Отговори
# 240
  • Мнения: 384
Мамина душичка сладка. Бори се, мъничък Тео! Ще успееш!
Kokomania, прекрасни снимки и много забавни текстове Grinning
На мен нещо започна да не ми стига времето. Издивявам от фразата "Колко му е да го свършиш това между две кърмения" (свързано с работата ми). Има дни, в които съм като Многоръката Шива.
Толкова засега, отивам да простра прането. Калоян спи на терасата, но всеки момент ще се събуди, защото му е време за хранене. После се хващам да поработя (ей така, колко му е - между две кърмения ooooh!).

# 241
  • София
  • Мнения: 747
Слави, Тео просто е един малък истински мъж Grinning С всеки изминал ден новините ще са все по- добри!

# 242
  • Мнения: 15
Слави, кураж  Hug Hug Hug , дано новините за Тео  от ден на ден са все по- добри!!! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 243
  • Мнения: 23
здравейте майчета!дано ме помните,точно когато се прибрах от болницата и след 2 дни ми спече уиндоуса и чак сега го оправих,но видях че мери е съобщила за моята стели.оле много гадно ми стана за бебчето на злато ,просто в такъв момент каквото и да кажа ще е излишно вече Cry пожелавам и най вече кураж и пак кураж Tired.за нас какво да кажа-добре сме слава богу почнахме пюренцата,и така!и аз стискам силно палци за тео! Praynig Praynig Praynig

# 244
  • Мнения: 307
Слави,ще се оправи малкото момченце,продължаваме да се молим и да стискаме палци newsm17 newsm17 newsm17 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedМного е сладичък. HugПиши пак когато можеш Hug Hug
Алекс,Мони си държи вече сама главичката и си я върти на всички страни,когато я държа права.Нищо не изпуска.
Виви,то и момиченцата според мен не трябва да остават да плачат дълго,ама за момченцата специално знам че има по-голям риск от херния,Петър имаше като бебе и не го оставяхме въобще да плаче.
И ние ако не спим навън се носим,иска да гледа,не иска да седи в количката.Отивам,че ме вика,до после Simple Smile

# 245
  • Мнения: 4 242
Не посмях да пиша докато не видях добрите новини. Благодаря на Бога и Богородица от все сърце и ги моля за още помощ, защото борбата не е свършила! Praynig Praynig Praynig Слави дръж се миличка, ти трябва да си най силна и вярваща, знам че ти е много трудно, но трябва. Ще се отпуснеш като се приберете  Hug Много нежен този твой Тео, гледах снимките ще има да разбива сърца ехеее...
Мозила Емма си намери гласа преди десетина дни, такова викане няма нийде  ooooh! замислила съм се за тапи за уши, сериозно! Naughty
Галив вероятно наблягаш да кърмиш повече от голямата (в момента) гърда, или нощем сънена даваш само нея, или изобщо си пропускала кърмения от нея и млякото и е намаляло. Сега предлагай първо по малката, настоявай да се суче по дълго, ползвай я за приспиване, тогава като че най дълго сучат децата, така ще я стимулира и ще се уравнят в количествата двете гърди.
Пухче дръж се мила, свръхнапрежението понякога идва в повечко, ще влезеш в релси пак! Peace
Виви не само при момченцата, при всяко бебе има реална опасност от херния от плач (следва операция, пази Боже!!!) Освен това нервните клетки нали знаеш че умират и не се възстановяват, никога. Така че от където и да го погледнеш плача не е полезен и желателен! Нацелувай Стефан от мен! И земи подкарай тоя пикап най сетне! Crossing Arms

# 246
  • Мнения: 0
Най-накрая и аз да вляза !Едновременно научавам и лошите и добрите новини за Теди!Имай вяра Слави , Теди ще се справи, и няма как с такава борбена майка!!!Пиши за всяка новина за Теди, ние живо се интересуваме за състоянието му.
Абе кога е била тази среща в Морската , аз пак нещо изоставам?
Изследванията ни на урината  излязоха и са добри, но не така стоят нещата с билирубина.За пореден път бях  разочарована и този път още по-тежко ми беше, защото педито каза , че детето е бяло и вече няма  жълтеница.Даже лаборантката не можа да повярва на резултата, каза че не е възможно резултата да е толкова висок 147/за сравнение предния път беше 80/.Искаше да   повтори изследването   и аз будалата с всичкия си акъл позволих, да боднат Габчето още веднъж.Ех, че като писна това дете- половин час в колата рев жесток. Не се успокоява с нищо - не иска цица, не иска биба , гушкам , пея -не!Най-накрая пи вода , че се поуспокои малко, но през целия път до вкъщи  хълцаше.Обадих се на  пидито, тя каза че не е възможно да е такъв резултата.Сега ще я водя в друга лаборатория, но ще изчакам няколко дни.
Днес ми се проваля разходката, че чакам един куриер и чак тогава ще излизам!
Голдънче, Евелинка и всички болнички , оздравявайте вече.
Чао- цунки и гушки  от мен и детето!

