Исках само бързо да излезна и в живота твой, мамо аз да влезна!

  • 16 845
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 983
Привет и от мен! Ние тази седмица сме много ранобудни и още след 8 сме по пътищата  ooooh!
alexa_p, как е бебчо? Кога казват, че ще си дойде вкъщи?
Айде, хубав остатък от днешния ден  Mr. Green

# 16
  • София,
  • Мнения: 4 267
Нашата разходка завърши, прибрахме се защото времето се развали, задуха и всеки момент може и да завали. А Вероника тъкмо заспа - сега спи в количката в коридора, ама сигурно няма да спи дълго. Иначе навън нещо не ще да спи вече - само разглежда и мрънка иска да слиза или да я нося, ужас. А и е много шумно и мръсно от колите, вече се чудим къде да ходим да се разхождаме? Навсякъде строежи - мръсотии, и като закопаят с едни машини. Направо се чудя защо се прибрах - в провинцията ни беше супер. Баткото да изкара до края на месеца детската градина и пак заминаваме на чист въздух и на по тихо и спокойно! Embarassed

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 983
Уф, да се оплача...излизането с дребното на заведение вече е мисия невъзможна  ooooh! Ей сега се прибираме от биричка, ми то не спряхме да го гоним, ту аз, ту баща му...думи нямам. Пък в количката седи само като е в движение - спре ли е готов сам да си разкопчее коланите и да излиза  Crazy А колко лесно беше миналото лято...той си спи в количката, ние си се забавляваме на кръчмица  Blush Тази година май ще трябва да се лишаваме от тази екстра, когато е с нас  Sad
Айде, свърших  Mr. Green
Лека вечер!

# 20
  • Мнения: 486
ДОбро утро.
 Аз нямам никакво време  и затова не пиша много.Добре сме малката, е станала природно бедствие  Simple Smile.
Научи се да си разкопчава спалния чувал и да излиза от него.И сега спи само по пижама , отвива се и ме е страх да не настине.Още сме далеч от прохождането , но цял ден иска някой да я води за ръчички.
Само добри новини в темичката ни и много слънце.

# 21
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ей къде изчезнахте всички, днес дори няма с кого да си пия кафето. Вероника спи, а на мен ми се излиза вече на вън. Току що сготвих една манджа, и като се събуди ще я нахраня и ще я изведа. Дано само да ни е изсъхнала количката, че снощи реших да я изпера, пък то един дъжд се изсипа  Sick
Аз мисля да я записвам вече на детската кухня, че нещо пюретата взеха да и омръзват.
ivanah и нас май ще ни последва същото - до скоро излизах с нея на кафе, а сега вече не ще да седи в количката, не спи, само мрънка и хвърля играчките навън и ставам разногледа. То кафето ти се качва в ушите Mr. Green Сега само обикалям по цял ден и оставам без крака, а вечер като се приберем съм гроги, а тя нашта не ще да ляга иска само да играе с някой опасна е. Днес сутринта докато миех чиниите и тя в проходилката и се закотвила до мен и само ме подръпва за панталона и се хили, опасна фурия е. Вече където не я сееш там никне и почна да прави бели Mr. Green.

# 22
  • Мнения: 1 685
 жорко и той е много забавен, когато излезем на разходка.много се радва на малките дечица и ,как им се смее само Laughingскоро му купих една малка топчица и иска да го държа за ръцете а той да я рита/и то с левия крак/ Crazyайде целувки на всички ви  Heart Eyes Winkдобавих нови снимчици в албума,правени са скоро

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 19:09 от GERI844

# 23
  • Мнения: 983
Привет, момичета! Как сте днес?
Ние снощи имахме големи изпълнения пак. Дребния  е болезнено превързан към един плюшен мечо, постоянно го носим навсякъде, спи с него, яде с него, на разходка пак. Но трябваше да го изпера, защото вече естествения цвят не му личеше от подмятане наляво и надясно. Като заспа, го смених е едно прасе, същото на пипане, нооо си мислех само, че ще мога да го заблудя  Tired Като се събуди към 2, като почна едно подмятане в леглото, едно опипване на тоя прасчо и чудене...усети се, че не е любимата играчка и последва рев след малко, разбира се  ooooh! Принудих се да го изкарам мокър /но чист  Mr. Green/ от пералнята и да му го дам.  Спа цяла вечер с мокър мечо  ooooh!
Малко почва да ме плаши вече тази болезнена привързаност към играчката  Thinking Знам, чела съм, че принципно е здраволсловно за детето, че дори родителите трябва да поощряват такава привързаност към нещо по-различно от тях...нооооо, чак толкова. Дали е нормално  newsm78
Хаха, май не е време толкова рано за важни питания, ама сега ми дойде  Mr. Green
Айде, хубав ден!
И много приятни разходки!

# 24
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро и от нас,
ivanah много ме разсмя, горкият мечо, не се ли сети да го изксушиш със сешоара? Това, че децата се привързват към играчките е хубаво, и нашият батко все още  си спи с плюшените играчки, само че той не с една ами с мноооого, то не остава място за него на леглото Mr. Green
Аз чакам Вероника да се събуди и да излизаме на разходка.
снощи бяхме на тържество на баткото от детската градина, децата се представиха просто чудесно, а Вероника не отлепи очи от сцената и постоянно подскачаше и тя и танцуваше, беше и много весело, даже забрави че отдавна е минало времето за ядене  Mr. Green
Гери много сладък Жорката, много целувки на момчето!

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 11:15 от Dundurela

# 25
  • Мнения: 983
Уф, Dundurela, не се сетих  ooooh!, то по среднощ  Rolling Eyes ......Абе, беше изцентрофугиран поне, пак е нещо  Joy
На Вероничка й допадна в детската градина, а  Blush Браво на нея, от рано да свиква  Mr. Green

# 26
  • София,
  • Мнения: 4 267
То всъщност не беше в детската градина, а в една голяма зала наблизо в пощенския колеж. Беше супер!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 965
Гери, последната снимка на Жорко е супер. http://images26.snimka.bg/005863397.jpg Много е пораснал - вече прилича на детенце, не на бебе.
ivanah, аз дори не мога да си представя да седна някъде на заведение с Вики. И като бебе не ни е оставял - ако количката не е в движение, започваше едно мрънкане и рев, така че и дори да сме правили опити да се почувстваме хора, много бързо сме се отказвали.

# 28
  • Мнения: 1 685
viki76 - и на мен точно тази снимчица си ми харесва много Laughingнаистина Жорко много се промени,порасна му дупето Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 685
що, се скрихте всички бе?аз само да се похваля newsm44 Жорко се научи да стои на дупето си Hugмного се радвам!

Общи условия

Активация на акаунт