КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 24

  • 20 391
  • 595
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4
Яжке да ти е жив и здрав зета много да те слуша.
Момичета в Бургас е адска жега.
За дъжд изгледи няма.
Излизам с малкото чудо на разходка после пак ще ви пиша.

# 526
  • София
  • Мнения: 1 529
 ЕЕЕй,че вкусни баници! Мен ме мързи да точа,ама обичам да ги ям. Опитах готовата баница"Царица" и много ми хареса. И аз крада като в рекламата Wink Wink Wink Вече изгря слънце и е много прохладно у Дружбето.

# 527
  • Мнения: 3 036
Аз само за малко се отбивам,че имам температура и адски ме боли гърлото.
На всички ,които имат празник - семеен,имен ден или друг повот-
Много радост и здраве.
Свекървата е добре.
Лекарите казали че поне 10 дена трябва да стои.
Ние оправяме багаж и документи на детето преди заминаване.

# 528
  • Мнения: 7 437
                     Мастърчееееее, убиФ та!!!! Абе вие гавра ли си правите с мен  #2gunfire #Cussing out Добре,че пратих дядкото да доведе Ран от градината и да открадне и той от Фантастикото,че както сте ми ги заподнасяли току виж сте ме Опущили. Embarassed Аз отдавна съм казала на колежките ,че диета не пазя и не мога да гледам другите как похапват пък аз да преглъщам.То съм особен случай и в това отношение  Laughing мога да не ям цял ден,че и на другия,но ако си намисля или видя нещо -пуквам докато не хапна от него.За това обичам самичка в къщи със занимавките и никой да не ми дава идейки. Mr. Green
                     Деска,стягай се мила,че аз вече 6-ти ден съм с това гърло ,нямам Т . Нощем праскам една ледена вода от хладилника и така се оправям.Никой не ми вярва,че гърлото ми така минава. Laughing През деня обаче се нагълтвам с вируси от дечурлигата в групата и пак до вечерта съм едвам говореща.Не се научиха тез мами и тати,че на ДГ ходят само здрави деца. #2gunfire Ей,и днес водят едничко в съседната група едвам диша горкото,ама нищо му нямало.Само 38.9 Т като отказахме да го приемем и дойде сестрата,но мама след половин час го връща от педито с бележка,че е здраво и може да посещава ДГ.Те това ни е оправията българска. Sick

# 529
  • Мнения: 5 001
                    Мастърчееееее, убиФ та!!!! от педито с бележка,че е здраво и може да посещава
Ми Ша СИ Апнеш и готово.....И аз съм много трудна на диети(не мога да спазвам)....

# 530
  • Мнения: 7 437
                     То от апване , Мастърче,съм натоварила паласки като американски рейнджър. Mr. Green

# 531
  • София
  • Мнения: 1 750
     Дидка, като много ми потекат лигите и запримирам от глад тичам пред огледалато и си оголвам шкембето да се видя каква съм красива и ми минава веднага и глад и мерак...
     Я малко да ви разсмея:http://www.kazanlak.com/fun_txt.php?p=show_txt&txtid=54

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 17:24 от baba iaga

# 532
  • Мнения: 5 001
                     То от апване , Мастърче,съм натоварила паласки като американски рейнджър. Mr. Green
Ааааа,моля,моля...на тва му се викат сексдръжки.....А пък мъжете които разбират от жени казват,че не е удобно да се лежи върху радиатор...... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 533
  • Мнения: 23
Преди нямах проблеми с диетите. Ама сега вече не ми се отдава - станала съм една лакома!Абе сменям темата smile3515
Деси - да се оправяш бързо, бързо! Hug
И тук заваля и се разхлади. Ще ви казвам чао за днес - тръгвам си , а нали у дома се скапа нета
Приятна вечер на всички - празнуващи и непразнуващи! newsm51

# 534
  • Мнения: 23

Ааааа,моля,моля...на тва му се викат сексдръжки.....А пък мъжете които разбират от жени казват,че не е удобно да се лежи върху радиатор...... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Малееееееееее, мен сигурно много ме харесват мъжете!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha hahaha hahaha
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 Hug

# 535
  • Мнения: 7 437
Ааааа,моля,моля...на тва му се викат сексдръжки........... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Е,тва не бях го чувала  Joy Joy Joy Ще успокоявам колежките кат заФанат разговори за диети. Mr. Green

# 536
  • София
  • Мнения: 1 529
                     То от апване , Мастърче,съм натоварила паласки като американски рейнджър. Mr. Green
Ааааа,моля,моля...на тва му се викат сексдръжки.....А пък мъжете които разбират от жени казват,че не е удобно да се лежи върху радиатор...... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А една колежка ,която все ми се подиграваше,че съм слаба казваше:,Мъжете не са кучета ,та да обичат кокали".
Невиждам какъв ви е проблема.... Wink Hug

# 537
  • София
  • Мнения: 1 529
Момичета това ме потресе #Cussing out Twisted Evil  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=295785.0

# 538
  • София
  • Мнения: 15 486
Я и аз да ви почерпя с карамелизирано свинско ребърце по китайски:

# 539
  • Мнения: 5 001
Ааа,Шпунц,хич не се впечатлявай...Тя простотията по хората ходи не по гората....
Има една много хубава приказка.."Уважавай старостта,защото тя е твоето бъдеще"....

Общи условия

Активация на акаунт