....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 8

  • 36 804
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 925
Еми, какво стана с твоята, направи ли я Вальо ?
echolalia, много е красива  Peace
mu6moronko, хубави са ви татусите, ма не разбрах на какво да се смеем  newsm78  Wink
Уфф, аз пък нещо съм се зачудила за обица на пъпа, ма трябва да изчакам да стегна корема, че за сега плочки няма, само една канаричка  Blush  Crazy Но все повече почвам да се навивам. ПО едно време тъкмо щях да си го пробивам и една позната си проби нейния и като почнаха едни възпаления, едно чудо и като и го видях - така бързо се разколебах. Дълго време само при мизълта за това нещо ми изникваше нейния образ с възпаление пъп  Sick
Маргало - добре ти е обичката, като спадне подутото съвсем ще се харесаш
Peace

# 61
  • Мнения: X
Запис, да се изкажа, че днес видях най-страхотната прясна пеперуда на една съфорумка.За тату говоря, не за другата пеперуда... Whistling
А също и скорпиона на същата съфорумка, горе на плешката й. Казвам ви, жестоки татуси! Но и съфорумката си я биваше. Crazy Да се издаде сама, че да не я издавам аз!!  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 32
Здравейте, имам питане относно татуто по време на кърмене. Безопасно ли е, правил ли си е някой през този период и има ли начин боите да не засегнат кърмата

# 63
  • Мнения: 5 103
утре ще намеря време да снимам мойте обица и тату

# 64
  • Мнения: 331
 Кипра -мисля ,че не е добре.Надали е вредно по-скоро стреса който преживява организма може да не се отрази добре на лактацията.Мъжът ми е татуист и докато бях бременна и кърмех после абсолютно ми забрани дори да си помислям за татуси.

Stra4i-не разбира се..... Cry Cry Sad.....май така ще си остана с контурите..

# 65
  • Мнения: 1 925
Емииии, ма как може, ще му се скараме с Илинда, тя от кога ме пита дали е станала, че сме любопитни  Blush
Айде съфорумката с пеперудата да се издава
  Twisted Evil

# 66
  • София
  • Мнения: 819
Гърба на брат ми, прясно татуиран

Снимката е от зимата, веднага след като е бродиран, се е снимал Peace

# 67
  • Мнения: 7 723
Щом си оцеляла след перманентен грим, то тогава татуто ще ти се стори като гъделичкане  Crazy Peace
...най безболезнените места били тези, които са по- далече от кокал.
(поне така разпраат)..
..аз, например имам отзад на плешката и не ме боля. Хич! Wink

...и....супер ти е нослето Peace Crazy

# 68
  • Мнения: 7 723
Най-накрая се престраших да си покажа и моята...
http://images25.snimka.bg/005834964.jpg
Имам я от почти 3 месеца   Blush
  newsm09.....уауууууууууу.... Crazy Peace

# 69
  • Мнения: 7 723
ехаааа ....  smile3501
echolalia, браво, много красивичко

ей тук двенки над дупетата , и вие да ни се посмеете Joy Joy
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5835142

А дупетата чии са? Whistling

# 70
  • Мнения: 7 723
Гърба на брат ми, прясно татуиран

Снимката е от зимата, веднага след като е бродиран, се е снимал Peace
Брат е убав  Peace Crazy , ама кога ще се поФалиш с нещо твое? Whistling Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 494
Запис, да се изкажа, че днес видях най-страхотната прясна пеперуда на една съфорумка.За тату говоря, не за другата пеперуда... Whistling
А също и скорпиона на същата съфорумка, горе на плешката й. Казвам ви, жестоки татуси! Но и съфорумката си я биваше. Crazy Да се издаде сама, че да не я издавам аз!!  Mr. Green

Айди от мен да мине ,разкрита съм Mr. Green. Аз май бях ? newsm78

# 72
  • София
  • Мнения: 819
ама кога ще се поФалиш с нещо твое? Whistling Crossing Arms

Ми знам ли и аз вече ooooh! Confused Все нещо изниква, сега имам много да уча за ДИ, в сряда ще ми оценяват държавната практика и не знам къде съм Close Close Close

# 73
  • Мнения: 7 723
Запис, да се изкажа, че днес видях най-страхотната прясна пеперуда на една съфорумка....
Това ми прозвуча малко, като пеперуда, сготвена в собствен сос Mr. Green Joy

Танче, ти ли си? Whistling ...ти си. Не се прай Hug

# 74
  • Мнения: 494
Запис, да се изкажа, че днес видях най-страхотната прясна пеперуда на една съфорумка....
Това ми прозвуча малко, като пеперуда, сготвена в собствен сос Mr. Green Joy

Танче, ти ли си? Whistling ...ти си. Не се прай Hug

Аз съм бре  newsm78,не съ прая .Разкрита съм Embarassed! Ходих днеска да си разходя пипирудата из Борисовата и съ запознахме с Кампарито!

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 00:10 от tania76

Общи условия

Активация на акаунт