Нежелана бременност

  • 5 825
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 458


Искрено се надявам да не ти се налага да попадаш в подобна ситуация. Същото пожелавам и на останалите които така остро реагират.
Не виждам нищо остро в изказването си.....

Мила не съм казала че си се изказала остро. Прочети по-внимателно " ......и на останалите..."  Peace


Yulichka като психолог може би си права ако става въпрос за първи аборт и за такъв който правиш по нежелание (поради хиляди обстоятелства). Когато обаче въпроса опира до ясна представа и твърдо решение тогава няма нищо с теорията ти. Тогава колкото по-бързо, толкова по-добре и повярвай ми, няма никакви угризеня, само радост че вече е в миналото....  И да, няма значение в кой стадий от бременността ще се случи, важното е да стане. Предполагам на много от вас това звучи жестоко и немислимо но хора вякакви, свят широк, причини милион.... така че не съдете само според вашия мироглед.

# 61
  • Мнения: 160
Ами ако причината да напишеш това е да шокираш xората, определено успиа... как се казват тиа дечитса които си абортирала, за да се помолим за тиаx, както се молим за всиако едно бебе в беда...

# 62
  • Мнения: 4 753
Ами ако причината да напишеш това е да шокираш xората, определено успиа... как се казват тиа дечитса които си абортирала, за да се помолим за тиаx, както се молим за всиако едно бебе в беда...

Айде пак глупости.... Можеш да се молиш за всички абортирани дечица и без да ги знаеш поименно....  Stop

# 63
  • Мнения: 4 458
Ами ако причината да напишеш това е да шокираш xората, определено успиа... как се казват тиа дечитса които си абортирала, за да се помолим за тиаx, както се молим за всиако едно бебе в беда...

Айде пак глупости.... Можеш да се молиш за всички абортирани дечица и без да ги знаеш поименно....  Stop

Тъй, тъй.... а и аз не знам до сега някой да си е кръщавал абортирано дете

А и целта не е да се шокират хората, а за да се разграничат нещата. Гледам се опитвате с всички сили да събудите съвестта на една жена която вече е взела решение. Тя си знае колко и е трудно и какво преживява. Със сигурност четенето на морал не помага - изобщо

# 64
  • Мнения: 8 769
Така, за 4 страници авторката на темата получи не един точен отговор.
Да не се повтаряме.

Общи условия

Активация на акаунт