ДЕКЕМВРИйки искат вече на море, чакат слънцето да напече

  • 17 569
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 666
MTV, честитоооооо! Hug Лека и безпроблемна бременност и прекрасно бебче на финала!

Ей ме на, завърнах се от фм. Всичко с бебочето е наред - всичко каквото трябва си го има и всичко си отговаря по размери на седмиците в които съм с +/- някой ден разлика, което е несъществено. И почти сигурно е момиче! Докторът не посмя да каже на 100%, че много срамежливо се извъди и се кри, кри, едва го издебнахме да го видим. Ама живи и здрави да се родим и това ще се разбере със сигурност  hahaha И личицета не щя да си покаже хубаво. Срамежлива работа, потайна до безобразие.... на майка си прилича Wink. Имам и диск със снимки и клипчета, по-късно ако намеря време ще кача нещо да видите.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ихааааааааа, Ели, страхотно, мила! Поздравления! Много, много се радвам, че всичко е наред с бебето!  Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 728
МТВ-ЧЕСТИТО МИЛА! preggo  love001

# 18
  • Мнения: 438
Браво Елси! Жива и здрава да се роди малката госпожица!  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 897
Ели, страхотна новина Grinning Да расте здрава госпожицата, хубостта й ще е безспорна  Hug
Цвети и Зечи, с вас съм, момичета и стискам палци Praynig Hug

# 20
  • Мнения: 9 487
Честита мацка Елси   Wink

И ние се надяваме щерка да е, ама докато стане време да се види.. Whistling

Благодаря ви момичета за пожеланията и честитките Hug

Сега кахърите ми са, дали няма да има негативен ефект приема на АБ, аулин и беналгин заради гадния синузит Confused
Идващата седмица ще тичам на гинеколог, че е пък рано още...уффф направо ме е страх да се зарадвам Sad
Първия ни опит беше т.нар. "кухо яйце", с Трифон лежах за задържане 2-рия мес, а от там до края в болнични и повече на легло.
Та дано не съм избързала с хвалбите Praynig

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
MTV, каквото има да става, ще става с или без хвалби, така че - чакане и спокойствие му е майката.  Wink Стискам палци всичко да е наред!  Praynig Hug

# 22
  • Мнения: 80
MTV, каквото има да става, ще става с или без хвалби, така че - чакане и спокойствие му е майката.  Wink Стискам палци всичко да е наред!  Praynig Hug

Подкрепям!  bouquet

Елс, страОтна новина. Щом бебе е добре, значи всичко е добре Simple Smile

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Честита нова тема!
Радвам се ,че започва с хубави новини!Дано до края все така да я караме!
МТВ ,честито!Всичко ще е наред , ще видиш!
Елси , браво за госпожицата !
Зори , радвам се ,че операцията е минала добре!Честита ти работа!Пожелавам ти успех и удовлетвореност!Не казваш нищо за Бърборко - кой ще го гледа ,докато мама работи?
 На Калина снимките ги разгледах и мога само да кажа ,че е много сладка кокетка ,Боже , какви рокли ,много им се кефя.Ей сега ще се върна в старата тема да видя и Вики. Габи , има ли срокове за снимките.Ще ти изпратя и аз ,не знам кога ще успея обаче...
Видяхме го Виктор .Много е пораснал!Стилиян каза "Искам си играя с Витор"

# 24
  • София
  • Мнения: 529
Уууу, колко много и все хубави новини!  newsm44

Много се радвам, Елс! Дано да са познали и наесен да дундуркаш срамежливата госпожица!   

Пачи, оздравявай и се отчитай пред обществеността! В очакване сме. 


# 25
  • Мнения: 940
Елси...искренно се радвам за теб ,браво че сте здравички и всичко ви е наред.Предполагам се вълнуваш много че ще е госпожица,имаш ли снимка на дупето ,дай я -аз специалистка станах с такива снимки докато чаках Елла да се появи Laughing

Пачи...ти кога ще ходиш на видео?

# 26
  • Мнения: 195
УУУУУУУУУУ, браво МТВ, да ти е лека и лесна!!! Имаме вече 3 бременни за щастие:)
Само да кажа - жива съм (полу), чета ви веднъж седмично, предимно не спя и работя като вол.
Вчера другарите решиха, че ставам за гражданин на демокрацията  Peace
Днес Рада имаше тържество за деня на майката (11 май тази година, винаги е 2рата неделя на май) и бяха едни песни и чудесии, напиках се от смях. Не знам как да ви кача филмче newsm78
Утре имам да водя 2 класа на бременни  - да не ме прихване хихихи.
Много целувки!
Пп май не споделих, че с Рада идваме на 30 август Laughing ура ура
лека почивка

# 27
  • Мнения: 1 666
Мерси на всички за хубавите думи!  bouquet

Зори, радвам се, че всичко и минало добре! Сега дано бързо се възстанови баща ти! Поздравления за работата! Искаш ли още малко подробности да споделиш?!

МТВ, не мисли за лошото. Зареди се с положителни мисли и всичко ще е наред! И аз не исках да споделям тук и да де се радвам много, защото не бяхме чули сърце, ама тогава пророческия гений на Пачи роди онова заглавие и не се стърпях. В тоя ред на мисли - какво ще кажете да сменим заглавие с нещо в чест на Ланг?! Пачи, айде напъни се да го измислиш!

Хот, честито ти гражданство!

Вики, ето тогава, щом си специалистка, произнеси се : дупето

# 28
  • Мнения: 940
ауууу елси тъкмо си лягах ,тотална госпожица си имаш -нямам никакви съмнения за това-поздравления и честито и да си се носите още 20тина седмици леко и безгрижно Heart Eyes


мтв...честито (съвсем тихичко ти го казвам),чукам на дърво Wink

хот...честито бе ,съгражданка си ми станала така ли ?!пак с Рада в БГто ,брей а аз съвсем го ударих през просото -ама  майка нали идва след 3 седмици за 3м та все не намирам причина да му се не види.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 849
Ех, стана традиция, във всяка нова тема по едно ново бременно мамче Grinning.
МТВ, много се радвам за теб. Честито и ще стискаме палци всичко да бъде наред Praynig.
Елс, супер, че Стени ще си има сестричка. Както се казва пълно щастие Grinning.
Зори, радвам се, че операцията е минала добре Grinning. Бързо възстановяване на татко ти.
Габи, Виктор е много сладък Heart Eyes.
Краси, честито прохождане на Мая.Следващата седмица ще духате свещичка Laughing Ех, кога се търкулна цяла година.
Мимис, благодаря ти за отговора  bouquet.
Цвети, Зечи, ще стискам палци всичко да бъде наред Praynig.
Хот, ще те чакаме Hug.

Новото при нас е, че Дани за 10 - ина дни ще ходи на детска градина за по няколко часа Party. Вчера го заведохме и той като видя дечицата и играчките се втурна в стаята и едам го изкарах да му обуя пантофите. След това с хиляди уговорки, че днес пак ще ходи на детска си тръгнахме. Сутринта стана в 6 часа и в 7 вече стоеше на вратата с дрехите и обувките в ръка и мрънкаше, че иска на детска Crazy. Понеже не му се полага храна и трябваше да закуси преди да излезе и той нали е на "Вие" с храната въобще не искаше да си погледне закуската, обаче като му казахме, че щом не си яде сандвича няма да ходи на детска и той за 10 минути излапа филията и си изпи млякото hahaha. Сега Ники отиде да си го прибере и не ми се мисли как ще го излъже да си тръгне.

Чао и приятен ден  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт