Кое колко струва?

  • 16 033
  • 177
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Никога не съм се заглеждала в цените, като ми хареса нещо, го купувам, и толкова.

Ако някоя по-кротка и не толкова ядливо-хаплива съформука беше написала това, щеше да има бум от хули и обиди по нейн адрес. И то заслужено  Laughing

Иначе при нас не е така, гледаме кое колко струва и преценяваме. Нищо, че възможностите ни спокойно позволяват и обратното.

Тук черешите са 34лв, мисля да отворя бизнес на сергия  Joy А ягодите са 3 - сергията ще е в обратната посока  Grinning

# 31
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Защо да не гледам цените?Аз пък се радвам, когато съм "нагънала" мозъка си да се сетя , че купувайки маратонки на децата от Ларедут, тук мога за същата сума да купя само на едната. Wink.
Няма нищо лошо и срамно човек да си прави сметка, в края на краищата тук, поне във форума съм сигурна , че не пишат мултимилионери и би било полезно поне от някои неща да спестяваш. Но за съжаление и аз за храната не правя сметка откъде ще я купя, и колко ще спестя. Heart Eyes
 

# 32
  • Мнения: 6 206
Не знам кое колко струва, защото не пазарувам примерно.
Дълго съм се стремяла към лукса да мога да си позволя като влезна някъде и харесам нещо да не питам за цената.
Мога да си го позволя в хранителни магазини, магазини за дрехи, обувки, обикновени неща...
Чакам момента, в който ще мога да влезна в автомобилен магазин и да си избера кола без да питам за цената.
Ако за това е темата...
Дано осъзнаваш, че си щастливка по този параграф.

# 33
  • Мнения: 11 327
Лис, вие реклами не получавате ли? Не следиш ли зорко кое в кой супермаркет го дават по-изгодно? hahaha
Аз следя цените обикновено на любимите семейни продукти и дебна да има предложение (прИмоция).
Най-често го правя с перилните препарати, киселото мляко, конфитюрите и др. дреболии.
За основните работи хич не гледам - цените на хляба и без това скачат непрекъснато и при нас.
Зеленчуците и плодовете държа обаче да са био.

# 34
  • Мнения: 452
Аз пък знам кое колко струва и винаги гледам да не се набутвам излишно ~
Всичките тия писания тук ,че не знаете цените ........са ми малко пресилени

# 35
  • Мнения: 1 212
Аз пък знам кое колко струва и винаги гледам да не се набутвам излишно ~
Всичките тия писания тук ,че не знаете цените ........са ми малко пресилени

Я дай справка за "Новата бразилия " / кафето / ?  Shocked

# 36
  • Мнения: 6 029


Я дай справка за "Новата бразилия " / кафето / ?  Shocked

ААА, това даже и аз го знам - около 2 лв големия пакет.
Но виж, не знам колко струва сиренето  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 452
е - пак женския мозък превратно тълкува думите ми - знам продуктите ,които купувам всеки ден ........в смисъл не мога да знам цените на нещо ,което не употребявам
Но това ,което употребявам редовно си знам в какъв ценови диапазон се движи !
Мисля ,че човек би трябвало да е малоумен да не забелязва цените на стоките ,които пазарува редовно !Или по- меко казано мисля ,че не е лошо човек да бъде практичен !

# 38
  • Мнения: 2 401

Мисля ,че човек би трябвало да е малоумен да не забелязва цените на стоките ,които пазарува редовно !


Ааайде сега, малоумни сме били.. newsm62

# 39
  • Мнения: 6 029
Ооо, и аз съм от малоумните.   Flutter

# 40
  • Мнения: 1 212
Я дай справка за "Новата бразилия " / кафето / ?  Shocked

ААА, това даже и аз го знам - около 2 лв големия пакет.
Но виж, не знам колко струва сиренето  Mr. Green

Тц  Naughty .... вече гони 2.50 лв ...  Laughing и аз бях изумена  Confused
Сирене "Карабунар" ... такова взимам 9-10 лв килото . Иначе има и от 5-6 лв , вероятно се намират и над 10 лв  Peace
Сорри за офф-а  Praynig

# 41
  • Мнения: 6 029
 Shocked Как 2.50 бе? Баси, повече няма да чета тая тема  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 452
щом казвате  hahaha
 

# 43
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не знам цените, защото не пазарувам аз. За хранителните и промишлени стоки се грижи мъжът ми. Скоро каза, че поръчал да му донесат олио от Австрия на 2,20лв. и аз се замислих къде му е сметката, а то нашето олио било над 3лв. И хляба не знам колко е и сиренето и др. Трябва май да се завъртя към магазина ни и да видя цените, но нямам време.

# 44
  • Мнения: 452
Де ги тия мъже бе ! Блазе ти !

Общи условия

Активация на акаунт