Коя е най-добрата: лазерна, фото или елос епилацията ...

  • 194 714
  • 757
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 898
Здравейте момичета,

почти 2 години ходих на фотоепилация (около 25 процедури) луди пари тръшнах, имаше леко ефект, но си имам едни упорити уцастъци по брадата и нямат спиране с растежа. Разочарована минах на лазерна, до тук 1 процедура, но май растат доста по бавно  newsm78 Направих изследвания за тестостерон, оказа се леко повишен или просто повишен от колкото трябва да е за жени. Имам питане конкретно към момичета, които имат проблем с тестостерона, дали с лазерна или фотоепилция въпреки всичко са си решили окончателно проблема и по точно кое е по доброто според вас или с кое точно са си го решили?  newsm78

Няма да нямериш човек с окончателно решен проблем.
Това е невъзможно. А и в самите инструкции на апаратите лазер и фото епилация, е посочено че ефекта е временен - 2-3 години.

# 271
  • Мнения: 6 958

Няма да нямериш човек с окончателно решен проблем.
Това е невъзможно. А и в самите инструкции на апаратите лазер и фото епилация, е посочено че ефекта е временен - 2-3 години.

Това, че ефекта е временен между 2-3-5 години е ясно, но при мен минаха повече от 2 години по процедури и няма спиране и няма изгледи да спре, говоря за периода в който ще има почивка от цялата тази неприятна работа преди да почнат пак да избиват  Peace

# 272
  • Мнения: 2 153
Според мен няма човек който да се оттървал завинаги от космите! Все пак и хормоните играят роля и то не маловажна! Единственият плюс на този вид обезкосмяване е, че космите намаляват чувствително и след процедурите изникват много по- бавно! Мен лично това ме устройва идеално, защото вместо да си правя кола маска всяка  седмица, след тази терапия ги махам веднъж в месеца!!! Simple Smile

# 273
  • Мнения: 1 418
И при най-добрата фотоепилация,с най-редовно ходене,
% успеваемост е 85.Никой не говори за 100% премахване.
Освен това трайността е максимум 3 год.Нужно е да го
знаете това преди да започнете,а ако козметикът е
свестен-ще ви предупреди.Всеки да прецени дали си
заслужава...

# 274
  • Мнения: 52
Може да отидете в Борекс на бул. Съборни 11.Там работят с диодния лазер Лайт шиър.Такъв имат ив София , а отскоро и във Варна.Ако този лазер не ви помогне няма друго по-добро.Той е признат в Америка и по целия свят за златен стандарт при трайно премахване на нежелано окосмяване.

Не мога да повярвам, че има толкова прости хора!!!!!!!!!!!!!
Това горното си е автогол, а някой си мисли че си прави реклама. Joy
И не само горното, ами и всичките ти мнения по различните теми където си писала.
Аз ако съм на твое място поне ще го направя по хитро, да не ме усетят читателите.

Остави хората сами да преценят къде да отидат. Остави хората да четат реални мнения за Борекс, а не фалш.
От такива положителни мнения/ако са били истински/ из бг мама за Борекс преди време, и аз бях решила да отида там и отидох. Но ще съжалявам цял живот. Имам си спомен за вечни времена от Борекс.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 19:43 от Ивет+++

# 275
iskam da vi kaja chee si  pravia /foto -lazerna epilacia / s nai novia aparat VPL , niama nikakva bolka ,ima neveroiaten uspeh.Niama nikakvi stranichni efekti  Simple Smile Wink mnogo e priatno

# 276
  • Мнения: 1 529
Максимум 85% успеваемост, максимум за 3 години, при процедури, котио ще продължат 1.5 г.......А минимума колко е?
Смисъл май няма, освен при много трагични случаи.

# 277
  • Мнения: 1 418
Всичко зависи от фототипа и структурата на косъма.
Минимума мисля че беше 2 год.Ще питам,да не говоря
наизуст.

