ДЕКЕМВРИйки искат вече на море, чакат слънцето да напече

  • 17 598
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 600
Лейдис, вдъхнових се снощи от Морковената торта и днес я сътворих. На вид не стана много сполучлива, но се надявам на вкус да е добра. Ето и снимка:

Още не сме я опитали, искахме да изчакаме и зайчето да присъства на разрязването. Дано е вкусна. По-късно ще споделя  Wink

И тъй като днес явно е ден за кулинария направих и моята "пухена" салата/торта. Ето и нея.


Бягам да си взема зайчето!  Hug

# 61
# 62
  • Мнения: 1 666
Дани, забрави ли, че в темата има две бременни и една малко бременна, а?! Айде сега да ти даваме адреси и утре по куриер да чакаме по парче и от двете произведения... hahaha

# 63
  • Мнения: 438
Дани - страхотни творения! Браво на теб!
Зечи - какво стана с операцията на майка ти?
Баща ми днес го оперираха,да видим сега възстановяването.....

# 64
  • Мнения: 1 666
Я, операция на майка ти ли, Зеч?! Аз къде съм спала Embarassed? Извини ме, че съм пропуснала и не съм стискала палци навреме, но сега ви пожелавам всичко да е минало отлично и бързо възстановяване!

Цвети, надявам се и при вас нещата да вървят бързо на добре! Какво казват лекарите?

# 65
  • Мнения: 600
Ели, много ме досрамя  Embarassed Съвсем недомислих, че може да поискате и вие от произведенията ми. Като слон в стъкларски магазин съм   261uu Чакам адрес на лични и пращам по куриер. Ама в свое оправдание ще кажа, че все гледам разни торти тука я от Зеч, я от Мими, я  от някой друг и тъй като нищо не съм показвала, реших и аз да се изхваля. Пък то к`ва я надробих...  Rolling Eyes Embarassed
Цвете - мерси  Hug  bouquet Бързо възстановяване на баща ти  Praynig Praynig
Зеч - надявам се и при майка ти всичко да е било успешно  Praynig

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 00:23 от Flash Dance

# 66
  • Мнения: 799
София, Иван Вазов, бл. 30 - 2 парчета торта и 1 купичка салата. Предварително благодаря.
Егати, заради вас утре ще купувам и бъркам моркови  Crossing Arms

Дай рецепта за салата, плийз   chef

# 67
  • Мнения: 600
Салата е лесна
1 или 1,5 кг картофи
1,5 кутии майонеза
 горчица
кашкавал
3-4 яйца
Продуктите са в ориентировачни мерки, всеки може да си сложи по повече от онова което обича. Значи, картофите се сваряват (аз ги беля предварително). Яйцата също - трябва да са твърдо сварени.  В голям поднос или чиния се настъргват първо няколко картофа, да се покрие дъното, после се стърже кашкавал, след това две от яйцата (примерно броя). След това се намазва с предварително смесената горчица с майонеза. След това отново почва да се стържат картофи, кашкавал и яйца и пак се маже и така докато не ви омръзне или не ви свършат продуктите. Аз правя максимум три "пласта". Горе се украсява според вкуса. Най-важното за тази салата е всичко да се стърже на място, т.е. да не се стърже другаде и после да се прехвърля, защото така става по-въздушна и много вкусна. Да ви е сладко! Hug
Аз отивам да   smile3524

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 00:20 от Flash Dance

# 68
  • Мнения: 1 461
Правде много ти благодаря за рецептата, ще я направя на 18 май, че тогава аз съм рожденничка   bouquet
Ани как е майка ти ?
Дани всичко изглежда страхотно
Мая от ден на ден е все по стабилна , днес хваща количката на Галето и я бута  Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=DBvSfds3FH4&NR=1 момичета ето тук има клипчета как се правят торти и фондани , много са интересни

