Мюзик Айдъл 2 /16/ - звездите на Бродуей!

  • 20 354
  • 595
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
Шанел ми хареса най-много днес, за разлика от миналия път. Ана, както винаги, пя отвратително. Деница не ми хареса пък на мен и все по-неприятна ми става, тя само рок може да си пее.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 040
Шанел, Деница, Пламена (без ръмженето и).
Концерта общо взето го изслушах, че вкъщи не ме оставиха да гледам..
На Нора не и отиваше песента, някак губо я изпя тази тъи нежна песен.
Шанел доста приятно ме изненада,на нея пък определено и отиваше песента на гласа.
Харесаха ми и Ясен и Тома.
Дуетите не ги слушах много внимателно
Ана я бяха облякли отвратително. Въпреки че е фина и слаба, не и отива на телосложението такова разголване.

# 17
  • Мнения: 4 555
ЛИНКОВЕЕЕЕЕ!

Ако изкопае някой от някъде, да мята.
Още 8 часа съм на работа  Confused, поне концерт да гледам
http://vbox7.com/groups/idol2/pool

# 18
  • Мнения: 127
Ясен не можах да го видя/чуя.
Нора не ме очарова особено, въпреки че пак показа данни, глас, квото се сетите, освен това - евала на гримьора и фризьора, изглеждаше жестоко. Просто не се справи толкова добре с тази песен, както с някои други; имала е изпълнения, при които, без изобщо да коментирам гласови качества, просто сграбчва.
Шанел - приятно ме изненада, защото по принцип не съм й фен. Добре си изпълни задачата, наистина ми хареса, но от днешното състезание не ми е фаворит, въпреки това.
Ана - какво я плюят всички, не разбирам...Е, тук очевидно е пълно с тънки познавачи на музикалното изкуство, а аз в този контигент, признавам си, не попадам...много й се радвам даже, и на позицията да не наведе глава пред изсмуканите \кой знае откъде, нека не си вгорчаваме вечерта в размисли\ критики на мадам Дюран, и не само нейните...според мен първо, че направи шоу \в добрия смисъл, просто изигра спектакъл\, второ - откъм пеене никакви забележки нямам, за разлика от някои други пъти. Много, много добре просто, няма какво да се лъжем, а който чува "изфалшивявания", най-вероятно притежава дотолкова рафиниран и високосензитивен слух, че аз просто ще трябва смирено да замълча и да кимам \умерено замислено, разбира се\ в знак на толерантност.
Деница ли беше след това?... - Разочарование. Невероятен глас има това момиче, страхотии е правила в това предаване, но тук се изложи много неприятно. За жалост! Нито усети песента, нито подбра настроението, на моменти се отклоняваше и от мелодия, и от усещане...цялостният ефект беше доста отрицателен. Подозирам, че не е поради невъзможност да пее, а поради ненапасване с песента, прекалено много вяра в себе си, може би някой и друг лош съвет и липса на достатъчен background \прощавай, Господи, за чуждицата\ за подобна песен и изпълнение.
Тома. Нямам какво много да кажа, добър е, за пореден път излезе и се справи желязно, стабилно. Дето се вика: "Който може да пее рок, може да пее всичко"  Sunglasses
Пламена. Напълни ми душата, изключителна техника. Просто ме развълнува, а аз, по някакви непонятни за мен причини, имах някакви резерви към нея. Браво на това момиче просто, без значение колко е учила тази песен, каквото й трябва - има го.
Ясен не можах да го видя, но кого трябва да изгонят - хммм. На базата на днешното представяне - може би Деница, колкото и да е странно. Ако трябва да гледам общото - Ясен ще да е, въпреки че и той има безспорни качества.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 466
Не го гледах цялото и нищо не мога да кажа, хванах само края на изпълнението на Ана и пак ми се стори,че вика, та чак очите ще и изкочат. И надписите накрая, когато Люси пя на плейбек.

# 20
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
От началото до сега - Тома и Деница.   Peace Харесаха ми и Нора и Шанел. А Пламена все повече ме дразни с безкрайната си лиготия. Язък й за гласа.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 758
ЛИНКОВЕЕЕЕЕ!

Ако изкопае някой от някъде, да мята.
Още 8 часа съм на работа  Confused, поне концерт да гледам
http://vbox7.com/groups/idol2/pool
и аз не успях да го гледам, мерси за линка  Peace

# 22
  • Мнения: 6 993
Мерси за линковете.
Сега ако и някой дойде да си говори с гадните юзъри, пък аз да си гледкам, ще съм му вечно благодарна  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 116
За негледалите вече ги има качени и тук

http://www.youtube.com/musicidolbg

# 24
  • Мнения: 781
А Пламена все повече ме дразни с безкрайната си лиготия. Язък й за гласа.

Каква лиготия?! Тя не се лигави. Тя импровизира и то чудесно! Лигльото в този формат беше един и си тръгна.  Laughing

# 25
  • Мнения: 200
Деница, Пламена и Нора ми харесаха най-много. Деница и Пламена бяха страхотни в дуетната си песен, Ясен щеше да изпее песента по добре , ако  я беше изпълнил като изпълнението в "Ах, този джаз". В дуетната песен пя много добре. Шанел беше ок , въпреки че беше много скучна. В дуетната песен обаче беше кошмарна, много зле. Тома беше зле, очевидно не беше неговата вечер. Ана беше поносима, но това не беше пеене, а рецитал.
Тройката според мен ще бъдат Ана, Ясен и Тома. Аз бих заменила Ясен с Шанел, но повечето се прехласват по нея, та се съмнявам да е там.

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 08:18 от Zara73

# 26
  • Мнения: 1 666
Гласувах!
Тенкс на Жаве, че ме е "отменила" (нямам за какво да се сърдя, темите не са ми собственост)!  bouquet

Пламена според мен доказа, че наистина има място на финала!
На Шанел наистина много й пасваше песента и това й помогна много!
Тома ме изненада - мислех, че няма да се справи, но явно за това момче няма невъзможни неща!
Деница много ми хареса, но малко трябва да поразчупи техниката си или там както се казва - почти всичко пее по един и същи начин...
Ясен ми е симпатяга и даже и да искам не мога да кажа нищо лошо за него!
Норчето беше пренавита.
Ана вече да вземе да си стяга куфарите!

# 27
  • Мнения: 2 270
Нора има невероятно излъчване.Падна и се много сложна песен но тя се справи .Имаше леко притеснение,което и личеше.
Ясен също много ми хареса.Тома не се чуваше.Пееше прекалено тихо и песента не беше за неговия глас
Пламена наистина пее,но тази визия и държание на чалгаджийка ме дразни ужасно.Деница-не ме грабна/даже забравих какво пя/Но просто песента и беше кофти
На мен Ана ми харесва,още повече ,че всички с изключение на Фънки я плюят.Никой едно цвете не и поднесе.Момичето може да няма кой знае какви гласови данни,но има много звезди,които също нямат,но имат други качества и това им е в плюс
Шанел беше на ниво.Пя по добре от Мадона на живо.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
Ана не ми хареса, мисля, че тя ще е следващата отпаднала.
Нора също нещо не ми харесва - има глас(направо гласище), ама от време на време крещи и с дишането не се справя кой знае колко добре - щом аз като неспециалист забелязах как въздуха й свършва и накъсва там дето не трябва.

Харесаха ми Пламена и Тома.
Ясен и Деница не можах да гледам.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт