Щур отбор сме се събрали всички ДЕКЕМВРИйски мами!

  • 13 110
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 957
Айде и аз в новата тема.
При мен нищо ново.Във вторник съм на лекар.Има ужасен апетит, не ми се гади изобщо.Почти непрекъснато ми се спи и ме мързи, а легна ли не мога да спя като хората.Вечер се будя по 100 пъти.

# 16
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Здравейте мами и аз се включвам в отбора на декемврийските мами. Още не съм ходила на доки обаче според мен съм на 25.12. Леко бременен от мен на всички!  bouquet

# 17
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Да ви питам маминки, как сте със секса. на мен ми беше изрично забранен, не разбрах защо, но слушам и изпълнявам. но усещам, как сега като ми поотминава гаденето, ме натиска едно желание  Embarassed

# 18
  • Мнения: 781
Газираните напитки са вредни не само за бременни - за всички! Първо, че съдържат много оцветители, Е-та, аспартам /който в много страни по света е забранен тъй като е канцерогенен/ и второ, че газираното не е полезно за стомаха. Да не говорим за Кока - Кола, която на всичкото отгоре е и с кофеин.
Аз да ви попитам - случва ли ви се да не ви достига въздух и да се задъхвате?

Да бяха само те с Е-тата......

На моят стомах кока-колата му се отразява много добре.


А за задъхването- първата бременност доста се задъхвах, особено в края / доста горещо беше/ За сега този симптом липсва.

# 19
  • Мнения: 12
здравейте.ето ме и мен в новата седмичка.аз много повръщам и сега съм в болнични.лежа и хапвам само препечени филийки.термина по календар е на 11.12 но ще бъде секцио защото имам проблеми и не мога нормално.вчера ми правиха иследвания всичко е наред.пожелавам на всички леко бременеене.  bouquet  Hug

# 20
  • Мнения: 616
на първия преглед доки ми каза да го поогранича секса и така и направих но ми се струва че прекалихме по празниците  Embarassed

незнам за втрисане, но аз много често кихам  newsm78

да ви се похвяла за пръв път успях да ям риба без да ми стане гадно  Simple Smile  Peace

# 21
  • Мнения: 1 539
Аз да ви попитам - случва ли ви се да не ви достига въздух и да се задъхвате?

Да, случва ми се от време на време, но за кратко. Предполагам, че като дойдат жегите ще е още по-тежко...
Втрисане и аз нямам, но пък снощи ми стана лошо без да съм яла, а когато се опитах да вечерям... зле ми беше.  Но пък сега се наобядвах едно хубаво  Crazy , че като пропускам закуската и вечерята на обяд съм наистина като вълк  Laughing
Газирани напитки по принцип не пия, не ме изкушават, но ако облекчават гаденето бих опитала. Свеки ми каза да пробвам с лимони или грейпфрут (нещо кисело). Вие какво мислите?

Кокото до секса, доки ми каза да си продължаваме както обикновено, но честно казано нямам желания  Sad А и на мъжа ми му е странно, притесняваше се да не навредим на бебчо. Аз му обясних, че всичко ще е наред, правихме веднъж, но не мога да кажа, че ми беше супер хубаво. Надявам се скоро пак да се обичаме качествено

# 22
  • Мнения: 516
Да се включа и аз, че много сте напреднали Hug
Шарк, и мен гърдите не ме болят и все си мисля,че не е добър признак. Иначе постоянно ми се гади. Лимоните не ми помогнаха.
Секс ми забраниха, заради зацапването.
Каспър,може и да не е внушение за контракциите. Аз имам реактивна матка и я усещам като се стегне. Но пия но-шпа и се случва по-рядко.

# 23
  • Мнения: 1 152
Явно аз съм от щастливките, на които нито им се гади, нито имат непоносимост към храни и миризми. И секса не се е променил или поне е по-внимателен.  Flutter

Аз много си хапвам грейпфрути, всеки ден по един.  Grinning

# 24
  • Мнения: 196
Портокалите и грейпфрутите наистина облекчават малко гаденето.
Колкото до секса - четох, че при нормално протичаща бременност може, но не трябва да се прекалява. Аз лично малко се притеснявам за бебчето.
Сега ходих на пазар и накупих:





# 25
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Абе какво да ви кажа за секса. С мъж ми го практикуваме почти всяка вечер и нямам проблеми.
Иначе за гаденето и повръщането ужас. Най-добре ми действат кисели джанки, ама пообрах дръвчето до нас и трябва да търся друго.

# 26
  • Мнения: 1 539
Шарк, и мен гърдите не ме болят и все си мисля,че не е добър признак.

Сега вече наистина се притесних!  Confused При другите ти бременности докога те боляха гърдите?? Момичета, всички ли усещате тежест и болка в гърдите???
Как ще изкарам до сряда, не знам  ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 152
Вече почти не са болезнени моите гърди, само в началото.

# 28
  • Мнения: 196
Аз тежест не чувствам. Просто са ми станали по-големи. Някой път са ми особено чувствителни и най-малкия допир с материя ме дразни, друг път нищо не чувствам.

# 29
  • Мнения: 4
Здравейте сладкиши Hug
Доста време ме нямаше и направо се изумих колко много сте напреднали!Темичката е невероятна-Инвизибъл БРАВО!!!
Иначе и аз да се отчета-вчера се записах на ЖК,изчислиха ми термина на 5.12,което малко се разминава от мойте изчисления,но...не е съществено.Важното е ,че сме добре с шушумилчето-3 см!!!И сърчицето видяхме как тупка HugНяма такова щастие просто...
ах,да,да се похваля и за гаденето-значително намалява,както и напрежението в гърдите-усещам болка само при натиск.Изобщо усещам как нещата започват да се нормализират Grinning.Това е от мен засега-  Hug на всички

Общи условия

Активация на акаунт