# 69
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Мерси че ни мислите момичета ! Hug
За жалост още не е минала операцията ще е най вероятно в понеделник .Тогава ще ви моля за палци. Praynig
Цвети , дано татко ти бързо се възстанови  Hug Hug
Лягам , че сега си идвам от работа и съм скапана Rolling Eyes
Пачка оздравявай мила , аз много добре знам за каква гадост става дума за синузита приказвам де Laughing
Аз се отървах с пункции , предадох се накрая , то не се издържаха болките  Confused

# 70
  • Мнения: 195
Олееее, пункци много гадно бе Зечи!!! Дано майка ти е добре следоперативно! Ще се молим!

Пачи, иди ги стреляй, а ако не те слушат, заплашваш с корема и може и да пръцнеш и да ги отровиш. (простете натурализма, ама като имаш едно хлапе и вече ти пада пердето:)

ДАНИ, слушай какво - правиш торта, опаковаш, пускаш по куриер за 1 ден и утре вечер да съм със салата и десерт у нас, че ми е най-дългия ден!!! Амаха  chef

Днес се сбутах пак с йогистката дето ще има бебе на 18 октомври - какво сладко шкембе!!! Кога ще видим вашите? Много чаровно:)

лека ви нощ и сряда!

# 71
  • Мнения: 940
Аууу Хот добре че подсети ,Елси Пач дайте по едно бременно фото да изплакнем носталгични очи.

Ани...малката Ани е абсолютен бонбон,и на някои снимки все едно Дани гледам,наистина много си приличат-ние с брат ми така сме били и все още хората казват колко си приличаме като близнаци (разликата ни е 3 год)

Оххх не съм бременна но си пия винце и ми се прияде тая салата на Дани точно сега и като прочетох рецептата още повече.Днес пък татко ми има РД и затуй с винцето де!


ланг...ще те мислим всички да знаеш ,като има инфо да кажеш какво що - дано всичко е наред при теб здравословно ...пък за бебенце Господ си знае работата!

Правде и аз като Пачи с руския съвсем съм на начално ниво ..нищо не вързах от стихотворението , а едно време го шляпах като роден и само 6 в у-ще,пък и половината ми рода е руска...английския ми е превзел мозъка май smile3537...много се разочаровах от себе си Confused

# 72
  • София
  • Мнения: 3 946
Здравейте Hug.
Мамчета, нямам време да пиша по темите,че двете хлапета са хем будни вече, хем болни и ме правят да си говоря сама ooooh!
Ланг, стискам всички възможни палци да е бебче Praynig.
Зечи, дано операцията мине по най - успешния начин Praynig.
Пачи, бързо да оздравяваш Hug.

Аничка, честит рожден ден! Да си жива, здрава и много щастлива.

# 73
  • Мнения: 1 666
Ехееей, Дани, аз се пошегувах (поне за себе си)! По принцип не съм от пощеливите бременни, а пък с тая бременност още по-малко ooooh!. Ако знаеш колко малко неща мога да ям с желание... При това гаденето уж вече ми е минало! ooooh! Още по-трудно става и като трябва да готвя. Преди не ми е било проблем, обичам да правя разни вкуснотийки, защото съм чревоугодник, а сега апетит - никакъв, следователно и желание и фантазии за готвене - никакви. Единственото хубаво нещо е, че не качвам кила така, както качвах със Стени - до тука само 3кг!!!

Зечи, късмет на майката ти - да случи на свестни доктори и да се оправи бързо!

Абе, каква е тая работа, напоследък всеки има по някой от семейството си за операция, аман от болести, каква е тая година, в която сме влезли  Crossing Arms ooooh!

Марти, дано бързо оздравяват дечицата! Да не ги хвана и тях дрисливия късмет?!

Зори, надявам се Боби вече е добре!

Хот, Вики, с удоволствие бих показала снимки, ама няма кой да ме снима, все аз снимам домочадието. Няма да забравя обаче, ще се покажа.... някой ден....

# 74

Общи условия

Активация на акаунт