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте момичета,

почти 2 години ходих на фотоепилация (около 25 процедури) луди пари тръшнах, имаше леко ефект, но си имам едни упорити уцастъци по брадата и нямат спиране с растежа. Разочарована минах на лазерна, до тук 1 процедура, но май растат доста по бавно  newsm78 Направих изследвания за тестостерон, оказа се леко повишен или просто повишен от колкото трябва да е за жени. Имам питане конкретно към момичета, които имат проблем с тестостерона, дали с лазерна или фотоепилция въпреки всичко са си решили окончателно проблема и по точно кое е по доброто според вас или с кое точно са си го решили?  newsm78

Миранди а взимаш ли някакви медикаменти за повишения тестостерон? и аз съм така и приемам Андрокур и Диане 35, по предписание от лекар, и виждам ефект с фотоепилацията но след като започнах лекарствата.

# 279
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета,

почти 2 години ходих на фотоепилация (около 25 процедури) луди пари тръшнах, имаше леко ефект, но си имам едни упорити уцастъци по брадата и нямат спиране с растежа. Разочарована минах на лазерна, до тук 1 процедура, но май растат доста по бавно  newsm78 Направих изследвания за тестостерон, оказа се леко повишен или просто повишен от колкото трябва да е за жени. Имам питане конкретно към момичета, които имат проблем с тестостерона, дали с лазерна или фотоепилция въпреки всичко са си решили окончателно проблема и по точно кое е по доброто според вас или с кое точно са си го решили?  newsm78

Миранди а взимаш ли някакви медикаменти за повишения тестостерон? и аз съм така и приемам Андрокур и Диане 35, по предписание от лекар, и виждам ефект с фотоепилацията но след като започнах лекарствата.

Преди около 2 години ми бяха първите изледвания, тогава ми препоръчаха да пия Диане 35, но ми казаха, че ще кача кг. (а вече бях качила доста) и за това не ги пих. Казаха ми пак да направя изледвания след известно време... Преди седмица си ги направих за 2 път и е малко понижен от 1'те изследвания. Сега чакам коментар от професионалист дали ще има нужда от медикаменти...  Ти качи ли кг. от тях? А и след като се спрат лекартсвата ми казаха, че окосмяването се появява пак и един вид било по добре да не ги пия, а да видя така как ще протекат нещата (говоря от казаното ми преди 2 години)  Peace

# 280
  • Мнения: 1 089
Миранди,
ако не искаш да пиеш Диане-то, поне пий чай от джоджен (или друга mentha spicata).
Освен това, ако ограничиш храната, няма да напълнееш.
Не че е успокоявеащо, но в тези ширини и целия средиземноморски басейн нивата на тестостерон при жените са по-високи...

# 281
  • Мнения: 2 153
Аз съм пила Диане преди години и никога повече няма да повторя Naughty Naughty NaughtyКачват се килограми и то как само се качват ooooh!, после с години не можах да си възвърна формата! На 19 приличах на лелка ooooh! Има толкова по- модерни лекарства от това! Направо се чудя с какъв акъл още  го изписват това Диане newsm78 newsm78

# 282
  • Мнения: 44
Наскоро една приятелка, която работи в подобно студио ми пообясни някои работи за процедурите при обезкосмяване. Това което разбрах е, че мъх или въобще по-силно окосмяване над горната устна, почти, да не кажа хич, не се повлиява от лазерната епилация. За фотоепилацията не знам, може и там да е същото; някои лазери са по или силно болезнени от други, зависи от модела; успеха, ако въобще има такъв, зависи от вида на кожата и космите; белите въобще не се влияят.
И какво се получава: търпиш болка, харчиш пари, отделяш време и всичко това за повече хубост и никаква гаранция...аз не бих се навила. Използвам си кремчета и ленти с добро качество, бръснача също понякога играе и така. Обаче по отношение на процедурите за премахване на целулит например, ми каза че определено има ефект. Това обаче е друга тема.

# 283
  • Мнения: 329
Мисля да отида на процедури в Пикасо за мъхче над горна устна. Издържах да порастнат, но не искам да ги бръсна, в никакъв случай Naughty притеснявам се от това, което ми казаха, че някой ще се опърлят и до дни постепенно ще падат....и че процедурата трае около 5 мин. Кажете който е ходил, както и има ли конкретен човек, който бихте препоръчали на Христо Белчев....? Как ги третирате между процедурите и преди тях?

# 284
  • Мнения: 0
между фотоепилацията и лазерната разликата е в големината на накрайниака-принципа е еднакъв.русите косми се повлияват трудно-няма пигмент,който да улови лъча - лошото при фотото е ,че много козметични салони си накупиха некачествени и ефтини апарати и това упоро4ава процедурата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт