бихте ли взели/взели ли сте кредит за фирмата ви?

  • 3 069
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Според мен ако нямаш готови пари от някъде най-добре е да се тегли кредит.

Бизнеса на родителите ми е спомогнат основно от кредити и ипотеки.Сега отново ни предстои закупуване на лизинг.Наблюденията ми на хората около нас са,че повечето подхождат така.Иначе няма как да си конкурентноспособен на пазара,ако не предлагаш добра и съвременна услуга или стока и набързо ще изхвърчиш,защото клиентите винаги ще бъдат привлечени от по-доброто и по-новото.

Щом смяташ и си се убедила,че имате място на този пазар по-добре рискувай.Хем и малко за реклама ще можете да отделите,за да не казваш,че сте "световно неизвестни" Wink Казвам го с най-добри чувства,всички знаем силата на рекламата днес.

# 16
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Според мен ако нямаш готови пари от някъде най-добре е да се тегли кредит.

Бизнеса на родителите ми е спомогнат основно от кредити и ипотеки.Сега отново ни предстои закупуване на лизинг.Наблюденията ми на хората около нас са,че повечето подхождат така.Иначе няма как да си конкурентноспособен на пазара,ако не предлагаш добра и съвременна услуга или стока и набързо ще изхвърчиш,защото клиентите винаги ще бъдат привлечени от по-доброто и по-новото.

Щом смяташ и си се убедила,че имате място на този пазар по-добре рискувай.Хем и малко за реклама ще можете да отделите,за да не казваш,че сте "световно неизвестни" Wink Казвам го с най-добри чувства,всички знаем силата на рекламата днес.
да, всички знаем силата на рекламата  Blush
особено тези от нас които играят в mondocuisto - ама това е друга тема, по весела.
Благодаря ти за отговора, имах такива подозрения, че масово се теглят кредити
а и няма как да се обидя - наистина сме като неоткрит автопортрет на Рембранд  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 376
Абе като сте млади сега ви е времето да рискувате  Peace
Че и жилище нямате да ипотекирате-така че няма опасност да го загубите. SunglassesДействайте и смело напред,то нещата така се получават освен ако нямаш някой богат чичо в Америка или някой имот от реституцията Mr. Green

Ако не го направите сега-кога?И деца нямате още,стъпете си на краката и работете колкото можете,аз много се възхищавам на такива амбициозни хора,които се опитват да постигнат нещо в живота си.

# 18
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Абе като сте млади сега ви е времето да рискувате  Peace
Че и жилище нямате да ипотекирате-така че няма опасност да го загубите. SunglassesДействайте и смело напред,то нещата така се получават освен ако нямаш някой богат чичо в Америка или някой имот от реституцията Mr. Green

Ако не го направите сега-кога?И деца нямате още,стъпете си на краката и работете колкото можете,аз много се възхищавам на такива амбициозни хора,които се опитват да постигнат нещо в живота си.
благодаря ти много  Hug
ужасно много значат за мен милите ти думи  Hug

# 19
  • Мнения: 6 621
Това е начина да се развиваш най-малкото ще имате голям мотив да работите яко.
Баща ми все казва ако някой ден не дължа нищо демек нямаме лизинг/кредит/ значи просто стоим на едно място.
Успех! Hug

# 20
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Това е начина да се развиваш най-малкото ще имате голям мотив да работите яко.
Баща ми все казва ако някой ден не дължа нищо демек нямаме лизинг/кредит/ значи просто стоим на едно място.
Успех! Hug
благодаря ти  Hug

# 21
  • Мнения: 2 556
Според мен взимането на кредит много улеснява бизнеса, който вече е стартирал. Теглиш кредит, изплащаш го и веднага взимаш нов - това е форумлата според мен. Защо да не работиш с чужди пари, щом има такава възможност?

# 22
  • Мнения: 3 423
Според мен взимането на кредит много улеснява бизнеса, който вече е стартирал. Теглиш кредит, изплащаш го и веднага взимаш нов - това е форумлата според мен. Защо да не работиш с чужди пари, щом има такава възможност?
И мъж ми от години работи така,успелите ни приятели също.
Мъж ми взима големи кредити,купува неща,ипотекира ги,взима други кредити,изплаща други,и така постоянно.

Аз мисля,че щом си намерила ниша и то в сфера,която харесваш(хотелите а Wink)
Давай смело  Hug

# 23
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Според мен взимането на кредит много улеснява бизнеса, който вече е стартирал. Теглиш кредит, изплащаш го и веднага взимаш нов - това е форумлата според мен. Защо да не работиш с чужди пари, щом има такава възможност?
И мъж ми от години работи така,успелите ни приятели също.
Мъж ми взима големи кредити,купува неща,ипотекира ги,взима други кредити,изплаща други,и така постоянно.

Аз мисля,че щом си намерила ниша и то в сфера,която харесваш(хотелите а Wink)
Давай смело  Hug
Mila mama  Hug
много полезен постинг  Peace
Благодаря ти  Blush
Както знаеш това ми е слабостта. Наистина ми харесва  Peace Ще покажа темата на другите отворковци във фирмичката  Mr. Green

# 24
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Да бих и ще го направим в най скоро време.

# 25
  • Мнения: 275
За професионален финансов анализ чувала ли си? Защо не се допитате до специалист? Финансите са много сложна материя, от която всеки в България разбира Grinning.

# 26
  • София, България
  • Мнения: 5 598
За професионален финансов анализ чувала ли си? Защо не се допитате до специалист? Финансите са много сложна материя, от която всеки в България разбира Grinning.
кажи по подробно  Praynig
мисля, че не само на мен ще ми е полезна тази информация...

# 27
  • Мнения: 6 206
Според мен преди да се решиш на стъпката първо трябва да провериш дали наистина ще ви дадат такава сума без ипотека.
Да, дават се до 60 000, но на големи фирми, работещи от години, със сериозно доказване, че имат оборотите и печалбите...
Така че преди да се чудиш, провери първо дали е възможно.
Лично аз мисля, че всичко си зависи от вас. И от пазара, разбира се, но най-вече от вас.
Ако се чувстваш сигурна, че правиш правилното нещо, няма какво да се колебаеш.

# 28
  • Мнения: 6 621
И проверете в наколко банки какви са условията.

# 29
  • Мнения: 3 376
Аз помислих,че вече сте се ориентирали към някоя банка и сте запознати с усповията по кредита и т.н.
Наистина първо проучете от къде колко ще могат да ви отпуснат и дали ще стане без ипотека наистина/зависи и от сумата която смятате да изтеглите/,условия на изплащане,лихва,месечните вноски и т.н.


Общи условия

Активация на акаунт