КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 24

  • 20 411
  • 595
  •   1
Отговори
# 90
  • Видин
  • Мнения: 961
Тайне, браво,бе!  bouquetМного хубаво е станало, идеята е страхотна Peace
Зиче, благодаря за инфото! HugЩе врънкам мама да отидем Flutter

Момичета, аз утре рано сутринта тръгвам на тридневен семинар в Арбанаси Mr. Green
Колко ще ни обучават не се знае, но поне ще се нагледаме на природа и красота. Wink
Сега бягам да се приготвям, че отиваме на купооон Party
Ще ми липсвате всички!ГУШ! В събота живот и здраве съм пак тук Heart Eyes  

# 91
  • София
  • Мнения: 15 516
Жаки, весело изкарване!
 На мен вече не ми харесва, но ще се запаля по рисуването на стъкло май.

# 92
  • Мнения: 23
Тайна. на мен ми харесва идеята , а и резултата ! Щом можеш да рисуваш, може да правиш много интересни неща. Аз не умея , за съжаление! Ама пък харесвам красивите неща! newsm47
Жаки, браво! Почивай и се забавлявай колкото можеш! newsm10
Дидиа , чак не мога да си представя как е с четири! Аз си имам едничко, ама и с него съм била толкова малко , че изобщо не съм свикнала. Сега през празниците бяхме заедно - беше много хубаво, но това ми е всичкото! Скоро ще дойда до София да си ги видя - ама пак за ден -два!
Приятна вечер момичета и бабчета!

           

# 93
  • Мнения: 7 480
Дидиа , чак не мога да си представя как е с четири! Аз си имам едничко, ама и с него съм била толкова малко , че изобщо не съм свикнала. Сега през празниците бяхме заедно - беше много хубаво, но това ми е всичкото! Скоро ще дойда до София да си ги видя - ама пак за ден -два!

  hahaha Joy Joy Joy Ха,ха как е ? Готино ! Даже и в двете 00 не можеш да отидеш сам. Mr. Green Все някой ти се пречка из краката.Да не говоря,че не мога да вляза у нас преди 22 ч.Дядото вече почва да мърмори,че му е писнало от аламинути и иска селска манджа. Mr. Green Иска ама кой да му стои до печката по 2-3 часа.

# 94
  • Мнения: 3 036
Мили жабчета,
къде сте бе?
Аз преди час се прибрах.
Цял ден съм проверяващ матурите за четвърти клас по Бел.
Превъртях, а не знам  за децата.
Момичета,
благодаря ви за отзивите за мамината хубавица.
Тя тук е с грим понеже имаше рожден ден на Гергьовден(нищо че е Калина).
Иначе си е съвсем обикновено момиче.
Не мога да разбера какво е това плескотене с грим.
Ей я тук без грим същия ден преди да излезе.
http://www.snimka.bg/photo.php?
photo_id=5815601

Зиче,
Как е момичето ти?
антибиотика чрез абокат ли е?
Взима ли бабешките лекарства,които ти дадох?

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 21:14 от desi_minkova

# 95
  • Мнения: 4
Здравейте момичета до сега нямах интернет бях бясна.
Зиче , Мише ще се оправи бързо та нали е  в добри раце.
Деси момиченце то ти с грим и без грим все е красавица.
Да ти е жива и здрава.
Жаки честита годишнина на мама и тати.

# 96
  • Мнения: 4
Поздрав за всички вас

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 21:48 от moni4ka

# 97
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328
 От два часа Нета не ме пуска във форума! Мамицата му! Но поне ви прочетох!

  Желаяна всички болни пълно оздравяване! А за Мишето ме боли душичката!Вярвайте!

 Деси,тези матури са поредната измислица!Не знам до колко знаят децата,гледах и по ТВ коментариите,но....Вярно,че едно време на 11 май са свършвали годината и то с изпити,но системата е била друга.

Диде,селската манджа става за 20мин.Да дойда да му направя!Може и да му хареса.Пък може и на мене да хареса!........!

Мони,добре дошла,отново!Къде са другите две от светата троица?

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 22:20 от baba qnka

# 98
  • Мнения: 3 036
baba qnka,
Наистина тези матури са необходими за да се знае на какво ниво са децата,но има куп глупости.
Дожаля ми за колежката,класна на тези от четвърти клас.
След диктовката стоеше като изгонена в коридора,понеже не можело да стои в стаята.
Тези кретени от МОН искат първо от самия класен да пише прогнозируема оценка от предмета,после аз взимам тестовете и оценявам диктовката,после пиша на ръка и оценявам със десети и стотни оценката.
После ги диктуваме на секретарката и има програма която отчита крайния резултат.
Недай си боже да се разминава това на ръка с това което изчисли компютъра.
И за какво е тази сложност?!

