Слънце топличко напича, БУРГАЗлийче из парковете вече тича! - 56

  • 11 114
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 1 701
Благодаря Амелия.. утре ще им званя. Да- ориентирам се.. маи Цар Симеон ми е най-близо. мисля от там да започна да званя.. а ако някоя майка има детенце в някоя от яслите (изброените от Amelia) нека да си каже впечатленията

Ние сме записани на тази ясла, ама Пламъка ще тръгва чак септември...
Събрала съм доста положителни мнения за там, но ще видим ! Simple Smile

Боядисах се днес.
Викам - искам промяна!
Сега съм касис!  Mr. Green
Фук!

# 77
  • Мнения: 2 577
Хайде успех на дечицата, че и матурата по история започна  Peace 

Оф, сега да се оплача
Моя мъж тръгна за София на концерт. И вече ми идва нанарорнище.... как ще изкарам до неделя  Rolling Eyes
Аз като ходя в командировки не ми е зле, ама той като изчезне и остана с двете деца  ooooh! голяма лудница... всичко сама да правя .... станала съм в 6 и вече имам чувството че е време за обяд  Rolling Eyes Пък малката за първи път така рева в яслата сутринта  Rolling Eyes по принцип мъж ми я оставя, защото аз като съм ходила с него няколко пъти и винаги се е ракривявала... та аз си седя в колата и чакам, ама днес - мама, та мама... чак госпожата се изненада и се чуди, тъй като досега не била плакала.  Иначе в колата се държа прилично, аз за това се притеснявах повече, че сама така не е пътувала, ама от едната страна на стола на задната седалка оставих една торба играчки и книги, а от другата - една торба храна и вода за из път  Mr. Green та седя и вързана на стола, което си е постижение  Mr. Green

Aristideva , ние сме от декември  в яслата на Сан Стефано, а живея до Славейковото пазарче. Нямам засега оплаквания. Само от две седмици имаме една заместничка - младо момиче/по-малка от мен/, изглеждаше ми ок в началото, ама вечно е кисела и нацупена - явно сутрин се сърди на себе си, следобед на всички около нея...не знам с децата как се държи

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Хайде дано, тя вече е свършила, ама какво ли да направили  newsm78 ???

# 79
  • Мнения: 2 577
ми на, чакам да ми се докладва Митко, ама пак ще е към 13.30 чак  Rolling Eyes

утре след работа ще пийнем по едно "кафенце" по махленски нали  Laughing
Уишче, не се ослушвай...
и кой друг беше около нас Mr. Green



пък иначе за кръчмарска среща - тоя месец, май ще трудно - кой на бал, кой прави 5 кой 10 или 60год. от завършването  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 1 701
Аз съм ЗА махленското!
Хем да се фукна с касиса! Wink


======
Въй!
К'во ЗА съм бе!
Тъпата диета!
Няма да пия само вода я...

Оф ще видя!
Пий ми съ водкааааааааааа...

# 81
  • Мнения: 2 577
ауууу с тоз Дюкян дето се луднали и алкохол ли не пиете бе, сок, мок - нищо ли???  Rolling Eyes
кафе?чай???? лелееее, не е за мен тая работа

 Embarassed аз на джинче смятам да съм   Mr. Green

# 82
а детските ясли имат ли лятна ваканция?

# 83
  • Мнения: 252
а детските ясли имат ли лятна ваканция?
не

# 84
  • Мнения: 1 280
     Ками аз си пийвам винце, миналата вечер в промишлени количества дори  Embarassed Давих си глада  Laughing Не знам, но при мен ефекта е почти нулев  Rolling Eyes дали не е от виното  newsm78
       Има ли желаещи за групов куклен театър в неделя? А и майка вчера водила малкия в Мак Доналдс и им дали някаква покана за мероприятие в събота, в ресторант Зорница имате ли идея за какво иде реч  newsm78 дали си струва да го водя  Rolling Eyes

# 85
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Охо, тука срещичка се заформя  Wink

# 86
аз съм aristideva но по съображения си смених ника

# 87
  • Мнения: 917
Иве, каква потановка има в неделя, че отдавна се каня да водя Дени?

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ками, каквото искате пийте, не ме бъркате. Важното е да се съберем малко да обсъдим това онова. Но за сега не мога да кажа със сигурност дали ще се състои срещата, нали утре е работен ден ...  Peace
Добре дошла на новата майка, Иван Богоров малко ми се струва далеч от яслата на Републиканска, това е в самото начало на улицата, но ти ще си прецениш. Взела си сериозно решение, за което ти пожелавам да е начало на един друг, нов, по-добър живот   bouquet

Иве, това "групов ..." ми прозвуча по друг начин, после прочетох че за куклен театър ставало въпрос ...

# 89
  • Мнения: 175
Като се започнали темата  за яслите - да попитам - има ли детенце, ходещо в яслата на Булаир и Републиканска? Да споделите впечатления, че много противоположни мнения събрах ...

П.С. И аз "Дюканствам", за сега има ефект ...

Общи условия

Активация на акаунт