КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 24

  • 20 388
  • 595
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Жаки-ето ти телефон.032-63 42 49 Кабинет "Бойка"
 понеделник,сряда,петък са от 12.00-18.30ч
вторник,четвъртък- 08.00-15.00ч
събота-09.30-14.00ч

Тайне честито за покупките да си ги ползваш със здраве.

Шпунц -бой по каските бе на такива където не се съобразяват с нищо. bash bash bash

Доби -много е тежко с кученцата когато стигнат до това положение.Аз съм го преживяла и ти съчуствам. Praynig

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Жаки извини ме че пропуснах да ти честитя годишнината на родителите ти но днес не съм в час и малкия е при мен и пиша на магия.
ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА ИМ СЕ РАДВАТЕ ОЩЕ МНОГО,МНОГО ГОДИНИ!


   

# 77
  • София
  • Мнения: 15 486
Тайне, да пуснеш снимка после да видим какво си изработила Hug

Уф, няма нерви да лепя.Налепих 21 камъчета на предната стена, но нали е стъкло и вазата и камъчетата и каноколита не съхне и не хваща.Държа ги по 10 мин да се залепят.За задната страна ще си купя силиконово лепило.Ще покажа, само да си дойде дъщерята да ги снима с нейния телефон, че моя не можахме да го накараме да праща снимки на блутуута.  

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 15:00 от Тайна

# 78
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета! Hug
Тайна, честити придобивки!Колко малко трябва за да се зарадва човек - нещо новичко, нещо красиво! smile3521
И хич не се ядосвай за ония - не им е лесно - едно добър ден като не можеш да кажеш и една усмивка да подариш! То и деня ще им е труден и крив - нещастници!
Приятно забавление с камъчетата! И да покажеш после - хубавко си е като направиш нещо със собствените си ръце!
Шпунц, добре е че има къде да се спасиш! Бягай с детенце!
Зиче - прекрасна е снимката с мъглаталАма на мен по ми прилича на рисувана картина! newsm78 То не че разбирам нещо , де!
Доби, не знам какво да ти напиша? Знам колко боли като го гледаш да страда и не можеш да му помогнеш.Съчувствам ти!Аз още плача за първото ни куче - беше прекрасна дакелка , но последните 2 години я гледах парализирана - беше ад. И сега треперя за този нашия като за дете. Защо ли изобщо се хващам като знам колко нерви ми струва?Нищо не може да те утеши.Ще си поплача с теб. Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 16 126
За детенцето и аз не знам какво става. Вчера говорих с леля ми и тя каза - като има нещо ще ми звъни. Не смея да се обаждам, да не им досаждам на хората. Много им е мъчно - първо внуче и толкова чакано. Не мога с нищо да помогна - вчера и лекарите бяха вдигнали ръце. Само се надяваме с Ани да се оправи. Да не ви натъжавам темата.

# 80
  • София
  • Мнения: 15 486
Айша, ходете в черква и запишете молитви за здраве!Занесете в болницата осветена иконка.Ако някой може да отиде до някоя от чудотворните икони да занесе негова дрешка.

Марси, наистина малко ,но ми е кеф. Аз повече се радвам на дребни нещица.

# 81
  • Мнения: 7 435
                              А сега ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН!  Laughing
                              Четох,четох,четооооох и сега всичко ми е каша в главата,приятелки-писателки. Embarassed
                              Зиче,ще се оправи Мишето и аз нали треперех когато Бубо беше в болница с пневмония и то двустранна.Старите хора казват:Никога да не ти се случва това което ти мислят най-близките хора.Страха си е голямо шубе да знаИш .Стискаме палци бързо да излиза от болницата.Може да е при приятели ,ама си е болница. Sick
                              Шпунц,малкия сладур е страхотен,че и фотогеничен.
                              Тайна,с подобни на твоите занимания аз си успокоявам нервата.Много обичам да се занимавам с нещо ,ама време - нямаааааа.Сега Неда спи та съм седнала да ви изчета.
                               Айша, стискам палци за малкото човече.Дано се пребори .Знам какво е и дано положителната енергия на темата ни му помогне. Praynig
                               Жабче,май Криско ще помогне повече в прцеса ти на превръщане във фиданка  Laughing ?Тичкай,чедо,по него из двора и нЕма да ти трЕбАт топчета  Mr. Green Ша си бабче слънце  Laughing
                               Мастърче,радвам се ,че ти помага чая.Ще взема и аз да пробвам,че сега мога да се похваля с 3 кг отгоре има -няма за два месеца. Sick

# 82
  • София
  • Мнения: 16 126
Майката и бабата са много набожни и всички молитви, кандила, икони са занесени, осветени и са там. Всеки ден се ходи в параклиса на Св. Серафим в Руската църква, пишат молитви, всичко. Ние с Ани също като минем край църква палим свещи. Каквото бог направи вече.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ОООО Дидия ти се появи бе пиле . Hug Hug Hug
То притесненията са все върху нас майките ма не слушат и не се пазят. #Cussing out

Айша каквото е драснато не може да се промени за съжаление. Sick

# 84
  • София
  • Мнения: 1 529
Айша  Praynig дано си има дни детенцето.
Тайна завиждам ти за търпението аз съм с кунки у гъзунки Laughing
Сега внука си спиоще след тоя реДоби спестете на кучо мъките,аз съжалявам че старата ни кучка умря в големи мъки на скута ми Cry Досега пих кафе с една приятелка.

# 85
  • Мнения: 7 435
                    Зиче,появих се мила , че къде да ходя  Laughing ако не при вас.Да се похваля,че Бубчото са го избрали за някакво реклама,ама се оказва на заместител на млякото пък той,нашия биберона хич не го и поглежда. Mr. Green Утре ще се снимат та ще видим какво ще излезе. Laughing Та покрай тая работа потроших сума ти нерви .То родата каквото ти сдроби чужд човек  май няма да го направи. Mr. GreenТрябва ли са и по-големи дечица ,ние не сме разбрали и Дудка да я заведем,че тя ни е танцьорка и песнопойка, че е и лакомничка.. Mr. Green Ей,сега ми звъни щерката и пита за какво съм я търсила,а аз не съм звъняла.Сещам се ,че маймунката ми замъкна телефона и явно е уцелила последния набран. Mr. Green
                    Хайде,тръгваме навън.Пък дядото ще доведе двамата от ДГ.Ей,мечтая си как всички ще са на градина сутрин и аз ще миткам по градО. Mr. Green  bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 1 529
ех тая Неда...Да я нацелуваш,а също Жабчето Краскои Зичето Здравко...Абе кой има внуче под ръка да цЕлива.
 Мастерче къде се изгуби? Hug
и вижте какво прочетох тук в отчетните:

Във всеки стар човек се крие един млад и се чуди какво по дяволите става!

Вътре в мен живее една слаба жена, която крещи, за да излезе навън. Обикновено запушвам устата на кучката с бисквити.

Най-трудните години в живота са тези между десет и седемдесет.

Старостта не е място за страхливци!

Тридесет и пет е възрастта, в която главата ти си застава на мястото, а тялото ти започва да се разпада

Ако не можеш да бъдеш добър пример, бъди ужасно предупреждение!

Никой не може да те унижи без твоето позволение.

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!

# 87
  • Мнения: 23
Наближава време да си тръгвам . На пазаруване, пътьом минавам да видя майка и после у дома да тъкмя нещо за вечеря. Толкова е еднообразно всеки ден. Ама това е положението. Добре , че сте вие! Hug
Щпунц, а твоята хубавица оправи ли се съвсем?
Мастърче, как върви днес?
Айша , дано тръгне на добре детенце!
Жаки, весело изкарване довечера!
Абе я да пийнем по едно кафе
 
Хубава вечер на всички!!!!
 

# 88
  • София
  • Мнения: 15 486
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246094

Това са ми новите неща. На прозрачната вазичка лепих камъчета, но най-накрая останалите ги сложих вътре и мирясах. А хола не се вижда,защото снимах срещу светлината.

# 89
  • Мнения: 7 435
                            Шпунц,цЕливам всеки ден по 4  Laughing а и пращаме въздушни цЕливки и на Криско,Вели и Здравко.Като вляза в темата и Неда почва да пищи като ги види на снимки Здравко е бебе,Вели и Криско - бате  Laughing
                             Тайна, аз също много обичам да се занимавам с разни брамбъзлъци  Laughing ама беше.Сега съм натрупала сума ти работи за 100 години занапред и нямам времееее Днес спорихме за пенсионирането...ма е далечеее.Искам си у домааааа,не ми се бачкаааа.

Общи условия

Активация на акаунт