Тайната на дългата и здрава коса - 34

  • 31 862
  • 408
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 496

Мис Арк,кога я подряза,кога порасна толкова.Имаше един момент когато споменах,че дължината ти е колкото моята(преди 3-4 месеца май беше),а сега е дръпнала със светлинни години от моята,браво  bouquetЕ, колкото и да се напъвам вече не мога да те догоня.


Моята фризьорка също не признава,като и кажа че искам не повече от 2 см да махне,колкото си прецени че е за махане си го маха и това е,ама вече й свикнах Crazy


Да я отрежа пак ако искаш? Joy

Ама с фризьорка като твоята няма да ме стигнеш скоро. Защо не я смениш? Как така ще маха колкото на нея ́и хареса?! ShockedДа не е нейната коса?!Аз с такова нещо никога не бих могла да свикна. Е, ти си знаеш де, ама на мен своеволия на разни стригачи хич не ми минават! Crossing Arms


Игуанка, много ми харесват масурите! За косата смятам, че не очакваш да коментирам! Неведнъж съм казвала, че е прекрасна! Hug

# 361
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Вече 2 пъти в маската си слагам масло от орхидея...НЕВЕРОЯТНО Е Heart Eyes...моята коса е много плътна принципно с дебел косъм и е твърда...маслото от орхидея я прави много мека и жива...препоръчвам го на всички с твърди коси...също ми казаха, че може да се добавя е боята за коса при боядисване  Peace

# 362
  • Мнения: 4 496
 Ще потърся и дано намеря, че както си го описала звучи и-де-ал-но! Hug
А на мирис как е? Мирише ли въобще на нещо? Thinking

# 363
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мирише хубаво...но след измиване не остава и грам от аромата му...
има в складовете долу на Елитис на...Биофарма май беше...голяма разфасовка с пулверизатор...аз го развивам и си сипвам направо от шишенцето  Crazy не знам...аз мисля това да е масло, което винаги ще присъства в маската ми от тук нататък Heart Eyes
забравих да кажа, че се предлага и в малки ампули...може да пробваш с една...от дрогерия си я взех ампулката...

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 11:01 от jorjeta

# 364
  • Мнения: 603
Момичета Здравейте   bouquet   bouquet   bouquet Съжалявам, че не съм ви писала, имах бал , след това бях на море и снощи се прибрах. По-късно ще ви изчета подробно. Пускам ви снимки на прическата на бала и малко от там   bouquet
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/227/56627_560.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/227/56596_935.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/227/56615_335.JPG

До после   bouquet

# 365
  • Мнения: 1 802
УсMuBka Чудесна си!   bouquet Мнопго хубава прическа и роклята също е супер! А бе, на хубав човек всичко му е хубаво!  Hug
Честито завършване и много успехи от тук нататък!  Peace

# 366
  • Мнения: 4 496
Усмивка, Shocked Shocked Shocked
Нямам думи нито за косата, нито за роклята, нито за теб като цяло.... Shocked

# 367
  • Мнения: 3 050
Взех си от Елитис сапун на Авиа - http://img408.imageshack.us/img408/6014/sapunhl1.jpg
но все още се чудя дали да го пробвам и на косата... взех го за тялото си.  Peace

благодаря ви   bouquet
усмивка не мога да отворя този сайт защото после ми се пълни комп. с вируси но сигурно си много хубава  Wink

# 368
  • Мнения: 1 179
аера, пробвала ли си с аспирин на прах в маската да сложиш като част от състава й  newsm78

Аз тъкмо излизам от банята след маска  Mr. Green Сестра ми имаше бал и си накъдрих косата   http://img294.imageshack.us/img294/3133/p1140717wm9.jpg   -стана интересно, но сега трябваше да се погрижа за нея. Измих на обед пяната само с вода, после като изсъхна я намазах с маската и изчаках 2 часа  Party

Аспирин в едни от първите маски слагах и ми се отразяваше добре, май.  newsm78 Благодаря, че ме подсети.   bouquet
А къдриците са разкошни.  Hug

# 369
  • Мнения: 1 282
Ей така съм пак  Shocked Shocked Shocked

Усмивка, красива си! Страхотна рокля, прическа, обувки  Crazy

ИгуанкаCrazy Каква коса само.

Аз мисля, че разкрих тайната на мис арк и на Игуанка. За къдриците вече казах- от водата са.  Mr. Green За бързият растеж на косите им явно пак е виновна водата.  Rolling Eyes Mr. Green
Взема да се преместя във Варна, а?  Wink Събирам си багажа, утре ме чакайте на гарата.  Mr. Green

# 370
  • Мнения: 3 782
Отново хубави коси  Hug Shocked Shocked
Игуанка, с какво си се навила, боже какви къдрици.
Усмивка, косата ти естествения цвят ли е? Много блести, красива си.
Аз снощи бях маскирана, явно вече от топлото, почна да ми тече маската.
Това за маслото от охридея звучи доста добре,но дали тук ще мога да го намеря. Thinking

# 371
  • Мнения: 3 050
С Rowenta са навивани  Mr. Green anastangelche чакаме те, но едва ли е от водата (аз не обичам да ходя на плаж  Laughing )
Още се чудя за този сапун  Rolling Eyes

# 372
  • Мнения: 4 496


Аз мисля, че разкрих тайната на мис арк и на Игуанка. За къдриците вече казах- от водата са.  Mr. Green За бързият растеж на косите им явно пак е виновна водата.  Rolling Eyes Mr. Green
Взема да се преместя във Варна, а?  Wink Събирам си багажа, утре ме чакайте на гарата.  Mr. Green

Не пропускай милата ни Фрау Зазин! Joy

От водата- в смисъл, че е по-твърда, Игуанка! Аз на плаж не съм стъпвала от пет години. Срааам, срам... Embarassed

Ще чакам да кажеш за сапуна, ако го пробваш на косата си- дали изсушава като хумата...Въобще отзиви ще чакам.
Днес си взех слънцезащитен спрей за коса на Л`Ореал. Ще го видим.  Thinking

# 373
  • Мнения: 1 282
Аз говоря за питейната ви вода. Тя е чудотворна.  smile3521

А за сапуна- какво се чудиш?  Rolling Eyes

Ей, Фрау Зазин и тя е с къдрици!  ooooh! ooooh! ooooh! Край! Местя се!!!

# 374
  • Мнения: 4 496
Всъщност не е от водата. Аз се изплаквам с минерална.Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт