Съдбата ми изигра лоша шега

  • 5 224
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
това съм аз,  просто пак бях забравила да се регистрирам, наистина гледай с оптимизъм!

# 31
  • Мнения: 254
I az mnogo sagaliavam za sluchiloto se i iskrenno ti sachustvam.
Obache mislia che oshte ne e zagubemo vsichko. Ako ne si izhvarlial ploda mogat da ti dadat progesteron za zadargane. Ima progesteron na  tabletki a sashto i ingekcii na tazi osnova. Zashto ne se obadish na tvoiata lekarka I da ia popitash kakvo misli za tova. Znam che sa dosta skapi no neznam nikakvi konkretni ceni.

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Стефи много съжалявам, това си е направо игра на съдбата.
хубавото е, че почти всичко ви е наред, ще улучите момента, това може да подейства добре на съпруга ти- като знае, че няма проблеми със самите плувци и да се оправят нещата. следвай това, което ти казва лекарят-важно е!

# 33
Благодаря Ви на всички задобрите думи и хубавите пожелания.Бебо е още в мен,но продължавам да кървя.За съжалиние нищо не може да се направи.Няма смисъл да вземам допълнително прогестерон Cry ,няма да помогне.Утре съм на лекар.Ако сърчицето му е престанало да бие,ще ме кюректират.А аз немога нищо да направя,за да си задържа детенцето.
   Но пред мен има още много месеци ,много надежда и много сълзи Cry .

# 34
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ох, Стефи, късаш ми сърцето направо! Не се измъчвай, не го нарича детенце, така много по-трудно ще го превъзмогнеш! Tired Face
Гледай само напред, моля те!

# 35
  • Мнения: 147
Стефи,Стефи мила Стефи,и аз като останалите момичета се моля за теб .Бъди много силна,и не се отчайвай.Вярвам,че следващият път ще е успешен.Пожелавам ти го от сърце!!!!

# 36
  • Мнения: 1 497
Стефи, разсъждавай така: "Бог си знае работата". Много е неприятно, но ние сме тук да се подкрепяме взаимно. Всички сме в една лодка, така, че няма да потъваме я!

# 37
Стефи, миличка, присъединявам се към останалите .
И аз съм с теб и те прегръщам силлнноооо !  remybussi
Хубавото тепърва ти предстои !  Hands Thumbsup

# 38
  • Мнения: 1 071
Стефи,присъединявам се и аз.Съжалявам много за станалото,но това е все пак знак че можеш да заченеш.Мисли си просто че е въпрос навреме!И че природата си знае работата.
Не се отчайвай,ние сме с теб!

# 39
  • Мнения: 299
Стефи много ми е мъчно за теб. Когато мъката ти се поуталожи , ако въобще това е възможно ако имаш интерес ще ти дам адреса на моя доктор който е специализирал в паталогични бремености, иначе работи и в майчин дом. няма да ти пиша повече неща защото сега не е момента.

# 40
Здравей мила ,Стефи!
Напълно разбирам каво ти е в момента /наскоро се случи и на мен/.  Cry Знам, много боли ,и болката не е физическа ,а душевна. ВАЖНОТО Е да не се отчайваш ,погледни от хубавата страна на нещата
 / нямате проблеми с "направата" Wink /
 
Горе главата!!!                                            Поздрави!!!

# 41
Цитат на: Anonymous
Здравей мила ,Стефи!
Напълно разбирам каво ти е в момента /наскоро се случи и на мен/.  Cry Знам, много боли ,и болката не е физическа ,а душевна. ВАЖНОТО Е да не се отчайваш ,погледни от хубавата страна на нещата
 / нямате проблеми с "направата" Wink /
 
Горе главата!!!                                            Поздрави!!!

 ЗАБРАВИХ ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт