Стегнат корем ?!?

  • 6 811
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
аз миналата година ходих на фитнес и правих определени упражнения за корема и се беше стегнал ,че чак преса имах,ама се занемарих Confused абее прави си упражнения и яж  разделно и всичко ще е ок  Grinning

# 16
  • Мнения: 116
Хм...А за плоско коремче? Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 678
кардио  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 280
Така е,КАРДИОООООООООООоооо...аз не вярвах,обаче сега виждам,как от едно шкембе,с което се бях сдобила от много ядене на каквото се сетите...сега имам съвсем малко коремче,даже си го харесвам...е,как няма,като знам какво чудо бях...и искам да споделя,4е едва след като започнах да тичам интервално на пътеката,а не разходки и зяпане по телевизорите..за 2 седмици  корема така ми се е прибрал,че сега само видя пред огледалото.. EmbarassedИначе сериозно тренирам от 2 месеца,ама много сериозно..и от 68,800 сега съм 61,00, Бях номер 12,преди година,ве4е съм 2-4. Много съм горда...
Поци,специално искам да ти благодаря,защото само твоите съвети съм ползвала за тренировъчната си програма,от тук,от форума...Прибрала съм се,стегнала съм се,има още какво да се желае разбира се,и ще го постигна! Само малко ме притеснява кожата на корема, но все пак била съм 76 кила преди...мажа,масажирам,тренирам,и имам перфектно хранене,много е  важно!!! Не се отчайвайте,всичко става с постоянство и амбиция..ако знаете каква лелка бях...тетка-Гретка... Embarassed

# 19
# 20
искам и аз да питам за коремчето родих преди 9 месеца второто си дете и си   имам кг.одгоре доста  Laughing трябва ли първо да отслабна и тогава да стягам корема или може и сега

# 21
  • Мнения: 2 388
О тъкмо тема за мен.  Laughing Въпреки, че вече няма смисъл.

# 22
ако това на снимката си ти наистина няма смисъл  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing но ако знаеш някоя хитринка сподели и с нас Peace

# 23
  • Мнения: 154
Аз си имам едно видейцее , което много добре ми действа на коремчето. Миналата година всеки ден правех упражненията и направо корема ми се оформи страхотноо .. обаче дойдоха празниците и ня! Сега пак , този път съм решила да ги правя през цялата година. И бтв момичетаа не е хубаво жените да правят много коремни преси , ето какво съм чела в една статия:

"Синдромът „Бритни Спиърс”

Не тук не става дума за поп-музика, нито за спадналите й продажби и алкохолни изцепки. Помислете си как изглеждаше Бритни, когато я видяхте за пръв път (1999 някъде). Беше слабичка, в тесни дънки и пееше невинно „baby one more time“. Стегнат бюст, готино дупе и невероятен корем


Обърнете внимание на горните снимки. Има мнооооооого тънка талия нали? (Всяка трета тема във форума е „как да си стегна коремчето”). Това ли искате? Четете по-надолу. И Бритни стана суперзвезда. Започна чести тежки тренировки. Към 2003 имаше вече значителна промяна във физиката й. Около 2003 в интервю сестра й спомена, че Бритни правела по 1000 коремни преси на ден. Дали е истина, не знам. И какво толкова? Работата е там, че много о директни упражнения за коремните мускули е много кофти идея. Една фотография:


Има две неща, които лесно се забелязват. Първо: Тя няма повече мазнини, отколкото на предишните снимки. Всъщност коремните мускули й се очертават по-добре. Второ: Няма и помен от тънката талия и момичешката фигура на първите снимки. Все още има малко подкожни мазнини, но много по-голяма талия, отколкото на първите снимки. Опитвайки се да направи корема си по-стегнат, но го е направила по-голям. Жените правят твърде много упражнения за корем и облици (страничните коремни мускули). Станали са жертва на теорията за точковата редукция – теория, че повече упражнения за дадена част от тялото ще доведе до по-малко мазнини там. Коремчето на Бритни от горната снимка не е от най-лошите. Но това е с перфектна диета. А ако качи малко мазнини?