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 15:11 от taninana

# 247
  • Мнения: 387
Teo ,молим се да издържиш и със живот красив да продължиш!!!

Момичета , дано все по-хубави новини имаме за Тео ,пазете се ,обичкам ви много ...  bouquet  bouquet Praynig Hug Hug

# 248
  • Мнения: 668
Браво на малкия герой Теди! Дръж се Слави, вярвам че скоро пак ще сте у дома ще сте щастливи! В малките душички има неподозирани сили, само да вярваме!
East_lights - добре завърнала се! Естествено че те помним  Wink
Ние сме също от групата на вече любопитните - само иска да се върти и да гледа. Вече 3ти ден като ходим в градската градина се събужда и настава див рев за да е вдигната в ръцете ми  да гледа. Само да посегна да я сложа в количката и надава вой, чак някакъв дядо ме пита "Ама не е ли гладно детето?" Казах му че не е гладна, току що беше яла!, ама й е криво. Като че ли пък е негова работа... И без друго си нося слинга в чантата ще почна с количката до градската и там събуди ли се да се носим с него, друг начин не виждам. Иначе там е хубаво, зелено, сравнително спокойно, птички пеят, чист въздух, приятно местенце. Друго такова, което да е достъпно за майки с колички няма в града.
Момичета - не се преуморявайте, това е най-вече в ущърб на малките съкровища. Работа после цял живот ще работим, а децата се гледат веднъж докато са малки.  Hug за всички ви.
Златенце - драсвай понякога по един ред, просто да те знаем че си тук.

# 249
  • Мнения: 110
Здравейте и от нас.
Слави, Стискам палци и се моля за още по-добри новини вече.
Онзи ден ни биха Пентаксима - не плака въобще и нямаше никакава реакция от нея. Praynig
Понеже млякото само вече не го засища и е освирепял от глад през 2 часа при положение че яде по 180мл. АМ, от вчера почнахме плодови пюрета. Дадох на ХИП банан и ябълка и казвам ви щеше да изяде и лъжичката  ooooh! Дадох 5 лъжички вчера, днес останалото в бурканчето (около 8-9 лъжички) а утре ще заместим храненето в 14.00 ч. с цяло пюре.
Това е за сега от нас.
За количките - на нас зимния кош ни стана малък и от около месец сме в летния. От известно време му вдигам облегалката в полуседнало положение когато е буден, че е като махленска клюкарка..... В шезлонга (където изкарва доста голяма част от времето ) не му е по-легнало положението..

Да ви почерпя - ставаме на 4 месеца....

# 250
  • Мнения: 23
много искам да ви покажа снимки на моята Стели но не мога да ги кача в сайта,някой ще ме светне ли как беше newsm78

# 251
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Надниквам, за да прочета , че всичко е наред. Прегръдки за малкия Тео Heart Eyes. Това е много добра новина. Прегръдки и за силната му майка.   bouquet

# 252
  • Мнения: 3 031
Да не би да има колики още? Защото пяната е признак на колики също


Сигурно са колики, защото и стомахчето му къркори страшно. Даже докато го кърмя къркори, аман вече от тези колики.  Cry

Алекс,Мони си държи вече сама главичката и си я върти на всички страни,когато я държа права.Нищо не изпуска.

Мамо Ави, то и ние се въртим навсякъде, легнали не можем, просто ми се струва, че си килва все главата. Ако успея да го снимам ще ви покажа.


# 253
  • Мнения: 105
Мариа _М - честита ви месечинка  bigdance2 Чудесно е, че приема пюретата добре, но аз мисля, че с плодово пюре не се замества цяло хранене. newsm78....виж, прочети пак за захранването, но почти съм сигурна в това....Все пак трябва да има и млекце с плода......А ти защо си започнала със смесено пюре(т.е. от два плода)....нали трябва първо еднокомпонентни и увеличаването на дозата да става в рамките на седмица( до цяло бурканче)...?....а  както казваш  си започнала вчера и утре смяташ да дадеш цялото бурканче......
Извини ме, че ти се бъркам, но ми се струва малко прибързано.....А ако детето даде алергия от някой плод(недай си боже) - как ще разбереш от кой е като ги въвеждаш смесено....?

# 254
  • Мнения: 23
Здравейте момичета!И аз не съм влизала във форума повече от месец , защото компа беше на ремонт, като влязох преди няколко дни останах потресена Weary не мога да повярвам на това което се е случило Злато искрено съжелявам , моите съболезнования , дръж се и намирай опора в другото си дете , и аз имах братче което почина когато беше на 5г. , а аз на 6г. и майка ми ако не бях аз нямаше да може да се справи толкова много любов съм получила , та на нас ни казваха, че господ избирал най - добрите деца и си ги вземал при себе си  baby_neutralДръж се!!! Hugпрегръщам те много сили и кураж.
Slavi моля се за твоето момченце и вярвам , че ще се справи и аз съм от Варна и се надявам скоро да се видим в морската и да ги запознаем с моето момче Praynig Peaceтрябва да си силна.
ние като бяхме в болницата в деня когато щяха да ни изписват на визитацията на моето бебче му чуха шум на сърцето и една безсърдечна лекарка беше и като взе да ми говори за дефекти и т.н. направо бях откачила не знаех къде се намирам добре че беше акушерката да ме успокои и да ми каже , че сигурно е физиологичен шум и все пак докато не минахме през консулта с детския кардиолог деноношно ревах само като погледнех Габито, даже на снимките от изписването рева през цялото време , много съм тъпа #2gunfire ама какво да направя много ми стана гадно, в крайна сметка излезе , че е физиологичен шум който отшумява след време даже на предната консултация педиатърката каза , че е почнал да изчезва .
Ох,много дълго стана ама нали не съм писала отдавна , и аз исках да ви разкажа моите перипети . Прегръдки и целувки на всички .
Варненки обаждайте се като има среща NaughtyАз живея в гръцката махала и няма проблем когато има среща идвам наблизо съм

Общи условия

Активация на акаунт