Тайната на дългата и здрава коса - 34

  • 31 860
  • 408
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 282
Моля ви се сега!  ooooh! Смятате да ме подлудите ли? И с коя минерална?  Hug

# 376
  • Мнения: 3 050
уф аз докато схвана  Joy
Мисля да не рискувам, не съм такъв човек и ще си се мия с шампоан, а сапуна само за тялото  Peace
Фрау е на светлинни години от мен, да имах такива къдрици като нейните, щях цял ден да се гледам в огледалото  Heart Eyes  Flutter Нейните са много гъсти и бляскави.

# 377
  • Мнения: 4 496
И твоите са прекрасни, стига рИва! Mr. Green

С каква минерална ли? С каквато има вкъщи- Горна баня или Девин, от онези, 10 литровите .... Crazy

# 378
  • Мнения: 243
а ние с грозните метли какво да кажем,цял живот си мечтая да съм поне малко чуплива  newsm45

# 379
  • Мнения: 4 496
Няма грозна коса. Поддържаната коса, макар и права, винаги е красива! А и по-бляскава! Хората преси ползват, за да имат права коса, .... Hug

# 380
  • Мнения: 3 782
Водата във Варна определено не ми харесва. Наистина е много твърда, аз не мога да й свикна. Във Търново пък, когато учех там ми беше много мека. Не може да ми се угоди,но наистина и тя водата има значение.
И според мен няма нищо по красиво от поддържаната коса Mr. Green

# 381
  • Мнения: 243
Няма грозна коса. Поддържаната коса, макар и права, винаги е красива! А и по-бляскава! Хората преси ползват, за да имат права коса, .... Hug
така е да,но моита именно от много подръжка и от непрекъснатото ходене по фризьори е на този хал,мисля си че ако е чуплива няма нужда да се изправя и издухва непрекъснато и с малко пяна става добре,а така не мога да си позволя да изляза само като я изсуша....като кошница съм Laughing

# 382
  • Мнения: 4 496
Я дай една снимка насам! Да видим що за кошница имаш. Thinking  bouquet
Ако си пускала скоро- извинявам се, ама напоследък съм мис Разсеяност! Crazy

# 383
  • Мнения: 243
е даже ти ми ги откри последните дето не бях пратила правилният линк  Simple Smileако не е удължената е ужас

# 384
  • Мнения: 199
iguanka, от къде си взела такъв сапун?предполагам за мазна коса ще е добре... newsm78

# 385
# 386
  • Мнения: 3 782
lillysoft, струва ми се че си много лоша към косата си. Аз не видях метла, верно че снимките не са много ясни,но няма как да бъде метла след като ти се грижиш за нея. Ами май я боядисваш, може вече да се е изтощила, аз от моите кичури вече втора година не мога да се оправя.
За сухи краище какво ще ми предложите?
Снощи се измих с шампоан Тео ботаникал, само него не бях пробвала. Ами хубава ми е косата, малко сплескана.
Мис арк, ти ли говори за Клиер, май да дано не бъркам. Ами не ми хареса шампоана, аз не го позвам де годеника ми е с такава коса, еми отново има пърхут. Майка му също го използва, уж за обем и не знам си какво, обаче още на втория ден и косата й е мазна.  ooooh!
Искам да попитам за бирената мая, почнах да я пия, но кога горе долу ще видя ехект, лицето ми сякаш почна да се пъпчи? Дали ще стане от една кутийка, голяма около 100 бр са.

# 387
  • Мнения: 4 496
lillysoftsmile3516 виж какво сега. Ако продължиш да си наричаш косата "метла" аз лично ще ти пратя фризьор-стригач, от тези, които ходят по домовете. Тогаз да те видя. Амаха.smile3515

ani_4ka, ами аз нямам пърхот, просто превантивно го взех, а и не може да рекламират нещо и аз да не пробвам.  Mr. Green Моят е за изтощена и боядисана коса и много ми харесва. На шампоаните за обем нещо им нямам доверие. Особено като почнат в рекламите да ми показват някакви анимирани пружинки, които повдигат косъма... ooooh! Може би годеникът и майка ти просто не са улучили Своя Клиър. Аз не, че ще го повторя де. До него момент сигурно ще излезе поредният "чудодеен" шампоан.
Забелязали ли сте, че периодично излизат нови шампоани, балсами и пасти за зъби? И то точно тогава, когато се предполага, че е свършила предната опаковка? Аз поне такива наблюдения имам. newsm78

За бирената мая не мога да кажа, не съм пила. Предпочитам бира. Mr. Green

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 17:59 от мис арк

# 388
  • Мнения: 2 100
Извинявам се, че ви се намесвам в темата, но не сте ли забелязали, че колкото е по обикновен шампоана, толкова по добре изглежда косата.  newsm78 Поне при мен положението е такова.


мис арк, това може би го казвам и по повод днескашния ни разговор

# 389
  • Мнения: 4 496
Мдам, аз съм забелязала подобно нещо. Но след какъвто и да е не мога да се среша без балсам или маска. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт