Бебешка близнашка тема VII

  • 17 130
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 517
Нели, много сте готини... Това с костюмите е хубава идея  Laughing

# 271
  • Мнения: 1 895
Момичета,
дайте гласа си в тази анкета да се запази предимството на близнаците при прием в детска градина!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299875.1080

Тази година близнаците влизаха с предимство, но сега има някакво ново предложение, според което ако приемат единия близнак, тогава другия да влиза като допълнителна бройка. Което на практика лишава близнаците от трудно извоюваното предимство. Моля ви, гласувайте - става въпрос за вашите деца!

# 272
  • Мнения: 1 165
Креми, гласувах.  Peace

Нели, много са пораснали момчетата, страхотни са.  Hug

Ние прекарахме супер уикенда в Созопол по младоженски  Wink. Който се интересува, мога на ЛС да му дам координати на хотела, където бяхме. Супер е! И естествено жената, която държеше ресторанта там е майка на близнаци-момчета  Mr. Green. На 2г. и половина от Велинград. И двамата родени по 3300  Peace. Вдъхна ми кураж, абе, много готина мадама беше.  Grinning
Също срещнах момче и момиче близнаци на 3 годинки.
На плажа се видяхме с  един колега на мъжа ми с брата си близнак  Joy, като две капки вода са, не можех да им се нагледам  Embarassed. Казаха, че майка им била добре  #Crazy.
Имаше много бебоци, лазеха, лапаха пясък, малко ми е неприемливо това нещо, като знам колко е чисто, дори спинкаха. А и плажуваха в най-голямата жега милите. Засега планирам да идем с момчетата пак там началото на септември.  Grinning

Исками се да заведа все пак момчетата на невролог. Мишата много рядко стъпва на крачетата си и това е. В проходилката ги държи свити, и чат-пат ги пуска. Моля ви за координати на добър лекар с тази специалност.  Hug

Весето, много са сладки къдрокосите ти девойки. Да ги нагушкаш.  Hug


Хубава седмица на всички. И до събота Wink!

# 273
  • Мнения: 450
И аз гласувах Simple Smile

Естрела, мойте също се будят и си искат мляко и през ноща, но както казва Нели и аз мисля, че си е до дете, на мене лично не ми пречи, като са гладни им правя мляко и пак заспиват, за да става по-бързо си преварявам вода преди да се легна и я слагам в термос Hug

Нели, много са сладки мъжете ти Laughing, а това с басейна направо си е провокация, как ми се прииска и на мене така във водата, но тази година сигурно ще ни се размине морето, мисля, че сме много малки за плаж newsm78

За пъпчиците и ние си имахе два пъти, не съм ги водила на лекар, защото бързо изчезнаха, просто свекърва ми все решаваше, че им е стунено Mr. Green , а ги мажеше и по лицето със зехтин или бебешко олио след къпане  Rolling Eyes, след което Анна веднага се изриваше /тя е с по-чувствителна кожа/, при Марлен беше по-малко.

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 20:42 от mari73

# 274
  • Мнения: 154
И аз гласувах!!!

Нели много са ти сладки мъжовете Grinning

# 275
  • Мнения: 3 638
И аз гласувах, напредваме в класацията  Grinning

Нели, тъкмо се чудех къде се губиш, ама няма да те мисля, на басейн си  Mr. Green Много са ти хубави синовете, малките са големи мушмуроци на тази снимка дето се подават иззад вратата  Heart Eyes

Каси, аз не бих се притеснявала на твое място. Джордана се изправи на 9 месеца и нещо, преди това също не си стъпваше на крачетата, даже като се опитвах да ги изправям все ги подгъваше. И аз се притеснявах, защото Мариза беше започнала да се изправя. Разликата беше, че Мариза като започна да се изправя я заболяваха крачетата и започваше да реве след малко, а Джордана като започна да стои права по-късно и въобще го нямаше този проблем  Simple Smile А проходилки не съм използвала, но не смятам, че те могат да са критерий дали детето може да си стои на крачетата.

# 276
  • София
  • Мнения: 1 844
Каси, гледам че пак си намерила тема за притеснение Wink Hug, стига се шашка, екстра са си юнаците Heart Eyes

Нели, големи са сладури  newsm32 newsm32; моите още не щъкат, но вече чакам с нетърпение да надничат през вратата  Laughing

За пъпките - и моите се обриват от жегите, а педито още при първото затопляне ми забрани да ги мажа със зехтин или олио; иначе някъде до 6-я месец на Крис все му излизаха някакви пъпчици по бузките и брадичката

Фата, радвам се че проборихте кърмаческата стачка; Яси и той хапе, но гледам да не реагирам и май има ефект засега Simple Smile

# 277
  • Мнения: 517
И аз се солидаризирам и гласувах...

Утре вечер сте остана За 1. път сама с двамата през ността. Не се притеснявам, аз и без това ностем пък и почти по всяко време сама си ги храня.

Изтръпва ми гърба, добре че имам познат масажист тук, ходя веднъж седмично при него. Вие имате ли подобен проблем?

# 278
  • Мнения: 152
И аз гласувах, още вчера! Дано да се получат нещата!  Praynig
Момичета, днес имам повод да почерпя, малките разбойнички стават на 1 месец! Черпя виртуално за тяхно здраве!


# 279
  • Мнения: 1 069
Шмилянка, да са ти живи и здрави куклите. Много да те радват!

Хайде момичета НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт