Умна Дюканка съм аз - преди да питам чета (ако трябва и на глас) - 102 тема

  • 38 393
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 027
Дорчи Hug мерси и аз се харесвам на нея, така позаслабнала Simple Smile
Кате Heart Eyes
Аз да кажа, че засега проблеми с МЦ нямам, освен, че е малко по-обилно и продължително. Иначе не закъснява и не подранява Simple Smile

# 16
  • Мнения: 831
Ори Hugнапълно съм съгласна с теб.При всеки режима действа индовидуално.Просто е необходимо до се следим внимателно и при най -малкия проблем да се обърнем към доктор.
Вещи Hugстрахотно заглавие
Росченка интересна снимка hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 12:45 от rivela

# 17
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ей ме на и мен...гостите у нас направо валят като дъжд  newsm78
затова не ми остава време ама ИЧ за форума...
Обаче не мога да не изкажа еднии гооооооолеми благодарности на АБИИИИ...................мацкааа купих си билет за Джовиии и ще се пръсна просто  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 385
Цвети, свали си различни гимнастики от тук:   http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
Аз съм си свалила много и ги редувам, да не ми омръзнат.

По време на кърмене е най- нормално да няма цикъл.Лично на мен ми дойде за 8 месеца веднъж.Това не е от диетата!Питала съм компетентни.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 210
Бор-Чвор- ГЕРМА ли визирате в първия пост?????
Аз също съм от тези, които са му фен (на ГЕРМА), но!!!!! загледайте таблицата на кофичката със съдържанието на 100гр продукт!!!
Мл.мазнини 0.1г
Рас.мазнини 3.5г
белтъчини 3.2г
въглехидрати-4.3г

Не съм технолог по произвидство на млечни, но, аджеба, какви растителни мазнини в млякото бе хора?????

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ха, здравейте и в новата тема! Минавам да се похваля, че днес кексчето ми стана направо невероятно и аз не знам как, но отгоре си стана нормално, а отдолу се получи едно такова мн вкусно като дунапрен дето е (не знам как се казва, но някои блатове за торта имат същия вид и вкус). Изядох си го с голям кеф. Party

# 21
  • Мнения: 950

Не съм технолог по произвидство на млечни, но, аджеба, какви растителни мазнини в млякото бе хора?????

Да така е има и сирена с растителни мазнини ,подобни на Дунавия .

# 22
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Айде и аз да се впиша!

Привет любими мои  Hug Hug Hug

Благодарности на заслужилите автори!  newsm51

Отдавна не съм писала, щото бях яхнала метлата жестоко. И не исках да съм зла! Някои доста добре ще ме разберат!  Flutter

След известно закъснение най-после се сдобих с МЦ и веднага с някое и друго грамче надолу. Ама като ги затвърдя - тогаз ще се хваля.
Цоци   bouquet Hug  bouquet - ти си знаеш!

Гледам Дени-Кали ме е задминала - ще те гоня наборее  hahaha hahaha hahaha!
Амери - честити радости с децата мила.   bouquet
Ори - аз пък винаги ти чета постовете бре!  Hug Де повече хора да четяха!!!

Росченка -  hahaha  hahaha hahaha

Цвети Русимова - аз имам Уиндзор пилатес - много е добър според мен - на ДВД - ако искаш мога да ти го презапиша!

Цилувки на всички умни Дюканки и особено на чатърчетата   love001 Two Hearts.

И още веднъж за който не е разбрал - ЧЕТЕТЕ 1 ва страница!!!

 ooooh! И в тази връзка се редактирам и в отговор на Еми, цитирам прословутата 1ва страница, дето трябва да се чете

Млякото Бор-Чвор 0.1  и Култура всички сме го видели , че има 3.6% растителна мазнина, не откривате топлата вода!

Айде стига вече!!!

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 13:08 от Tatitt

# 23
  • Мнения: 526
Хоп и аз в новата тема  Mr. Green
Вещи, -страхотно заглавие!  Peace Hug
FEN, -при мен кантара се чуди кое да ми покаже  Joy Joy Сега съм на 4/3, но май ще сменя ритъма  newsm78 Как да съм-не съм спала цяла нощ и сега съм като бухал, гледам и не виждам и така ми се спи, че ми иде да се свра под бюрото и да се наспа. До сега съм изила 3 кафета и още ми се спи  Confused

# 24
  • Мнения: 308
Привет и от мен в новата тема.
Вещи, направо си супер - как го измисли това заглавие.  Направо ти се чудя на търпението  и как намираш време за всички. Ние затова си те и обичаме.   Hugsmile3525Благодарности за хубавата тема.   Дано някои поне заглавието да прочетет внимателно. smile3532 За да няма после - тряс с тигана. Но пък си го заслужават.  #2gunfire
Момичета, аз вече четвърти месец съм с този режим (-13кг.), но слава богу проблеми с МЦ нямам - точен като часовник ми е. Дано при всички които имат проблем да се нормализират нещата по-скоро.

# 25
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 070
Вещичке - и от мен   bouquet
 Благодарности за хубавата тема.


 hahaha изпуснах първата страничка, ще изтърва и втората от толкова мислене какво да напиша  Joy

 Heart Eyes ще бъда кратичка - нека в тази темичка има повече свалени килограми и по-малко дрязги  Hug
дружина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 547
Sun, мислех си за теб, дали в твоя случай не си свалила повече от колкото трябва, помня нещо, че целта ти беше 58, а стигна 56. Колко ти дава калкулатора? Може би не са ти в повече тези килограми, а прости си била на прекалено ниски за теб.

# 27
  • Мнения: 278
Имам намаление на ханш и талия с по 2 см, а гръдната -4, килограмите са същите, а съм и пред МЦ, много скоро ще разбера в действителност колко съм, като си купя свестен кантар.  Whistling

# 28
  • Мнения: 444
докато ви изчета голям зор видях.....  #Crazy доста сте бързи..

аз да се отчета- откакто минах на 1/1 сякаш мръднаха кг и днес кантара показа 63,300кг...

нещо все повече ми омръзва пилешкото... днес обаче ще го направя по някакъв друг начин, а да не ви казвам че нещо и палачинките не ме радват така както преди... явно е само малък период.. който ще премине.. (надявам се)

Нели82 изглеждаш много добре   bouquet
Ели Карагьозова пиши по-често в темата, не се покривай, теб като те гледам как си отслабнала и все повече се надъхвам макар че то и това си е достатъчно аз си имам желание   Peace
Вещи страшно заглавие, доста си всеотдайна, но си пази нервите  Hug
Сън пожелавам ти по-скоро да ги свалиш тези кг и да си по-спокойна
Наирянка изгуби се някъде ти май ...

На всички слабеещи- браво!

ПС: купих си ескуиза фитлайн 0,2%... Joy като го ям трябва да си затворя очите и да си представя че е сирене.... честно казано изобщо не се доближава до истинското.. а така се надявах

# 29
ros4enka  , снимката е много хубава Mr. Green
Вещи, заглавието е уникално, но не се и очаква нещо друго от 1 уникален човек, който ни търпи, помага ни, дава ни подкрепа и хъс! Поздрави и Hug
Ори, аз също ти чета постовете, мога да кажа, че твойте, на Сънчето, на Кри, на Бачи, на Вещи, на Зеленкото, на Цоци и на останалите, които си правят труда да обяснят нещата по- хубаво и подробно ми е най- приятно да чета постовете


А сега да си кажа- Днес нещо не ми се яде много... Нямам представа защо, ама няма начин, ще се насилвам ако трябва и ще ям, защото така казва чичко Дюки Whistling
  bouquet на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт