Нежелана бременност

  • 5 818
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Монтана
  • Мнения: 220
За съжаление и аз мисля,че друга алтернатива няма.  Sad

# 16
  • Мнения: 2 309
Гади ми се от такива теми... Sick

# 17
# 18
  • Мнения: 4 335
Няма друг на4ин Sad

# 19
  • Мнения: 4 458
Има лекарства, но е опасно понеже са много токсични. Аз съм пробвала, но пак се стигна до аборт - нямах достатъчно търпение да изчакам действието а не ми се искаше да прескачам 3 ти месец където вече и аборта си става нелегален, въпреки че след като си взела тези хапчета ако опита е неуспешен 100% се прави аборт ако ще да си в 5ти месец понеже има много големи увреждания на плода.... Та такива ми ти работи....

Най-лесния и "чист" начин е аборта. Wink

# 20
  • Мнения: 9 973
дори и баба знае-няма

# 21
  • Мнения: 1 897
Не. Няма друг начин.

# 22
  • Мнения: 953
Съжалявам много за това през което ти предстои да преминеш.
Обмисли го пак много хубаво преди да го направиш, за такова решение човек е в състояние да страда и съжалява цял живот.
Има лекарства, но е опасно понеже са много токсични. Аз съм пробвала, но пак се стигна до аборт - нямах достатъчно търпение да изчакам действието а не ми се искаше да прескачам 3 ти месец където вече и аборта си става нелегален, въпреки че след като си взела тези хапчета ако опита е неуспешен 100% се прави аборт ако ще да си в 5ти месец понеже има много големи увреждания на плода.... Та такива ми ти работи....

Най-лесния и "чист" начин е аборта. Wink

Това много гадно бе  Sick

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 250
Няма друг начин освен аборт. Но помисли добре дали искаш да убиеш това малко създание да не съжаляваш после.

# 24
  • Мнения: 5 577
Ами аз тъкмо чета 'Железният светилник', на Д.Талев - та там майка даде на дъщеря си билки за да пометне, но и тя се спомина.  Praynig Confused

та не ти препоръчвам билки/хапчета - хайде да бъде аборт.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Най добре отивай на лекар.Щом сама си си изчислила че си във втори месец, по-добре не чакай дълго.
Аборт, за друг начин не знам на този етап.

# 26
  • Мнения: 3 092
Мисля,че съм бременна може би във втория месец,направих си два теста и двата са положителни,но съм категорична,че не желая това дете освен аборт има ли друго решение,за да го премахна?

какво друго решение всъщност би могло да има  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 418
много добре си помисли дали наистина искаш да го махнеш. животът е сложен и може да не ти даде втори шанс.няма да можеш да си простиш ако ставе така.едно дете носи само радост каквито и да са обстоятелствата около раждането му, така че не се лишавай от това най-голямо щастие.
не разчитай на народна медицина!много е опасно!!!

# 28
  • Мнения: 6 274
Имало е и друг начин - изобщо да не стигаш до тук.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 22:32 от Djulichka

# 29
Благодаря на всички за отговорите  bouquet ,исках да разбера дали няма някакви хапчета или други медикаменти,вместо аборт.Днес отивам на лекар да го потвърди със сигурност и да се консултирам с него за аборта.Знам какво значи да имаш дете,имам голяма дъщеря,но не искаме второ дете,нито аз,нито съпруга ми.Наясно съм,че е можело да не стига до там,но за това  какво е можело да бъде не искам да мисля каквото е станало е станало,занапред ще внимаваме повече

Общи условия

Активация на акаунт