперса и чаках около 10 минути и се изпишка в чашка.

# 16
  • София
  • Мнения: 250
След четвъртия неуспешен опит с колектор се отказах. На 6м не и правих изследване. Пуснах и го към 8мия когато вече сядаше на гърне.

# 17
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Изчишках го в чашка

# 18
  • Мнения: 3 478
Аз така и никога не успях да взема урина с тоз колектор. Мъчихме я 2-3 дни миналата година и така си остана без изследвания. На гърне не сяда, в чашка не искаше и така...

# 19
  • Мнения: 622
Пробвах с колектор около седмица и нищо не стана, накрая я издебнах и като почна да пишка подложиш чашка и се получи Peace

# 20
  • Мнения: 1 447
С колекторче.След като го залепих сложих и памперса.
При нас не се получи.Сложих едно бурканче пред чурката и се заредих с търпение за мой късмет след минута малкия се изпишка.
Но с каката не успях да взема на 6 месеца урина,направо на годинката.

# 21
  • Мнения: 742
на 6 мес с колекторчето беше супер лесно Hug , но на 2 год - вече беше ад..тя се дърпа, дразни й, двата се бяха разляли, но на третият опит се получи, просто издебнах веднага след сън (още неразбудена напълно)-сложих колектора и след 10 мин резултата беше на лице Hug

# 22
  • Мнения: 502
Аз с колектор не можах и накрая на гърнето.

# 23
  • Мнения: 8 999
Пробвай пак с пликчето - ще му нацелиш цаката накрая.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Аз изобщо не успях да се справя с тази задача...

# 25
  • Мнения: 1 674
 На малката с колектор за урина/успешно Simple Smile/ ,а на баткото с памук в памперса/защото преди 12 години не бях чувала за колектор/

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 857
С колектор за урина, но мнооого трудно. Накрая, когато успях да събера минимално количество урина, я занесох в лабораторията, а сестрата ми се изсмя и каза, че с това количество нищо не могат да направят. Идеше ми да й кажа да опита тя да се справи по-добре и, че едно 6-месечно бебе не може да напълни колектора догоре  Laughing. Е, оказа се, че сме попаднали на некомпетентна сестра и направихме изследването, но спомените не са ми никак приятни и очаквам с нежелание следващите изследвания, а те не са никак далеч....

# 27
  • Монтана
  • Мнения: 220
На малката-с колектор за урина.И двата пъти[на 6 и на 12 месеца] стана от второто слагане,защото при първото се наакваше.Не съм събирала по много урина,даже втория път мислех,че няма да е достатъчна[дали имаше колкото една чаена лъжичка],но нямаше проблеми.За баткото вече не си спомням, сигурно е било с чашка или на гърне.Както казват и другите майки-търпение му е цаката.  Simple Smile

# 28
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз ще пробвам с памук и после да го изстискам в контейнерче

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
С колектор Peace

Общи условия

Активация на акаунт