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Чак сега сколасах.Ходихме на концерт но Вики танцовата група играха и на баба момичето беше много точна и си изигра танца перфектно.После докато оправя Здравко да го изкъпя и нахраня ,пък и за големите готвих и така тежка е нашата бабина орисия. ooooh! Whistling

Деси през абокат и вливат антибиотика ,но са я надупчили по целите ръце че има много тънки вени и не могат да и ги намерят.Нещо е станало та разтвора почнал под кожата да тече и се зачервило и подуло,та сега е овързана с компреси.Пуснаха си я да си идва вечер да не се притеснява там.Яде и пие илачите дано само да не ме лъже понеже не мога да ида в болницата да видя какво прави.
Но си има "свекърва" която се хвали че добре  била тя та са я пуснали да си идва.Което не е вярно но се прави  пред мен колко се грижи за дъщеря ми, и как била при нея цял следобяд ,а Миши казва че била за малко.От такива хора ми иде да крещя smile3514 smile3514 и да  хвана да и тресна тъпата и главица bambam fight
Бясна съм мили приятелки от безочливи и тъпи хора като моята "сватя"

# 100
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328
дЕСИ, Простотии,колкото искаш! Нали по закон е задължително основно ( а не начално)образование.Ами нека да има само след основно някакви изпити! Е, да речем и след средно - матури!Толкова недомислици има в нашето образование,че хич го няма! И извинявай,но не мисля,че са необходими изпити след 4 клас! Достатъчна е една психо-педагогическа характеристика,за да се ориентира новият класен в началото на годината,а после входните нива ще покажат резултатите.Каква е гаранцията,че като знае през май,ще помни и през октомври!

 Зиче,напълно те разбирам! Нека не се обиждат свекървите,ама понякога и на мене ми идва....един калашник и....! ДАНО,ДАНО БЪРЗО СЕ ОПРАВИ! И браво на внучката!

# 101
  • Мнения: 23
Здравеите и от мен! Hug
Дано всички сте добре!
 Зиче, хубаво е я че са я пуснали - у дома си е най-хубаво. Жал ми е ,че са и напукали вените ,съчувствам и - аз съм с такива тънки вени - кошмар е. Ама ще търпи милата - дано бързо се оправи! smile3525
Деси, Янче - далеч съм от проблемите на нашето образование( и добре ,че е така) , но определено мнението ми е , че се правят много глупости и все по-зле става.Децата учат все повече, все по-натоварени са, а все по-неграмотни и по-незнаещи ходят. Жалко е!
Ама и аз се изказах едно компетентно! smile3532
Тази вечер маи ще си лягам рано,рано
Приятна вечер, лека нощ и прекрасни сънища!

# 102
  • София
  • Мнения: 15 516
Деси, хубаво си е момичето и с грим и без грим.

Зиче, браво на внучката! Но се чудя какви са тези колежки, та ще и изпукат вените на Мишето?На сватята не се ядосвай, нали знаеш,че всички болести са от нерви, само венерическите от удоволствия.

Да се похваля, поръчах си от един сайт бои за стъкло и като дойдат - започвам да рисувам.

Хайде и от мен лека нощ, отивам да си изгледам двата филма и лягам и аз.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Янче няма какво да се обиждат направо свекърви като тази са за трепане.
Аз не мога да ида при детето си в болницата а тя си вири задника наляво и надясно,гледа си живота хич не се сеща да дойде да помогне поне на сина и да му сготви,или да ме отмени за децата да погледа та да ида при Миши да я видя.Но добре че работи в същата болница та са се съгласили да се прибира вечер в къщи.А оная смотла си преписва че тя е била уредила. ooooh! ooooh!

Марси и на мен ми се плаче но няма начин винаги когато трябва да и вливат през вините е така .Целите и ръце стават на решето подути и сини. ooooh! ooooh!Но да се оправя детето пък това е бял кахър. Tired
Лека нощ ти пожелавам Марси.

Тайне не са виновни колежките аз съм виновна че съм я родила с такива тънки вени и и се пукат. Tired ooooh!
Лека нощ Тайна 

# 104
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328

 Айде сега,ти си била виновна!То за това виновни няма - природа! Аз като съм родила две и кво - едната е с вени като нашите - дебели,а другата се метнала на баба си - с тънки. Ген! Дано се оправи!
 Аз също ще лягам,че утре ме чака дълъг ден. Ще имаме общо събрание,после съвет,а после събиране на синдикалните председатели.Отиде до 17 ч.
ТАКА ЧЕ ЛЕКА НОЩ! Жабчето нещо се губи тази вечер!

Общи условия

Активация на акаунт