Бебешка близнашка тема VII

  • 17 131
  • 279
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 165
Розалин, добре дошла! Лека бременност до края и не се притеснявай, не е толкова тежко, колкото изглежда  Mr. Green.
Весито, супер, и аз утре ще си купя списанието.
И аз да се похваля, пиша статии за сп. Мама и за сп. Бебе, в юлския брой на Мама имам три материала, в Бебе-статия за близнаците.  Embarassed

# 241
  • Мнения: 238
Момичета, вижте каква хубава новина Simple Smile  Тризнаци са се родили в Карлово stork-boy stork-boy stork-boy
http://dnes.dir.bg/2008/06/24/news3131876.html

Да са живи и здрави Георги, Димитър, Марио и по-голямата им сестричка! smile3525

# 242
  • Мнения: 541
Днес излезе юлският брой на "Моето дете" и ние сме на корицата Grinning Embarassed

Да аз си го купих, малките са големи сладуранки.

 kassi  а кога излизат тези списания? май не съм купувала досега от тях.

# 243
  • Мнения: 517
РоЗалин, добре досла и от мен   bouquet Е, може би накрая бременността е малко по тежичка, но радостта е огромна. Всеки ден благодаря на Бог, че ми прати моите дечица...  Hug Кураж и смело напред  Grinning

# 244
  • Мнения: 99
Благодаря ви момичета за хубавото посрещане и за куража,който ми вдъхвате.Май колкото повече наближава термина,толкова по-нужен ще става/куража/.Лека вечер на всички!Честито на именниците и да не купонясват до късно Grinning

# 245
  • Мнения: 152
Здравейте двойни и тройни мами1 Тази вечер имам малко време и реших да се разпиша и в тази темичка, виждам, че сте ме прехвърлили и в списъка , благодаря!  Hug
Специални благодарности и ма мамите писали темата за кърменето на близнаци!   bouquet Благодарение на вас още в болницата започнах да си ги кърмя и заедно и поотделно и ми беше много по- лесно да се справя! Надявам се да имам кърма и за напред и да им стига на малките ламички. За сега не спазвам точен час за хранене, по- скоро е на поискване.

# 246
  • Мнения: 1 165
Страхотна новина. Да са живи и здрави младежите. И кака даже си имат. Нека бъдат едно голямо щастливо семейство.

estrela, в края на всеки месец излиза броя за следващия месец.

# 247
  • София
  • Мнения: 1 727
Ей, гледахте ли късните новини по Нова ТВ? Даваха за двама братя близнаци фотографи, които правят снимки на близнаци и щели да кандидатстват за Гинес. Имали над 4000 снимки. Трябва да ги викнем и на някоя от нашите сбирки Simple Smile Естествено, сайта на Нова дреме и няма откъде да копирам новината.

# 248
  • София
  • Мнения: 12 231
  Аз ги знам или поне подозирам, кои са  Simple Smile. На ежегодната среща на близнаците на морето ги засякохме. Големи образи са, помолиха ни да снимат малките и определено си личеше че колекционират снимки на близнаци  Simple Smile

# 249
  • София
  • Мнения: 1 727
Да, такива изгреждаха. Евгени и Евтим, ако не се лъжа бяха имената

# 250
  • Мнения: 623
И аз гледах късния Календар.Накрая направи ли ви впечатление коментара,че само за последния месец в Майчин дом са се родили 20  близнаци и осем  тризнаци? Или аз не съм чула добре newsm78

# 251
  • София
  • Мнения: 1 727
Да, и аз така чух, и на мен много ми се видяха.

# 252
  • Мнения: 291
ето една малка почерпка от нас  cook нямам време за по голяма почерпка Simple Smile
Днес стваме на 2 месеца днес бях ме на консултация децата са добре Цвети родена 46 см сега е 52см. 2400кг сега 5кг.,Жорко 49см сега 56см. 3200 кг.сега 6200кг.
незнам как са наддали при тия колики и мъки при хранене немогат да си хапват и 90 гр даже и ядем по 1 час  Sad но явно наддават от водата:)
Важното е че са добре
Целувки от нас Заминаваме си на село за няколко дена поне ще плачкат на въздох Simple Smile)

# 253
  • София
  • Мнения: 12 231
  Честита месечинка на малките на Плампетя  Simple Smile
  Днес попаднах на предаването Часът на мама. Темата беше за рисковете от ваксините и увредени деца от тях. Споменавам го тук, защото гост беше майка на близнаци, едно от които е увредено от ваксина и която е учредила фондация за помагане на деца пострадали от ваксини. Спомена, че за съжаление много често това са близнаците, защото се раждат недоносени и при тях рискът е по-голям. Предаване

# 254
  • Мнения: 60
Привет и от нас момичета. Днес ние ставаме на 4 месеца.
Не знам да се хваля ли или да се притеснявам, но от два дена моите гадинки спят повечко на обед ... та дори си поспиват и слетобед. Пооживяват се и им идва едно настоение за игра около 18.30 - 19.30 ч., когато става време за къпане и за последното ядене, та заспиваме по-късничко. Сигурно ще е от жегите ...
Освен това тази нощ, не се събудиха за хранене в 3,00 ч. за първи път и двамата, но пък в 5,00 ч. бяха много гладни милите.  twin_neutral
Плампетя, честита месечинка на малките човеченца  ...

Общи условия

Активация на акаунт