Абитуриентски бал - 14

  • 17 531
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 339
...И сега последно с по-тъмно сиво или с по-светло сиво  Rolling Eyes

Аз си го представям по-скоро с по-светло сиво или бяло, но не знам, както решиш, виж кое по ще ти хареса на теб.
Peace

# 61
  • Мнения: 649
На мен честно казано грима не ми харесва! Лорън не може да се каже, че не си фотогенична, наистина се усмихвай повечко и всичко ще е супер.

# 62
  • Мнения: 1 280
   Лорън много си сладка наистина  Hug За панталона на мен ми се струва че ще е добре с черен  Peace или бял наистина, иначе ще стане прекалено сиво /май съвсем те обърках извинявай, мое мнение е/

# 63
  • Мнения: 1 354
...И сега последно с по-тъмно сиво или с по-светло сиво  Rolling Eyes

Аз си го представям по-скоро с по-светло сиво или бяло, но не знам, както решиш, виж кое по ще ти хареса на теб.
Мдаам ще го пробвам с няколко различни цвята и ще видим кой ще ми хареса най-много.

Ан_Ma и аз така си представям абитуриенски бал...с някакви....нестандартни,необикновени...мигли,камъни и т.н.
Даже си харесах едни мигли,които отгоре бяха с малки камъчета в преливащи цветове.Някви немски бяха,ама не помня марката.......много им се чудих,но ме достраша,ако камъчетата започнат да падат по средата на вечерта...то това не е важно,защото сигурно всичко ще са достатъчно в джаза,но ако ми влезе някое в окото....то стана малко като на нероден Петко,де,ама...

# 64
  • Мнения: 4 447
И аз искам, ама вЕрно - няма.

Сега ще се наконтя за бала на брат ми.
Имам вече панталон, сандалите са от миналата
година, но пък съм ги обувала 3 пъти.
Сега си търся нещо нагоре.

Ще гримирам дамата му за бала и
вчера ходихме да й избираме козметика.
Купих и за моето куфарче разни нови неща,
че с тия гримирания по баловете.... Grinning

За сега вече имам няколко дати за гримиране,
от които на едната мацка и прическа ще й парвя  Crazy

# 65
  • Мнения: 1 354
   Лорън много си сладка наистина  Hug За панталона на мен ми се струва че ще е добре с черен  Peace или бял наистина, иначе ще стане прекалено сиво /май съвсем те обърках извинявай, мое мнение е/
ааа не не си ме объркала,колкото повече мнения толкова по-добре.Така ще ми е по-лесно да избера накрая.

# 66
  • Мнения: 893
  Понеже нали са ти проблем сандалите...Препоръката ми е...ако решиш с бял се убеди, че ще намериш сребристи...Ако не можеш да намериш...по - тъмно сив и черни сандали.
Грима не ми харесва - много насечен, никакво преливане.  Peace

# 67
  • Мнения: 339
тъй като скоро споменахме подаръци за бала... Thinking
мен ми се искаше някоя палитра с грим обаче до сега съм нямала такави и бихте ли ми казали дали са хубави гримовете - аз се притеснявам че няма да ми отговорят на лицето макар че сигурно се слагат наи универсалните пудри и т.н....
който има нека сподели  Hug
П.С. В бургас съм виждала единствено в Бонжура...  Thinking

# 68
# 69
  • Мнения: 1 354
Няма да е бял със сигурност,защото на другарската съм с бял панталон и бял потник.
А сандалите сигурно ще са тези,с които ще съм на другарската,освен,ако не си намеря нещо друго.Вече нищо не ми харесва,всички ми се виждат еднакви.
Сега ще ви ги покажа,защото май съм пропуснала.

# 70
  • Мнения: 893
А това дали ще си като мишка е глупаво...Булките да не би да са гълъби, хората облечени в розово - прасета, в черно - гарвани?
Сив панталон направо ще ти заспи!

# 71
  • Мнения: 475
kaSsisS мерси  Hug  ще пробвам да видим как ще изглежда Flutter

# 72
  • Мнения: 4 435
А това дали ще си като мишка е глупаво...Булките да не би да са гълъби, хората облечени в розово - прасета, в черно - гарвани?
Сив панталон направо ще ти заспи!


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Много правилно.Ако знаеш как ме разсмя само. hahaha Hug

# 73
  • Мнения: 1 354
А това дали ще си като мишка е глупаво...Булките да не би да са гълъби, хората облечени в розово - прасета, в черно - гарвани?
Сив панталон направо ще ти заспи!


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Много правилно.Ако знаеш как ме разсмя само. hahaha Hug
Няма да коментирам,че пак ще мине цяла тема в караници.
Дали е тъпо или не,не виждам тебе кво те грее.
И за мен много неща са глупави,но за други хора са wow,да речем.

# 74
  • Мнения: 1 280
ICE_89 защо наистина не опиташ да вкараш и някакъв друг цвят в грима  Thinking Аз също бях с черна рокля на бала, а гримът ми беше сиво /тъмно и светло/ и розово-лилаво, много ефектно се получи  Peace /но все пак ти си знаеш/

Общи условия

Активация на акаунт