Тайната на дългата и здрава коса - 34

  • 31 805
  • 408
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 758
УсMuBka много готина коса имаш!и аз скоро трябва да се изправя! : newsm10

mishlentze слагай по 2 пъти шампоан за да се измия мазнотията!аз слагам шампоан по 2 пъти иначе и на мен ми седи мазна ако я измия само 1 път!  Peace newsm10

# 16
# 17
  • Мнения: 422
Страхотни коси имате супер...а на Барбитата Heart Eyes
Открих моята маска с тривито..в четвьртьк сложих 1 льж от него и всичко друго изсушаващи сьставки,даже не сложих и никакво масло и дори днес на втория ден от кьпането  косата ми е мекичка и не е толкова мазна.
Аз не слагам жьлтьк,защото нямам,но без него сякаш ми е по-добре косата.
И да споделя за нещо на което ме е яд.На майка ми една колежка й препорьча маската Миоситис,незнам дали така се пише,дето е с костен мозьк и плацента,обаче аз не  обьрнах внимание на името и си сложих,а на следващия ден косата ми беше мазна и мама я продаде на една друга нейна колежка..и така вчера в аптеката гледам и ми обясняват за нея и ме хвана много яд,че я вьрнахме... #Cussing out...

# 18
  • Мнения: 1 365
Аз пак се наклепах... Flutter Смесих майонеза, кисело мляко и зехтин, сложих шапка за баня и хавлия отгоре, за да се затопли добре и отивам да дремна за 2 часа. После може и снимка да кача, ако ми хареса резултата... Thinking
Косите са ви страхотни Hug

# 19
  • Мнения: 5 173
Аз от Миосотиса бях доволна, ставаше. Но нали сте я продали, как така сте я върнали?

# 20
  • Мнения: 1 282
Усмивке,   bouquet Цветът на косата ти верно е много як.  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 603
Много ви благодаря момичета   bouquet Цветът ми е естествен  Flutter Радвам се че ви харесва.
А на маската на Миосотис и аз съм ползвала и съм доволна, но напоследък съм само на домашни. Само шампоан нещо не мога да си улуча още, каточе ли Cliss Kur най-ми допадат!

# 22
  • Мнения: 758
аз утре ще си спретна маска с -зехтин,мед,жълтък и кокосово масло!аз стоя по 2 часа,мисля че е достатъчно!
а момичета може да и се стори глупавс всъпроса ми но ако използвсам кристали,термозащитни продукти,дом.маски,балсами-косата ми ще се увсреди ли мноого ако ввссяка седмица по 1 път я изправсям!тези продукти ги ползвсам постояяно!знам че гори от пресата,но аз много се харесвсам изправена!

# 23
  • Мнения: 5 173
Уврежда се косата. Според мен няма продукт, който 100% да те защити от 100-градусова преса! Единствената защита е да не се изправяш

# 24
  • Мнения: 1 365
Не можеш ли да пробваш да изправяш със сушоар и кръгла четка? Мисля, че е по-щадяща версия, щом държиш да си с права коса!   bouquet
Много съм доволна от бебешкия шампоан, който си взех. Става много мека косичката от него, не люти и в интерес на истината измива всякакви мазнотии от косата с едно нанасяне. Косичката ми още е мокра, но като че ли връхчетата придобиха по-добър вид. Имам предвид, че ми се начупи косата така, както беше преди години - има някакви къдрички  Flutter ще продължавам май с майонезата Thinking

# 25
  • Мнения: 5 173
Аз знам, че бебешките шампоани не са подходящи за нашите коси, защото детската кожа е по-суха, а и косата не се цапа така, както нашата, затова самите шампоани са по-мазни и не чак толкова измиващи. Поне така съм чела на доста места, а и фриз ми е казвала.
Сподели като изсъхнеш как е.

# 26
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Искам много да ви се похволя.Днес е трети ден откакто съм си мила косата и изглежда добре.Работата е там,че я правих цялата на вафлицки и стои хем обемна,хем издържа повече.Но ако трябва да я правя така в седмицата 2 пъте май ще остана без коса.

# 27
  • Мнения: 5 173
Ще ти цъфне, та ще върже

# 28
  • Мнения: 965
Като настане същинското лято, мисля да си правя през 2 дена лайка в шише с пулверизатор и преди излизане да впръсквам отгоре-отгоре... с греещото слънце върху косата ми, ефектът ми се струва, че ще бъде двоен?!  Flutter

Усмивка, страхотен цвят, хубава коса -  Hug
Ти правиш ли нещо, за да поддържаш този прекрасен нюанс на косата си?

# 29
  • Мнения: 5 173
Чакай, чакай да се похваля с косата си, че тук не съм го правила.
Маската с 3витаминола съм я правила последно миналата година и не бях постоянна. Домашни маски правя рядко, но ползвам скъпи шампоани и маски, ама то си е и до ген
- такава ми е по принцип.
- след разплитането на плитките
- изправена на 2 ден от изправянето, сега ми е по-дълга

Общи условия

Активация на акаунт