Едно близначе се нуждае от помощ, за да вижда!

  • 4 178
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 533
Анту,ДА същата е!Има надежда за оченцето на Георги!Дано не се налага операция на другото око Praynig

# 17
  • Мнения: 574
Анту,ДА същата е!Има надежда за оченцето на Георги!Дано не се налага операция на другото око Praynig
Дано Praynig Късмет на цялото семейство Peace Hug

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте на всички мами в този форум.Пише Ви етървата на Маргарита-майката на Гого и Анна-Мария.ИЗРАЗЯВАМ ОТ НЕЙНО ИМЕ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ВАШАТА ПОМОЩ!!!Тъй като тя е много заета-всички Вие имате деца и можете да предположите колко й е трудно,ме помоли да Ви пиша аз.Съвсем случайно разбрах от една приятелка,че в този форум сте оказали невероятна помощ,за което ВИ БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ.Просто и аз нямам много време-ходя на работа и детето ми е на 1,4 г.Незнам какви думи тряба да използвам за изразя възхищението си от Вас!!!Когато прочетох менията Ви се разплаках....Искам тук да изразя възхищението си и от Маргарита,която нито един път не се оплака,която нито един път не се предаде,която въпреки всички бг.мения,че няма никакъв шанс за очите на Гого продължи напред.Незнам дали изобщо да Ви описвам мъките през,които минаха.............Първо неонатологията (която когато посещавах аз с нея беше пълна с недоносени,за кувиозите "първо качество")в тази неонатология ежедневно чуваше състоянието и на двамата е критично-така в продължение на два месеца,близо два и половина....после поредица от операции на очите и на двамата......след,което последва приемане на Гого в болница,тъй като беше зле с белите дробове......след,което последва поставянето на клапата.....след което се тръгна по очни лекари,който казваха,че очите на Ани са добре,но за Гого е безнадежно.Няколко дни преди да тръгнат за Съюза приеха Гого по спешност в Пирогов-заклещи му се хернията....И през цялото това време Маргото се държи супер мъжки.................Аз знам,че Вашата доброта ще Ви се върне десеторно и мога да пожелая на всички Вас и Ваште близки същества много здраве и дълголетие.БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ!!!!!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 3
И за съжаление слепотата на Гого е пета степен.Едното око е напълно загубено,а другото,което оперираха ще вижда само светлина и силует.В Русия са й казали,че е имало големи шансове докато е било по рано..........

# 20
  • Мнения: 601
Май сме писали по едно и също време. .... Дали това е окончателно или има някакви шансове?!

# 21
  • Мнения: 3
След две години може да се направи друга операция.Сега ще трябва да ходи за раздвижване на очния нерв,за да не се умъртви.Но първо трябва през Септември да направи скенер на главата.

# 22
  • Мнения: 1 325
Дано за оченцето на Гого да има още по-голяма надежда Praynig
Ще се моля за мъничкият-герой Гого Hug
Биби13 ,информирай ни за състоянието на Гого когато има новини.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ще се моля за детенцето  Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 191
Аз също ще се моля за детенцето! Кураж на смелата майчица   bouquet Сигурна съм, че въпреки големите трудности и болка, тя е щастлива със съкровищата си!

# 25
  • Мнения: 25
Аз също ще се моля за детенцето! Кураж на смелата майчица   bouquet Сигурна съм, че въпреки големите трудности и болка, тя е щастлива със съкровищата си!
На същото мнение,моля се за детето! Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт