Исках само бързо да излезна и в живота твой, мамо аз да влезна!

  • 16 872
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте и от нас, ние досега бяхме навън, но се прибрахме да спим в къщи, че навън спи по много малко, много е шумно.

ani-r хубаво е, че се включи, много са пораснали Иво и Петя, големи сладури са, много да ги нацелуваш. Надявам се, че всичко е наред, щом и ваксините ще ви слагат, значи сте добре.

А ние днес нещо пак подкашляме, уж хремата ни мина  newsm78, то вече взе да не ми прави впечатление, давам си и сиропите и толкоз.

Гери как е плажа, да знаеш, че ти завиждам  Blush, малко де, не много. как процедираш със Жорката на плажа, че нали и ние ще ходим на море, та ми е чудно  newsm78.Памперси ли му слагаш или от онези нашумели памперс бански  newsm78 или най добре по голо дупе. А в морето къпеш ли го или в басейнче? Я разкажи малко и който е ходил на море с бебе да даде идей за храни, памперси, и всичко необходимо.

hellche здрасти тук сме, ама май пак ще отложим виждането, че явно тая хрема е вирусна , че всички бебета около нас я изкараха и сега и ние. По добре да оздравеем и тогава.  Hug

# 256
  • Мнения: 108
Я разкажи малко и който е ходил на море с бебе да даде идей за храни, памперси, и всичко необходимо.
И мен много ме вълнуват тези въпроси Дундурелче Peace, ще се радвам някой да сподели опит, че и аз съм решила да водя Вики в Бургас, че там съм си свикнала, та ако Гери иска може и да се видим  Peace Hug И кажете повече за тези нашумели памперс бански....   newsm78

# 257
  • Мнения: 983
Гледам пак любимата ми тема сте подхванали  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 258
  • Мнения: 108
Това ли са http://family-bg.com/prX_1643.htm?products_id=1643&osCsid=95 … 29974fd6b0f6109b6,
който ги е пробвал нека сподели...

# 259
  • София,
  • Мнения: 4 267
Тони става въпрос за памперс банските за еднократна употреба на Либеро и Хъджис. А тези ги чувам и виждам за първи път?  newsm78
Тук намерих нещо интересно, но трябва да се поразгледа http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=303389.0

# 260
  • Мнения: 1 685
е,  още е раничко  за Жорко Laughingсега само топнахме крачетата във водата .Но щом се стопли повече  Crazyще си го топкам целия в моренцето Mr. Green.Донесоха ни , от Германия едни памперси дето приличат на гащички,но аз мисля да къпя малкия без тях...ей така по-пишка Mr. Green Mr. Greenнека слънчо го напече и там Laughing

# 261
  • Варна
  • Мнения: 965
Ех, че хубава темичка сте подели. Ограмотихте ме за памперс-гащите - бях чувала, че има такова чудо, но сега понаучих полезни подробности.  Hug
Вики днес ме изумява - сутринта заспа в 10.30 и спа час и половина-2. Сега към 16.50 пак заспа и още спи. Такова чудо не е било от мнооого време.  Simple Smile

# 262
  • Мнения: 498
Здравейте, майчета!Не ми остава много време за писане, едвам смогвам в отчетни, а тук само ви прочитам.
Цвети расте, горд собсвеник е на 3 зъба, още не може да закове 8 килограма, а една мам в парка я помисли за 6 месечна  Shocked Shocked Shocked, от скоро ходи, но с моя помощ, не смее да се пуска, все е навряна в по-големите деца, абе лудница  Grinning Grinning Grinning.
Гледам за бански си говорите и аз да се включа. Купих от еднократните на Либеро и ги сложих в багажа, с който отидохме на гости на майка/в града има хотел с басейн и мислех лятото да го посетим, защото има много сладък детски кът, ама не/, та майка ми вечерта й сложила от тях, мислела си че са нови памперси, детето на сутринта цялото опикано  Joy hahaha Joy, това като виц мога да го разказвам. Та идеята им е точно за еднократни, мокриш й хвърляш, за мен са излишна инвестиция, по голо дупе, цената им е 8.50 за 10 памперса, а следващия размер са 8 на същата цена. Чао.

