Любители на КОТКИ, тема 3

  • 23 236
  • 490
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 1 825
Мирена, много сте готини, и котьо, и татко му. Само мама все гледа да се скатава. Grinning


P.s. Разреши ли се вапросът в южното ни съседка? Обърна ли се за съдействие към колегите?

Lebeduna, много уютно изглежда у вас. Нищо чудно, че малкото все гледа да спи.

# 436
  • Мнения: 416
Lebeduna и Лъчо са много сладки ... ама то всички котки са хубави............ само да ги гушкаш .   love001Джеса един път като я снимах със светкавица   ruporuu такава лапа ми удари,чеееее никаква снимка не стана..  Някой път много се изнервя... ама аз съм си нахална и я дебна постоянно     smile3508
Сега е нахранена и доволно спи в/у монитора.

# 437
  • София
  • Мнения: 1 892
Емел, ще ти пиша на лични.  Simple Smile

# 438
  • София
  • Мнения: 39 933
Харо е като Дияна - кипрят се пред фотоапарата Simple Smile
Дияна видя снимките на малките сладурчета с розовите коремчета и веднага награби Харо. Но той нещо се противи и я одра. От играчка - плачка. Двамата са на двата полюса - или са дупе и гащи и спят сладко или Харо гони Дияна, а тя пищи.

# 439
  • София
  • Мнения: 1 892
   Айде да видите, че и аз съм детектив !  Party Имаме си рожденничка, да не се ослушва, а да почерпи.  Twisted Evil
   Честит рожден ден, Лебедуна ! newsm59    Всичко най-хубаво на теб и твоята чаровница !   newsm51

# 440
  • Мнения: 3 770
Еееее, Mirena , отидох да играя карти и ти веднага ми взе палмата на първенството!  Simple Smile И кога ще ходиш в Троян?Айде мини да вземеш мен и Рети - няма да съжаляваш!  Peace

                                               Lebeduna , честито и от мен !Ще ти пожелая преди всичко здраве , а пък другото ще си дойде !                                                                                               Да са здрави и всички около теб , които обичаш и те стоплят  с присъствието си!

                                                                                       

# 441
  • Мнения: 1 218
ИИИИИИиииииииих всички ме изпреварили, докато аз се намоткам  Flutter

Честит Рожден Ден на Лебедуно пиле шарено  Hug 




Искате ли всичките честитки и пожелания да ги съберем в тази темичка, която пуснах специално за нея ??

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 01:39 от Djindjari

# 442
  • Мнения: 812
Момичета, благодаря за милите пожелания. Изненадахте ме много приятно. Аз съм на работа (пак) и почерпката е скромна, но от сърце.


# 443
  • Мнения: 3 770
Lebeduna , много обичам такива скромни почерпки ! Ще се почерпя няколко пъти!  Joy Да си жива и здрава още един път !    bouquet

# 444
  • София
  • Мнения: 1 951
Честито  на   Рожденичката!Много  здраве  и късмет!Благодаря  за   почерпката.

# 445
  • София
  • Мнения: 5 775
Честит Рожден Ден. Да си много щаслива и усмихната.
Днес да те пуснат по- рано да си ходиш  Simple Smile

# 446
  • Мнения: 1 227
 baloniЧестит Рожден ден, Лебедуна! Пожелания за много здраве и щастие и от нас с Джони  bouquet Весел празник baloni

# 447
  • София
  • Мнения: 39 933
И тук да те поздравя Lebeduna , и с удоволствие ще се възползвам от почерпката Simple Smile

Изгоних домочадието навън, че ме изнервиха, ужасТ. Днес само Харо ме слуша. Лежи си момченцето на леглото ни. Преди малко основно ми почисти носа, ръцете и лицето. И пак си полегна Simple Smile

# 448
  • Мнения: 1 540
Здравейте, не бях разглеждала скоро форума Хоби, и сега с приятно чувство се включвам в темата Любители на КОТКИ!
И аз искам да се причисля към любителите на котки, обожавам тези създания!

Искам да ви запозная с Арчибалд - едномесечно коте, което спасихме преди около седмица (беше паднало в шахта на маза).



В момента се грижим за него, но ще се наложи да му търсим стопанин. Преди време тук писах за котето Бъндъл, което също беше спасено (миналото лято, мисля) и на което успешно намерихме постоянни стопани.

Когато Арчибалд порастне мъничко, ще открия "кампания" по осиновяването му. Засега само бих искала да ви запозная с него, знам че ще го харесате  Simple Smile

Потенциални стопани, приемам вашите кандидатури за осиновители на Арчибалд  wavey

# 449
  • София
  • Мнения: 39 933
Днес си мислех да пусна тема "Подарявам, продавам, търся, купувам - домашен любимец".
След като вече затваряме успешно темата за Тъжната обява, трябва да отворим нова тема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт