Коя е най-добрата: лазерна, фото или елос епилацията ...

  • 194 685
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 332
В къщи сама - не, мерси. Веднъж си правих на триъгълника и няма да повторя Naughty. Резултата беше на плажа със доста голямо петно от кръвоизливчета. По-добре да прежаля 8 лв. месечно и да знам, че съм обезкосмена като хората.

# 31
Lazernata epilaciq e mnogo dobra!
Ama hora ne moje da iskate s 1 procedura da vi iz4eznat kosmite zavinagi...
Pravi se seriq ot proceduri vseki mesec i ne se 4aka po 2 mes kakto nqkoi bqha napisali.
Az si napravih podmi6nicite v Picasso za 20 lv. na procedura i sled 3 proceduri po4ti ne ostanaha kosmi, a i rasteja im mn se zabavi. Sled o6te 1-2 proceduri mislq 4e 6te sum ready Simple Smile i mislq da produlja i s dr zoni ot tqloto.

# 32
  • Мнения: 5 317
знаете ли къде в пловдив правят лазерна епилация?

# 33
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
За лазерна епилации погледнете и тук http://www.charmant.bg/

Като цяло това, което съм чувала за лазерната епилация обезмисля парите, които се дават!От козметичка, която си е прилагала на себе си - да, малък ефект малко по-траен от кола-маската!
За фотоепилацията - поне е по-евтина, ефектът май е малко по-добър според козметичката с личен опит в обезкосмяването!

Аз лично съм с руси косъмчета и няма да имам ефект и при двата варианта и да живее колата маска!

# 34
Ето още един сайт с повече информация за лазерната епилация:
http://www.picasso.cosmelas.com/

# 35
  • София
  • Мнения: 291
Малко инфо за интересуващите се от лазерна епилация. Студиа Пикасо имат прИмоция до края на февруари. Някои от прИмоционалните цени:
- брадичка, горна устна и бакенбарди - 30евро
- подмишници и общи бикини - 45 евро
- подбедрици, външни бикини и подмишници - 100 евро.

# 36
  • Мнения: 5 103
хаха аз като си дадох гласа и стана 50 на 50% ми кое да избера сега?

# 37
  • Мнения: 612
Аз писах, ама нещо ми изчезна мнението. Та за фотоепилацията гласувах. Като по-нов и ефективен метод и по- безболезен  Confused. Смятам скоро да посетя тук една лекарка, която прави фотоепилация.

# 38
  • Мнения: 1 735
На Бай Лазар епилацията най-ми харесва!  Sunglasses

# 39
  • Мнения: 3 010
В Скин Лайн Варна също има промоция на фотоепилация - 20% намаление до края на февруари.

# 40
 ;-)zdraveite
za si napravih fotoepilacia veche 4 proceduri i nqmam kosmi nito rusi nito tymni:)))mnogo sym shtastliva.dosta se kolebaeh predi da se prestrasha,no sega veche sym dovolna che se prestrashih:))) Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 942
Чета тука как казвате, че лазерната епилация на горна устна не боляла много  Shocked А бе хора, раждала съм със секцио, чупила съм крайници, тренирам все мъжки спортове ама боленето от лазера беше отвратително. На всяко "святкане" не  можех да контролирам тялото си и то подскачаше, а сълзите си течаха от очите ми без да мога нищо да направя.  Rolling Eyes Sick Правя си лазер на други места и не боли толкова колкото на мустака... Незнам дали е нормално, но макар да бях със очила и очите ми да бяха затворени виждах светлина.  newsm78

Да допълня - правила съм 7 процедури и все още никнат гадините!  #2gunfire

# 42
  • Мнения: 13 512
А накой ходил ли е в Медея-Варна?
Аз ходих там за фотоепилация и съм много доволна. другата седмица ще отида пак и за подмишниците.

# 43
  • Мнения: 6 958
Фотоепилация... Ефекта е поразителен - след време ще се чудиш къде да отишли малките гадини  hahaha

  bouquet

# 44
  • Мнения: 13 512
след време ще се чудиш къде да отишли малките гадини  hahaha

  bouquet
и то след кратко време- 3-4 процедури

Общи условия

Активация на акаунт