СВАТБА В ЧУЖБИНА

  • 13 139
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 521
jalana, Embrun е едно НЕВЕРОЯТНО красиво и романтично градче, а езерото е страхотно.
Поздравления за избора. ако не си била там ще останеш приятно изненадана - намира се в дълбока котловина, навсякъде е зелено и много "захаросано". Там съм била преди една камара време на скално катерене, но предполагам, че не се е променило кой знае колко много. Имат голяма катедрала с разкошен двор, в които ти препоръчвам да се нащракате с г-н Съпруга - сигурна съм, че ще останеш с незабравим спомен от там!

# 76
  • Мнения: 846
surfline очите ми светнаха като те четях. Само едно езеро ли има, защото нашият ресторант имаше в името си '... до езерото". Видях някакви снимки на една къща, ама нищо особено, като на село. явно фотографа е крив  Sunglasses
Еее много се радвам, ако си била там и казваш, че е хубаво по ведро ще гледам   bouquet
Това курортно градче е предполагам, нали?


# 77
# 78
  • Мнения: 3 521
Това курортно градче е предполагам, нали?




Да, курортно градче е - не много голямо, но е страшно кокетно място. Природата е просто прекрасна. Една камара народ ходи там, защото е близо до планините, а е и на водичка. Езерото е едно - голямо и много чисто>ако се сгорещите може да се "метнеш" там.  Laughing Виж тук за още снимки - http://www.premiumwanadoo.com/otembrun/galerie.htm ...абе кътчето е много очарователно - ще видиш!

# 79
  • Мнения: 846
Бреййййй, ама то красиво. Много ти благодаря surfline .   bouquet  bouquet  bouquet
Най-накрая ще спра да правя физиономии на милото за това градче. Вчера той ме предупреди, че май за да се ожени за мен в замък трябвало да го направи  Laughing Замък, замък но той наистина е питал, но от там му казали, че не правят сватби в него. Тюх, а за какво са си го построили, ако не за това  Mr. Green

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 21:01 от jalana

# 80
  • Мнения: 3 521
Ами спри Wink. Ако това ще те успокои била съм на сватба в замък и не се отличаваше с нещо кой знае какво, освен, че подписването беше в кулата и половината баби-гости щяха да изпукат някъде по средата на стълбите Crazy . Доста по-важно е да си подбереш гости с "настроение", защото обстановката е важна, но истинската сватба и това, което се помни го правят хората.

# 81
  • Мнения: 846
\Доста по-важно е да си подбереш гости с "настроение", защото обстановката е важна, но истинската сватба и това, което се помни го правят хората.

Тъй вярно  Grinning

# 82
  • Мнения: 2 907
На мен това място Омбран ми е абсолютно непознато, някъде около Париж ли се намира? Във всички случаи изглежда идилично. А и видях къде се е катерила Сърфата, тъкмо онзи ден говорихме за това.

Дирокче, много романтични снимки. Ама наистина приличаш на Дж. Робъртс, същата усмивка.

# 83
  • Мнения: 1 909
Jalana, потвърждавам, много хубаво място е - само съм минавала оттам, но езерото е страхотно и въобще целия район е прекрасен, а като за септември месец е идеално място за сватба - на хладно в планината, далече от жегата и народа! По този край на Франция и без това няма много замъци, във всеки случай не и оригинални, та не страдай толкова, пак ще бъде романтично.

Аз пък мисля, че Джулия Робертс прилича на Дирокова Laughing

# 84
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хора,засрамихте ме,отивам да си сменя аватара  Embarassed Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 5 710
Макдирок, страхотен нов аватар!
Снимките са 'като от журнал', както казваше баба ми - чудесна фотосесия!

# 86
  • Мнения: 3 521
някъде около Париж ли се намира?

Цъ, долу на границата с Италия е, близо е до Гап и националния парк Ecrins (май така се пишеше)Mr. Green

jalana, намери ли рокля? Laughing

п.п. Аз намирам, че Ди Рокова е много по-женствена от Робъртс - приличат си в усмивките, но Д.Р. ми е много ръбеста. В сми, не сменяй аватара, Миленче. Wink

# 87
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Благодаря ви за комплиментите  Embarassed Rolling Eyes  bouquet Оспамихме темата на моми4ето  Crazy

# 88
  • Мнения: 846
Оспамихме темата на моми4ето  Crazy

Неее няма такова нещо  Mr. Green, все едно сме си седнали на кафенце, няма само мен да обсъждате я  Grinning

jalana, намери ли рокля? Laughing

Не трябваше да засягаш тази тема, че мога да изпиша цял ферман. Но накратко, тези рокли, които искам са по 1000-1200лв. Обаче честно да ви призная не ми се дават толкова пари само за една рокля, намерих една много сладка за много по-малко пари е малко е екстравагантна, та се чудя дали да я коригирам или да си я взема така  newsm78 Но какво пък ще бъда една нестандартна и екстравагантна булка  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 3 521
Кога ще заминаваш за Фр? Мислила ли си за варианта за шивач?

Общи условия

Активация на акаунт