Яко, а?
Е сега стана мазало. Направихме си яки мускули от милиони коремни преси. Ако все още си мислите, че коремните преси и навежданията встрани са перфектния начин да имате стегнат корем и малка талия хвърлете един поглед на сравнението:
"

Така , че един съвет - правете коремни преси помагат , но в умерени количества ! И , да инфото е от тук: http://www.t-nation.com/readTopic.do?id=1305014

# 24
  • Мнения: 7 418
  Бритни Спиърс си е доста напълняла.Това личи и по лицето и ,и по другите части на тялото,така че е безсмислено да очакваме,че талията й ще остане тънка.......Връзката с многото коремни преси,според мен,не е съвсем  пряка в случая. Peace

# 25
  • Мнения: 154
  Бритни Спиърс си е доста напълняла.Това личи и по лицето и ,и по другите части на тялото,така че е безсмислено да очакваме,че талията й ще остане тънка.......Връзката с многото коремни преси,според мен,не е съвсем  пряка в случая. Peace
И  аз донякъде така мисля , но това не са особено нови снимки , пък и моя фитнес инструктор ми казваше да правя по-малко, но качествено  Mr. Green Истина е , че при прекалено много коремни преси корема се разширява , става и по-стегнат разбира се , но някак си по-мъжествено стегнат , така че ограничете малко коремните преси ,прочетох на предната страница че някой е правил по 600  Shocked

# 26
  • Мнения: 7 418
  Някои упражнения прекалено развиват мускулите от страните на талията,всеки фитнес инструктор би трябвало да знае за тях и да предупреждава спортуващите жени да не прекаляват  или,пък,изобщо да ги избягват.
  Друго,което знам,хубаво е пресите да се правят в по-бързо темпо.Така хем се топят мазнинките,хем мускулите не растат чак толкова. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 388
ако това на снимката си ти наистина няма смисъл  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing но ако знаеш някоя хитринка сподели и с нас Peace
Аз съм. Simple Smile За човек, който яде много и два пъти повече мързелува имам прилично тяло, но коремче си имам. Sad
Под "няма смисъл" имах предвид, че остава един месец до плажа. За толкова време едва ли може да се постигне някакъв резултат. Sad
Което не ми пречи редовно да чета бг.мамма в търсене... Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
  Бритни Спиърс си е доста напълняла.Това личи и по лицето и ,и по другите части на тялото,така че е безсмислено да очакваме,че талията й ще остане тънка.......Връзката с многото коремни преси,според мен,не е съвсем  пряка в случая. Peace
И  аз донякъде така мисля , но това не са особено нови снимки , пък и моя фитнес инструктор ми казваше да правя по-малко, но качествено  Mr. Green Истина е , че при прекалено много коремни преси корема се разширява , става и по-стегнат разбира се , но някак си по-мъжествено стегнат , така че ограничете малко коремните преси ,прочетох на предната страница че някой е правил по 600  Shocked
аз съм този някой. Примерът с Бритни ми се струва доста неудачен обаче,тя по принцип си има мъжка фигура.Предполагам,че освен това и хапва, а това не можем да знаем какво и колко е.Първата снимка все пак е от детските й години, барната. Втората е от концерт. Тя винаги е имала мъжка конструкция. Аз също от малка съм с много малка разлика между талията и ханша, но не съм съгласна с това,че многото коремни преси коремът се разширявал.
Когато се правят преси с тежест мускулите стават по-масивни, обемът им нараства, а иначе, когато се правят без усложнения само се поддържа формата им и се тпят сланинките Hug

# 29
  • Мнения: 1 081
Явно редовния спорт си дава резултати  bowuu
Аз преди 3 години излизах да тичам в квартала всеки божи ден по 40 минути и правех по 200 коремни преси ....
Трябва да се взема в ръце  и да се почвам отново с тичане и коремни преси ......
Само незнам как ли ще ми се отрази на кръста   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт