Абитуриентски бал-13

  • 9 666
  • 287
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 146
В СУ няма да ходя,но мисля да се пробвам в НБУ. Wink
С риск да обидя някого, там няма какво да се пробваш, смятай, че си приета.  Laughing

Сега сериозно. Като начало и там е добре, пък за догодина предполагам, че имаш други намерения, едва ли заради НБУ си седнала отсега да се готвиш. Wink

# 151
  • Мнения: 1 813
И аз  вече съм на мнение ,че е по-добре да си платиш.И моите уроци надминават 2000 лв.,а и няма гаранция,че щя вляза,отделно обикалянето по изпити и тревогите  Crossing Arms Cry Confused Tired #2gunfire


Да,сложи си изпитните такси,пътуванията,хотелите, нервите пък изобщо няма да ги споменавам,ми .....  Tired

# 152
  • Мнения: 2 414
В СУ няма да ходя,но мисля да се пробвам в НБУ. Wink
С риск да обидя някого, там няма какво да се пробваш, смятай, че си приета.  Laughing

Сега сериозно. Като начало и там е добре, пък за догодина предполагам, че имаш други намерения, едва ли заради НБУ си седнала отсега да се готвиш. Wink
За НБУ не съм се готвила,но просто искам да отида за "пренинга". Wink Там изпита е общообразователен тест и лошото е,че по химия и биология съм кръгла нула,но ще видя какво ще е положението с резултата. Laughing На мен НБУ ми е варианта след Софиийкия  там дори специалностите ми харесват повече. Rolling Eyes В СУ искам само и единствено право.

# 153
  • Мнения: 146
То по-добре да си платиш,егати. Аз за уроци общо по История и БЕЛ съм дала към 2700лв.
Нали знаеш, че не е достатъчно само да се ходи на уроци, трябва и да се учи после.

А за другото, всеки сам решава дали после ще има очи да погледне колегите си.

# 154
  • Мнения: 89
и цифрата става 3000  Crossing Arms

# 155
  • Мнения: 1 813
То по-добре да си платиш,егати. Аз за уроци общо по История и БЕЛ съм дала към 2700лв.
Нали знаеш, че не е достатъчно само да се ходи на уроци, трябва и да се учи после.

А за другото, всеки сам решава дали после ще има очи да погледне колегите си.


Именно,че остави парите,а колко нерви и т.н. за изпити и учене ....

О,боже,най-малкият ми проблем щеше да е как си гледам колегите. /поне съм откровенна/  Tired

# 156
  • Мнения: 1 378
И аз съм чувала за тарифа 5000 за право ... да не говорим, че разбрах от 99% сигурен източник, че в СУ всички места за рав вече били купени отдавна...еми кво повече да говорим  Peace май наистина е по-добре да си платиш, поне да си сигурен, а и определено не ти идва много по скъпо отколкото всъщност  Wink

# 157
  • Мнения: 2 414
И аз  вече съм на мнение ,че е по-добре да си платиш.И моите уроци надминават 2000 лв.,а и няма гаранция,че щя вляза,отделно обикалянето по изпити и тревогите  Crossing Arms Cry Confused Tired #2gunfire


Да,сложи си изпитните такси,пътуванията,хотелите, нервите пък изобщо няма да ги споменавам,ми .....  Tired
И моите уроци(аз почнах от 11-ти клас) излизат доста и в началото и аз мислих,че е по-добре направо да си платя,НО все пак мшсля,че така ще се науча малко или много на труд,ще си създам навици за учене(които при мен напълно липсват).А в крайна сметка дори да си платиш да влезеш пак трябва да учиш,защото все пак целта е да излезеш от университета с добра подготовка.

# 158
  • Мнения: 1 813
И аз съм чувала за тарифа 5000 за право ... да не говорим, че разбрах от 99% сигурен източник, че в СУ всички места за рав вече били купени отдавна...еми кво повече да говорим  Peace май наистина е по-добре да си платиш, поне да си сигурен, а и определено не ти идва много по скъпо отколкото всъщност  Wink

 Tired  моля ти, недей така с тези източници,защото ще са самообеся.


И проблема е да знаеш на кого да платиш.

# 159
  • Мнения: 146
За НБУ не съм се готвила...
Не се притеснявай, никаква специална подготовка за НБУ не ти трябва. Бъди сигурна, че ще се справиш. Предполагам, че си виждала тестове от там и си забелязала, че не са трудни.

Ако наистина само право те интересува, по-добре кандидатствай Право и в други университети.

# 160
  • Мнения: 2 414
И аз съм чувала за тарифа 5000 за право ... да не говорим, че разбрах от 99% сигурен източник, че в СУ всички места за рав вече били купени отдавна...еми кво повече да говорим  Peace май наистина е по-добре да си платиш, поне да си сигурен, а и определено не ти идва много по скъпо отколкото всъщност  Wink
Да,5000 е за право,но естествено,че не всички места са купени. Peace

# 161
  • Мнения: 2 414
За НБУ не съм се готвила...
Не се притеснявай, никаква специална подготовка за НБУ не ти трябва. Бъди сигурна, че ще се справиш. Предполагам, че си виждала тестове от там и си забелязала, че не са трудни.

Ако наистина само право те интересува, по-добре кандидатствай Право и в други университети.
В СУ не интересува само право,а в  НБУ-повече специалности,най-вече френската им програма. Simple Smile

# 162
  • Мнения: 1 378
аХ`Не освен да се самообесваме заедно  Tired

Мелиса, мм да може би не са всички, ама на фона на огромния прой кандидати и на около 100 места(не съм сигурна, че са толкова), мислиш ли че няма да се намерят 100 човека, които могат да си платят  Winkа и да има останали едва ли за много  ooooh!

# 163
  • Мнения: 146
....че разбрах от 99% сигурен източник, че в СУ всички места за ...
Това са абсолютни глупости, които използват за оправдание хората, които не успяват. Само малко се замисли как би станало това и ще разбереш, че е измислица. Да не говорим, че през последните години Право дори не е най-желана специалност в СУ и баловете стават все по-ниски.

# 164
  • Мнения: 1 378
определено не го използвам за оправдание + тва защо да не стане? абсолютно възможно е по мое мнение

Общи условия

Активация на акаунт