Отговори
# 255
  • Мнения: 78
Радвам се, че новините за Тео са добри-дано бързичко се възстанови и да научаваме все по-хубави новини за състоянието му newsm10

# 256
  • Варна
  • Мнения: 617
Здравейте отново!
  Благодаря ви за заинтересоваността за моето момченце! Тази вечер като звънях ми казаха, че показателите били стабилни като се има впредвид тежкото му състояние. Бъбречната недостатъчност била овладяна. Не разбрах дали апарата е изключен, но толкова неща искам да питам, а като се обадя ги забравям. Инфекция все още има. Питах кога се очаква да намалее риска за живота му и ми казаха, че докато е в тяхното отделение риск винаги има. Не ми остава нищо друго освен да чакам и да се надявам да се пребори с всичко и мъките, които изтърпя да не са напразни.
  Прегръщам ви и цункайте всички бебчета от мен!
  Злато, непрекъснато мисля за теб и твоята звездичка  Flowers Rose Flowers Rose

# 257
  • Мнения: 180
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynigдано да се излекува малкия Тео Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigЩе се моля много тази нощ Praynig Praynig Praynig
кураж майчице Hug Hug Hug

# 258
  • Мнения: 219
Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynigдано да се излекува малкия Тео Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigЩе се моля много тази нощ Praynig Praynig Praynig
кураж майчице Hug Hug Hug
И аз така!
Ох Слави, влизам и сутрин и вечер само , за да прочета как е малкото ти момченце! Хайде и утре още по-добри новини и така стъпчица по стъпчица към къщи и мама!

# 259
  • София
  • Мнения: 96
Браво на малкият юнак! Слави, кураж мила и занапред само добри новини да ти съобщават. Тео ще порасне силен и умен, вярвам в това.
 Praynig Praynig Praynig Продължаваме да се молим

# 260
  • Мнения: 156
Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynigдано да се излекува малкия Тео Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigЩе се моля много тази нощ Praynig Praynig Praynig
кураж майчице Hug Hug Hug
И аз така!
Ох Слави, влизам и сутрин и вечер само , за да прочета как е малкото ти момченце! Хайде и утре още по-добри новини и така стъпчица по стъпчица към къщи и мама!

сякаш аз съм го писала

# 261
  • Мнения: 419
Слави,
нека само хубави неща да има с всеки изминал ден. Бъди спокойна, имай вяра в доброто. Моля се за детенцето ти Тео.

Лека вечер!

# 262
  • София
  • Мнения: 979
Момичета и аз као вас влизам да прочета новини за Тео.
Слави бъди силна. Радвам се, че душичката се е стабилизирал. Имай вяра - ще се оправи детето.

И ние сме от любопитните и не си стоим в количката. Grinning

# 263
  • Мнения: 124
Слави ще се гордееш след време с твоето момче!  Не спирай да вярваш! Всеки ден се моля за вас Praynig Praynig Praynig
Не ми остава грам време да ви прочета. От всичко по много ми се струпва.
Прегръщам ви и ви желая лека и спокойна нощ Hug Hug Hug
Злато Hug

# 264
  • Мнения: 93
Моля се Тео да оздравее бързо,бързо Praynig Praynig Praynig!Вярвам,че ще е така. Hug

# 265
  • Мнения: 4 242
Слави виж какъв силен мъж си създала, всичко ще е наред мила, кураж! Hug Няма да са напразни мъките, Тео ще израсте един силен и умен мъж!
Мирка личи си че си подготвена, евала!
Алекс след тях почват зъбите, само няма да се успокояваш! Wink
Спокойна нощ на всички!
Злато, мила Злато!  Hug

# 266
  • Мнения: 105
Добро утро майчета!
Тази сутрин не сме много активни май.... Wink
Мери - благодаря ти за комплимента.... Embarassed но при мен важи с пълна сила поговорката - "ПАРЕН КАША ДУХА"   Какво имам впредвид.....с каката се доверявах сляпо на педиатрите по отношение на захранването - т.е. сокче - след 30-я ден, плодово пюре на 2мес., зеленчуково - на 3-и и т. н. знаете я тяхната песен....Резултата е  едно злоядо дете.... Sad....като дойде време за ядене и косата ми настръхва, нищо,че е вече голяма. Сега съм решила да започна по-късно - най- рано след навършени 4-ри мес. и то със зеленчук. Така мисля аз, но ще видим малката мома на какво мнение е .... Flutter

Слави - моля се днес за още по-добри новини! Hug

Слънчеви цунки от нас.....

# 267
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ох, така се зарадвах за малкия ТЕО Praynig Praynig Praynig Дано все така се подабрява!   Praynig Praynig Praynig
За МИЯ Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 268
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро мили мами!  Слави, радвам се за добрите новини! Продължавам да се моля! Ох, момичета днес ми е много тревожно сутринта малката доста кихаше и покашляше. Страх ме е да не е настинала. Сега спи и не кашля. дано така продължи иначе трябва да звъня на педито.И се чудя да я изкарвам ли на разходка? newsm78 Извинявайте че ви занимавам с моите проблеми! И аз смятам късно да я захраня някъде към 6 месец, но времето ще покаже. Дано да получаваме само добри новини от Слави! Praynig Лек ден ви желая мили мами!

# 269
  • Мнения: 781
Сега съм решила да започна по-късно - най- рано след навършени 4-ри мес. и то със зеленчук.
Напълно подкрепям Peace даже аз смятам след навършени пет месеца живот и здраве в ред:зеленчук, плод, каша Laughing

Влизам тук с надеждата само и единствено за хубави новини Hug
Слави, кураж майчице Hug Hug Hug
Тео, моля се за теб всеки ден Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт