В коремчето на мама, ОТКОМВРИЙЧЕТО сладки ритничета раздава!

  • 10 033
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 498
feel_u темичките са страхотни, като наближи ако искаш пускай, тъкмо mimisofia да не страда за поетиката ти (това в кръга на шегата Мими)  Hug

# 226
  • Lovech
  • Мнения: 28
Момичета, честито на тези, които плануват сватби.
Първото има за нова тема на feel u много ми харесва, имаше една идея да пишем чакащите заглавия в началото, за да са готови за използване. Ако още не е реализирано, защото аз, честно казано, не съм поглеждала скоро първата страница, нека Ина да го направи, ако искате, разбира се.

# 227
  • Мнения: 218
Добре, ще ви кажа за прогнозите и усещанията ми, но това - само с развлекателна цел /както пише в таблиците за предсказване на пола/ Mr. Green

Само че имам усещане само за няколко човека, засега само за Еличка мама се е потвърдило. Просто, докато ви чета и в главата ми се загнездва някаква конкретна представа, това е Simple Smile

Гери - девойка,
Крисси - девойка
Никози - мъж
Ренни79 - мъж
Кръстева - мъж

Дано не ми се разсърдите ако се получава разминаване... все пак бебето вече е направено  bouquet

Мими, ти по-скоро ми клониш към  stork-boy ама нямам силно усещане.
Сисанка, никаква идея си нямам за теб  Rolling Eyes

Да ви кажа за мен, от хората, които ме познават, нито един не ми каза, че му приличам, че ще имам девойка, всичко мислеха, че ще е мъж и се оказаха прави - включително мъжа ми и майка ми Wink

# 228
  • София/Търново
  • Мнения: 819
Неделя, 16 часа, Славейков, фонтана-предния път мястото. Не знам как се пуска анкета, ако някой знае как да го направи, че не остава много време.

# 229
  • Мнения: 498
feel_u мила я метни един боб и малко миди насам))) и сподели за моя милост... пък да видим довечера доки какво ще каже)))

Момичета, обновила съм първия пост, с предлженията за теми, като добавих и броя на "заявените" сини и розови памперси.

# 230
  • Мнения: 132
feel_u чул те господ другия петък ще потвъдя Wink
За темите аз съм за втората Laughing
А за срещата ще дойда със сигурност но нз дали ще останем зависи къде се разберете защото най вероятно ще съм с детенце Wink

# 231
  • Мнения: 218
feel_u мила я метни един боб и малко миди насам))) и сподели за моя милост... пък да видим довечера доки какво ще каже)))

Момичета, обновила съм първия пост, с предлженията за теми, като добавих и броя на "заявените" сини и розови памперси.

Знам какво искаш и ти пожелавам да е такова.... аз идея си нямам...

Супер е това с бройката на панталоните и поличките   bouquet Тъкмо няма да ги броя всеки път като искам да се ориентирам...

Ако разчитате на мен за пускане на тема, аз съм доста неблагонадежден темопускател, често и ненадейно зачезвам за по няколко дни - там, където липсва Интернет и 100 % ще пропусна я някоя нова мама, я някое щъркелче или нещо друго...

А иначе, обикновено все простотийки ми ражда главата за теми /сега се сещам за месото и обора/, ако искате да се кандидатираме за най-откачени имена на темите ни... за това ставам hahaha

# 232
  • Мнения: 3 453
Вече съм по-добре и съм на работа, че няма кой да ме замества.Още имам хрема, ама дано мине скоро.

Доста имам да наваксвам.. ooooh!

Инче, дано всичко е наред Praynig при теб


Цитат
Само че имам усещане само за няколко човека, засега само за Еличка мама се е потвърдило. Просто, докато ви чета и в главата ми се загнездва някаква конкретна представа, това е Smile

Гери - девойка,
Крисси - девойка
Никози - мъж
Ренни79 - мъж
Кръстева - мъж

Ах, как ще те черпя Hug Heart Eyes  bouquet

Цитат
2. ОКТОМВРИЙКАТА ще бъде мъжка мама, тука 5 мъжлета борят се за дама
Peace Laughing

Аз съм за това Wink

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 16:39 от Kpuccu

# 233
  • София
  • Мнения: 278
Хи хи ,Feel you,тебе може ли да те забрави човек,нали си ни поетесата Hug А за мен усещане имаш ли?
Днес видях бебчо - 15см е вече,много е пораснал  Laughing Ама пак не се показа - сви краката и край!
Лошото е че имам някакви бактерии в урината и левкоцитите продължават да растат,та май ще трябва да ходя при специалист,заради бъбреците.
За срещата аз съм за неделя,в събота съм пак на изпит.

# 234
  • Мнения: 498
Kpuccu мерси, мила.

Аз след малко потеглям от работа и чакам милото да се прибере и да потегляме за ФМ. Стискайте палци бебчо да е жив и здрав и всичко да е наред, пък дали ще е синьо или розово щъркелчето... ако не е срамежливо да го видим  Hug

# 235
  • Мнения: 489
Здравейте, Октомврийки! Аз тези дни се позагубих и за малко щях да се впиша направо в следващата тема. Да ви се похваля, успях да намеря, фирма, в която фиктивно да ме водят докато изляза по майчинство. Сетих се за бивш колега от МЕИ, който си направи фирма и слава богу се съгласи да ми помогне. Така, че от вчера официално се водя на работа. Разбира се, аз ще си внасям осигуровките... Лошото е, че днес малкият е болен, имаме Т и на това хубаво време си стоим в къщи.Вчера отивам да го взема от ясла и гледам децата изкарани само по една тънка блуза, няма якета, няма нищо, а не беше топло като днес и ето, че сме болни. Имам чувството, че ги изкарват нарочно така, за да намаляват бройката на децата, не се учудвам, че все половината са болни. Направо се чудя дали изобщо да го пускам повече на ясла, така или иначе, до края на месеца ни изписват. Дано в градината да ги гледат по- добре, но за съжаление, май и там не е така. Все пак аз съм за това децата да ходят в такива заведения, за да са си в средата. Против съм да ги гледат разни баби, дядки и подобни.
feel_u, по това време, 2006г., на Албена не сме ходили, бяхме миналата година 2007 на Варна и ходихме към Албена и Златните, даже до Балчик стигнахме, а също до скалния манастир - Аладжа манастир.
Аз съм за второто предложение за тема.
На срещата няма да дойда, защото както споменах от днес сме болни и предполагам, че така ще е няколко дни.

Честито, на тези, които скоро ще чуят Менделсон!!! Това ми напомня за моята сватба, на която и аз бях бременна вече в края на 3-тия месец. Даже още ми беше лошо и си носех хапчетата срещу повръщане в чантичката... Слава богу нямаше инциденти и геройски издържах.

На преглед съм др. седмица, а вече нямам никакво търпение. Скоро трябва да се запиша и за БХС и ФМ. Понеже термина ми е съвсем в края на месеца все ми се струва, че може да стана мама ноемвриика, но каквото сабя покаже...
На всички пожелавам лек и прекрасен ден, до скоро писане в новата темаSimple Smile

# 236
  • София
  • Мнения: 278
Това е текущата тема,явно стана някакво объркване.

# 237
  • София/Търново
  • Мнения: 819
Ако на някой му се чете "Всичко за пренаталното възпитание" на Мари-Андре Бертен да пише.

# 238
  • Мнения: 42
Ако излезе верно това, че през октомври ще има повече мъжлета, моя мъж ще ви черпи лично Laughing! Аз нямам претенции за цветовете, но той е много убеден, че ще сме в синьо! Ще разберем скоро, може би другата седмица ако бебо е благоразположен Grinning Времето се оправя и пожелавам на всички приятен уикенд аз лично мисля да се поразходя из южното черноморие! Peace

# 239
  • Мнения: 48
Добр дошли на новите мами, и честито на бъдещите булки.
Днес си направих дълга разходка, но съм доволна от себе си, повече движение по добре, но се поизморих доста.Отивам да си почина. Hug
Хубава вечер.

Общи условия

Активация на акаунт