# 263
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте и от нас. Ние сутринта излязохме и ни наваля дъжда, отидохме за кухнята, а то такъв дъжд се изсипа!  Wear Umbrella А сега пък пече слънце, но и да искаме не можем да излезем, че Вероника заспа, а пък и нещо предната гума на количката ни е много мека, дано само да не сме я спукали някъде, че докато я оправят и ще си стоим в къщи! Sick
Тя цяла нощ пак кашля, и се дави, ама не съм я водила на лекар, правя и инхалации и давам сиропи, хремата пак се засили.  Crossing Arms Омръзна ми вече. Тъкмо се гласяхме да ходим на гости при бабите, но май е по добре да изчакам да се пооправи!  ooooh!
elissee много е пораснала Цвети, и вие ли като нас гоните заветните кръгли цифри на килограмите и ние така Само, че ние сме на седмицата, ама един ден сме над 7, другия ден сме под 7  newsm78, а иначе яде като прасе, даже пак по 5 пъти започна да яде, но пак не качва. Но не стои мирна нито за секунда, дори когато спи  Mr. Green И тя се опитва да ходи, но много странно неиска да я държа за ръчичките, а само под мишничките, може би заради проходилката, а иначе с нея направо хвърчи из къщи. А тия бански и за мен са си хвърлени пари на вятъра, но си мисля все пак при момиченцата като влиза пясъка отдолу да не се замърси и да се възпали, нещо и затова питам дали някой ги е използвал и дали е доволен.
Вики76, а ние от 26,07, ще сме на Албена, то нали е близо до Варна, обаче аз искам да питам, там откъде мога да купувам памперси, пюрета и неща за бебето, защото едва ли ще си позволя да и давам от храната в хотела, нито пък ще мога да и готвя там. А рождения ден ще го празнуваме на морето! Ще бъде много хубаво!

# 264
  • Мнения: 983
Ей, тамън щях да пиша, голям застой днес и  Dundurela се появи  Wink

Вие сте на хубява вълна...моренце, бански, рожденни дни  hahaha

Ние пък сме на вълна ясла, днес уточнихме нещата и дребното на 23-ти трябва да е за пръв ден там  Rolling Eyes А аз ще се опитвам през това време да порелаксирам и да събера сили за работа, че към края на август ме очаква  завръщане на бойното поле Whistling Разбира се, ако всичко с малкия е наред, ако свикне, ако не плачка, ако е здрав...и още много-много "ако"  ooooh! Ще видим...бъдещето ще покаже  Blush

Тези дни пък в Хасково има Театрални дни, в продължение на седмица почти гостуващи театри играят различни постановки и това е голяма радост за мен  Mr. Green Та съм го ударила на култура напоследък  bowuu През деня пък има пиеси за деца, вчера с една приятелка водихме дребните, нооо както можете да се досетите, интерес никакъв   ooooh! Малки са явно още  Thinking

# 265
  • Мнения: 6 604
Здравейте и от нас. Днес бяхме при педиатърката и тя ни каза,че май сме преборили бронхиолита PraynigГърдичките вече са ни чисти. newsm44 Ние обаче продължаваме с лекарствата-още малко. В понеделник сме на мерки при нея и стискайте палци -дано сме мръднали от тези 6 кила. Дундурела-чувала ли си за доц. Переновска? Тя работи в детската клиника към Александровска-специализирана е за белодробните болести. Тя ни назначи лечението за бронхиолита и за 2 дни имаше страхотно подобрение. При вас може и да не е от това, но поне можеш да опиташ, за да не се мъчи малката душица. и при нас времето е отвратително. Педито ни каза да внимаваме с това влажно време и аз не смея да мръдна от вкъщи. А малката вече пее. Много е смешна . Довечера с таткото ще ходим на кино. Ще гледдаме "Сексът и градът". Той не е очарован ама...... До скоро.

# 266
  • Мнения: 983
Оооо, p4eli4ka_maia , ама показват ли вече и по нашите кина Сексът и градът  Thinking Еййй, откога го чакам и аз...то голяма срамота, ние нямаме кино в града /има едно лятно, ама там май по-скоро по-стари филми показват, поне с такова впечатление съм останала  Tired/, ама трябва да повлека мъжо някоя вечер към Стара Загора, ако там го показват  Thinking

# 267
  • Мнения: 6 604
Ми да . Ние си имаме хубаво кино  Laughing Не сериозно- наистина хубавото е ,че новите филми ги дават сравнително бързо, почти със световните им премиери. Ще пиша по-късно дали си струва да го гледаш. Иначе аз съм голям фен на сериала. Дано и филма си струва.

# 268
  • Мнения: 6 604
Забравих да спомена-има ли мами на диета? Вчера прочетох за диетата на Дюкан-била много добра. Днес ми е първи ден,но си търся съмишленици. Ако има -заповядайте-ДА ОТСЛАБВАМЕ ЗАЕДНО Simple Smile)

# 269
  • Мнения: 983
Ооо, супер!
И аз съм фен на сериала, така че ще ми е интересно и филма да гледам. Днес влязох в една книжарница за някоя и друга книжка и видях, че и книга  Сексът и градът има. Ти чела ли си я? Тя дали е по филма? Аз се въздържах да я взема сега, че за други влязох...

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 15:50 от ivanah

Общи условия

Активация на акаунт