Коя е най-добрата: лазерна, фото или елос епилацията ...

  • 195 088
  • 757
  •   1
Отговори
# 450
  • Sofia
  • Мнения: 3 051
Темата е за мнения на клиени, а не за война между студия и техники.
Моля козметиците да оставят темата на потребителите и да не я задръстват с "мерене".
Разбирам, че изкушението е голямо, но форума има правила.
Мултиакаунтингът (бил той и фирмен) е забранен, особено когато включванята са конкретно тематично-рекламни.
Надявам се предупреждението ми да има ефект!

# 451
  • Мнения: 0
Така е  Laughing  Но нека клиентите спокойно да съобщават и имената на студията, в които са ходили, за да знаем останалите къде да ходим и къде не.  Grinning Аз вече съм писала  за ефекта от 12 процедури с фотоепилация, по-нататък ще пиша и за Елос, като натрупам  впечатления.
Нека Ние клинтите правим реклама на Вашите студиа и техники  Simple Smile И предполагам, че тази тема се чете от доста хора, подлагащи се на такива процедури и само един да каже кое студио е много добро и хората сами "хукват'" на там, водещи със  себе си  и  20-30  суетни приятелки:)
Направете така, че само  да Ви хвалим:)

# 452
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
 Peace

моля те за линк към описанието на "ефекта от 12 процедури с фотоепилация"  Peace

като очаквами "по-нататък ще пиша и за Елос, като натрупам  впечатления."

 Hug

# 453
  • Бургас
  • Мнения: 94
Здравейте момичета и момчета, можете ли да ми препоръчате място в Бургас за фотоепилация ?

# 454
  • Мнения: 15
Здавейте!
Някоя от вас дами, дали има информация относно елос-епилацията на триъгълник - дали по някакъв начин вреди на вътрешните органи (гинекологична гледна точка).

И дали имате някакви отзиви за Елос лазерен център в София?

Мерси!

# 455
  • Мнения: 3 642
Здавейте!
Някоя от вас дами, дали има информация относно елос-епилацията на триъгълник - дали по някакъв начин вреди на вътрешните органи (гинекологична гледна точка).

И дали имате някакви отзиви за Елос лазерен център в София?

Мерси!
Мен ме вълнува същия въпрос?

# 456
  • Мнения: 432
Както съм писала няколко преди няколко страници - ходих на елос в хил клиник и да, доволна съм. Правих си подмишници, крака, интим - резултата навсякъде е много добър.

# 457
  • София
  • Мнения: 1 740
Както съм писала няколко преди няколко страници - ходих на елос в хил клиник и да, доволна съм. Правих си подмишници, крака, интим - резултата навсякъде е много добър.


Ти колко процедури си прави? Аз ходих на 4, преди това имам 3 фотоепилация,  но на места още има косми  Cry

# 458
  • Мнения: 3 642
Както съм писала няколко преди няколко страници - ходих на елос в хил клиник и да, доволна съм. Правих си подмишници, крака, интим - резултата навсякъде е много добър.
да, прочетох  Simple Smile, но ние питаме за лазерно студио Елос (така се казва) някъде на ул. Гургулят май беше.

# 459
  • Мнения: 45
Здравейте,разгледах темата ,но никъде не видях  да пише за елос технология в пловдив.Ще помоля ,ако някой е ходил или поне знае къде има да ми пише на лични.Наистина бих искала и да получа отзиви за епилацията на горна устна,знам че е трудно  начинание.Ще ми ми бъде интересно да разбера коя от вас си е правила,къде,по каква технология,брой процедури и ефект Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 15:41 от mucana

# 460
  • Мнения: 5 825
За сега знам ,че има само в София елос процедури.

# 461
  • Мнения: 355
За сега знам ,че има само в София елос процедури.
А бе, май и в Ст. Загора и Варна има. Но не съм 100% сигурна.

Туй лазерно студио на Гургулят е съвсем ново, нали? Аз бих заложила на нещо с изградено име и опит, най-вече.

# 462
  • Мнения: 0
За сега знам ,че има само в София елос процедури.
А бе, май и в Ст. Загора и Варна има. Но не съм 100% сигурна.

Туй лазерно студио на Гургулят е съвсем ново, нали? Аз бих заложила на нещо с изградено име и опит, най-вече.

Здравейте, да помогна - Елос епилация има само в София и Плевен, а във Варна, Бургас, В.Търново, Монтана, Благоевград, Козлодуй, Свищов и Шумен също се правят процедури, но по един път в месеца.

Последна редакция: пт, 03 дек 2010, 22:53 от bubanka

# 463
  • Мнения: 0
Запазих си час за фотоепилация само че забравих да попитам дали преди процедурата трябва да обезкосмя зоната предварително имате ли идея някаква

# 464
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте,
Правих си фотоепилация преди 8 дни. Трябва ли косъмчетата да опадат и след колко време?
За момента не забелязвам никакъв ефект.

Общи условия

Активация на акаунт