Отговори
# 270
  • Мнения: 4 546
добро утро  Grinning

Иремче, честита ти синя новина.   bouquet пусни снимки да ти видим коремчето  Grinning

аз да се оплача, че на Слави вчера му се събраха 7 часа без сън. и беше крив до безобразие. час и нещо го разнасях в морската. то песни ли не бяха, кърмене ли, разходки ли, не ще да заспи и това е. тъкмо заспи и като се усети - реееев до захласване. направо ми идваше да избягам някъде вече.  Embarassed и вечер не може да спи, а ми се струва, че не го мъчат зъбите. надявам се скоро да минава този период, защото едва издържам вече на моменти. има ли други с проблеми в съня? 

иначе кухнята май започна да си я хапва. вече 3 дни поред обядва с кухненска храна.

май това е от нас.

болните да оздравяват.
на празнуващите - честито   bouquet

# 271
  • Мнения: 222
Добро утро!

Хайде по чашка кафе и парче тортичка за здравето на моето 9-месечно момче!


# 272
# 273
  • вкъщи
  • Мнения: 2 459
хери и мони има такива дни,когато не мога да го приспа с 4асове.ама поне после не е много крив.оба4е има голямо подобрение от генгигела.препоръ4вам го на вси4ки,имащи проблеми с зъбоникненето.вси4ки дружки около мен виждат промяната в мони и си го взеха и те.колко пове4е време мажеш,толкова по дълго действа.съдържа някаква си естествена киселина,която я има във венците.горните 2 зъба ги изкарахме супер лесно,макар да имаше много кръв по венеца и засегнат кръвоносен съд.но мони беше много спокоен.ве4ер се буди доста,но бързо заспива.прояде и пюре.от утре сме на кухня и ние,4е в4ера пак му загорих манджата Embarassed

# 274
  • Мнения: 1 554
добро утро Flutter

4естито месе4е 9 на Перси Hug

# 275
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 922
Добро утро  Hug
Вчера не успях да включа изобщо компа, че бяхме цял ден навън. Теди вече е добре, започна даже да проклетясва, което е основен признак, че се е оправила.  Grinning Благодаря ви за пологижителните мисли, които ни пратихте.  Hug Hug Hug
Пиванова, честит ти рожденик - малко на патерица е, но с най-добри чувства.   bouquet  bouquet
Иремче, честита синя новина. Двамата ще си падат будесни приятели.  Peace
Пак видях много хубави бебоци и каки по снимките. Ей, прекрасни деца си имаме.  Grinning
За плодовете - отдавна давам на Саши череши - на сок или обелени от ципите целички. Харесва ги определено. Друго сезонно не съм давала. Е, круши, ябълки, банани, но те не са сезонни, така че тях не броя. Иначе е хапвал прясна краставица.
Пиванова, видях че си писала за пъпчето и като човек, минал през този ад (момичетата помнят какви тревоги бяха и то месеци наред), бих те посъветвала да го заведеш веднага на лекар. Може и да няма проблем, но ако има е добре да се отреагира колкото се може по-бързо. Не за друго, а защото може да е наченка на пъпна херния. В този случай се залепва пъпчето по специален начин с медицинска лепенка, която се сменя на всеки 2 седмици. Така пъпчето се прибира. Това трябва да стане до навършването на годинка на детето. Има вариант и да не се прибере, в този случай се прави операция, която е много лека и е по-скоро козметична, отколкото нещо сериозно. Обикновено такова изхвръкване става при бързо качване на много килца. Ние бяхме такъв случай. Няколко месеца Саши беше нон-стоп с лепенка и за щастие имаше резултат - пъпчето се прибра. Описвала съм вече случката и неприятностите покрай нея (той нали е с много нежна кожа и кожата му се разрани от лепенката, та се наложи да се търсят специални хирургични ooooh!). В крайна сметка всичко завърши добре. Praynig Така че моят съвет е да не пренебрегваш това изхвръкване и да отидеш задължително на лекар. Може и да е нещо временно, но нека специалист да го види и да си каже тежката дума. Стискам палци да се окаже, че няма никакъв проблем.  Praynig

# 276
  • Мнения: 243
Добро утро Hug
Честито месече на Перси! Да расте Весело, здраво и усмихнато дете - за радост на мама и тати!
Яни днес се събуди в 5.30  Shocked Станал е такова мрънкало, че направооооо  #Crazy
Саше браво на тебе - няма да оставиш биричката, а  Sunglasses
Лулу радвам се че Теди пак е добре  Hug

# 277
  • Мнения: 3 595
Честито 9то месече на Перси, Цветелин, Мартин, Стефан и Калоян
Честито 10 месече на Дарина и Самуил

# 278
  • Мнения: 96
И за деветте месеца щастие които ми дава вече дъщеря ми!


Честито на всички месечинки!!!!

Бягаме сега че сме на преглед да видим колко тежи вече дупата!
Чао

# 279
  • Мнения: 3 595
Честито и на Андреа Heart Eyes

# 280
  • София
  • Мнения: 5 738
Честито 9то месече на Перси, Цветелин, Мартин,Андреа, Стефан и Калоян! Heart Eyes Hug
Честито 10 месече на Дарина и Самуил! Hug

# 281
  • Мнения: 222
Момичета благодаря за поздравленията!  Hug Hug Hug

Честито на всички наши астрални близначета!

Хубав ден!   bouquet

# 282

Общи условия

Активация на акаунт