Отговори
# 255
  • Мнения: 3 595
Иремче погали коремчето от нас! Много се радвам, че сте добре.

Това за белите колко е валидно, моя е неудържим...бърка в чекмеджетата, в боклука се опита (доста се постара), сега разсипа водата на сестра си отгоре си, чуди се какво да пипне по-напред, а как му се спи  Mr. Green

# 256
  • Мнения: 1 380
Мами, моля за помощ ... за секунди оставих бебо и той тупна ... ревна и аз с него  Cry... обаче след това като го съблякох си риташе диво с крачета както обикновено като е на повивалника. Огледох го отвсякъде ... нито е зачервен, нито подут ... по главичката няма нищо. Какво да наблюдавам сега ?

# 257
  • Мнения: 222
Иремче-ех, че хубаво! Пак ще си имаш момченце!  Hug Hug Hug
Мимс-много се губиш напоследък и ни липсваш!  Hug Hug Hug
Curlicue-малката е голяма сладурка!   bouquet  bouquet  bouquet

Днес Перси беше босичък навън! Толкова много се кефеше!

# 258
  • Мнения: 514
Мами, моля за помощ ... за секунди оставих бебо и той тупна ... ревна и аз с него  Cry... обаче след това като го съблякох си риташе диво с крачета както обикновено като е на повивалника. Огледох го отвсякъде ... нито е зачервен, нито подут ... по главичката няма нищо. Какво да наблюдавам сега ?

Повръщане,Сънливост и дали са кординирани движенията !Не трябва да спи в следващите 2 часа!
Според мен нищо му няма ! Peace Peace Peace

# 259
  • Мнения: 1 258
Мами, моля за помощ ... за секунди оставих бебо и той тупна ... ревна и аз с него  Cry... обаче след това като го съблякох си риташе диво с крачета както обикновено като е на повивалника. Огледох го отвсякъде ... нито е зачервен, нито подут ... по главичката няма нищо. Какво да наблюдавам сега ?

Не се притеснявай!нищо му няма PeaceПламен е падал 2пъти -един  от роходилката и 1път от леглото.САмо се уплаши!но си е стряскащо за мамата.
Иремче, Hugмного хубаво че пак ще си имаш бебе!искам и аз ама мисля да поизчакам някоя друга годинка Wink

# 260
  • Мнения: 117
  Добра Ви вечер от нас,
ние се завърнахме към изходната точка Люлин и досега оправях багажа на малката, имам чувството, че колкото е по-малко е разтоянието повече багаж нося.
 На фона на жегата направихме две приятни  разходки със Славчето и нейната прекрасна дама Peace и нали съм миткало чета за среща в Южняка-кога това newsm78
 Иремче, радвам се, че се включи и, че сте добре, честита мъжка новина  bouquet
Ади, честито Ви месече и леко с тия пицарии, ще развалиш добрата линия и ще се наредиш до мен и диетуващите- шегувам се разбира се фиданки сте ми вие с Тони.
Бейби Или започна ли го Дюкан?
  Радостче Hug

# 261
  • Мнения: 243
Днес Перси беше босичък навън! Толкова много се кефеше!
И ние днес така се разхождахме  Mr. Green Голям кеффффф  Crazy
А м/у другото- братчето ти случайно да е в Чечестър  newsm78
радостче щом е весел и не е замаян и не повръща, всичко е ОК  Peace Нагушкай го малкият разбойник  Hug
Кърли, Марианамама много красиви деца  Heart Eyes

И аз искам да дойда на среща, ама... май чак Юли месец ще се приберем в София  Whistling в къщи ремонт ще се прави и няма как с Яни да стоим там...
Иремче целувки на тумбито  Crazy

# 262
  • Мнения: 243
Бейби Или започна ли го Дюкан?
 
  Whistling надявах се да не питаш, че да не се налага да послъгвам, ама.. ще си призная, че не съм още  Whistling Донесохме от село ягодки и черешки и няма просто как да не си хапна  Mr. Green
Тъкмо по бТВ я оплюха диетата  ooooh!

А ти започна ли?

# 263
  • Мнения: 1 216
irem4e, много е весело с двама момчорляци. Твоите ще са като близначета почти и ще им е голмям купон, да са живи издрави и да се обичкат
lulumba,  Hug
Плодове аз съм давала череши, круши, давам сушени кайсии, сини сливи, стафиди.
Ей, килограмски, честити преборени килца!!! КОйто колкото иска отгоре, отдолу Simple Smile

# 264
  • Мнения: 117
  Почнах аз някаква си моя версия, щото се оказа, че съм чела книгата както се казва като дявола Евангелието, но днес съм на варени яйца, кисело мляко и пилешко+бира, аз съм много капризна на храна, пък от бирата няма какво да ме откаже. Mr. Green
 Виж за ягодите и черешите хич и не съжалявай ами хапвай, аз вчера съжалих, че с тази схема ще пропусна черешите, ама айде...............................

# 265
  • София
  • Мнения: 5 752
Айде и ние тук след дълга разходка с тати Party
След малко ще се къпем,че не е спал от 15,30 и е киселичък малко Mr. Green
Иначе ни е рано ама...

# 266
  • Мнения: 222
Бейби Или-да, брат ми е в Чичестър. Аз също си мислех за твоята сестра. Виж ти, каква била работата!  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Как се казва сестра ти? Ако не искаш да споделяш, можеш да ми пишеш на лични!

# 267
  • Мнения: 1 554
Ирем4е,4естита ти синя новина Hug

Маринамама ,красиви деца имаш  bouquet

# 268
  • Мнения: 467
Здравейте момичета,

То май трябва да започна с Лека нощ, а  newsm78Късно сколасах, но трябваше да направя едно тирамису за утре на обдед (имаме гостенка).
Та исках първо да се похваля, че от два дни Тотончо папка кисело плодово мляко и то не една, не две лъжички, а цели 100 г си олапка (е, малко и поплюваше де  Laughing). Утре ще му поднеса морковено пюре и няма да има лабаво, щом веднъж е проял  Crazy Обаче малък проблем- видях че има много дребни червени петънца по цялото тяло и сега ще следя, да не е алергия някаква  Sick
Димяни, да знаеш, две момченца са много хубаво нещо, но като станеш само мъжка майка, ще ти се прииска и трето...момиченце  Laughing, ей така, за да знаеш какво е.

Хайде че късно стана и е време за сън. До утре момичета и успех с диетата, на всички които упорито се борят с килцата, като мен    Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 65
Иремче, много се радвам че сте добре! Дано Керем да те слушка и всички да сте спокойни и здрави вкъши!

shoshi, браво на вас! А дано вече да спи непробудно! Ние още  я караме по 3 кърмения на нощ. Белегът на Борис не е толкова трагичен и не се вижда много, притесняваме това, че кара колелото покрай булеварда / аз уж съм до него, но той е на 20м пред мен и само викам, ужас!/. Докато стигнем парка и аз вече се треса.

За плодовете- ние в последните дни ядем череши, изял е и две ягоди, две кайсии. Обича много суров домат, краставица и морков / последните, заради венците/

Mimsat как сте с ЕБХ-то и ПЗ? Ние днес опикахме количката.......

На всички празнуващи днес: Честито!

Голям сам сомнамбул Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт