Австрия - много футбол, топло време и разни други неща :lol: - 16

  • 17 744
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!
Хайде едно записче и от мен в новата тема! Ренка данке!   bouquet

# 16
  • Мнения: 533
Ренка,   bouquet за новата тема!

честит рожден ден на Мими (на патерица)! Да е здрава, весела и щастлива!

На мен нещо съвсем ми се скапа компЮтъра - самоизклЮява се - и не можах да разгледам сайта на Свити. Свити, това до Урания ли е? Разкажи как е след като направите огледа  Wink

# 17
  • Мнения: 214
4РД на Мими на Gigi. Ние днес няма да стигнем до cityto, Сoфиа ми дигна температура.
ина4е се намира на мястото на Еisverein до хотел Интерконтинентал.

# 18
  • Мнения: 957
Свити, вие всяка седмица сте болни Shocked
От кога е така? Имам предвид, че много майки казват, че веднъж като започне да боледува детето и няма спиране. Твоята обаче е малка, даже на градина не ходи още. Лекарите какво казват по въпроса?

# 19
  • Мнения: 214
elfljo, вярно е, напоследък Софиа доста боледува. Тя не ходи на детски ясли, но ние и3ли3аме мн с нея. Майка ми все ме хока да си седя с нея пове4е в къЩи. То3и път оба4е имаме и малШанс - Софиа имаШе ангина, 3аминахме при роднините, а сега се ока3а 4е едната 5 год. племеница е с 40 градуса и ангина, т.е. като сме им били на гости тя ве4е е имала вируса и и така Софиа пак си го лепна.
А3 бях на хомеопат и той ни препоръ4а 2 хом. лекарства с бактерии 3а укрепване на 3аЩитната система, та от днес Софиа ги в3има.
Ина4е наШият детски доктор ка3ва, 4е е нормално 3а та3и въ3раст и 4е при нас е нормално, има деца, които оЩе пове4е са болни #Crazy
Софиа 3апо4на по-4есто да боледува след като спрях да я кърмя и дойдоха 3имните месеци, т.е. от на4алото на 2008.

# 20
  • Мнения: 81
Cherpj vi na patreizi,no njmahme inet newsm38
Blagodarj vi za milite pojelanij i se izvinjvam che pisha na latiniza,no preinstallirahme windolsa i njmam kiriliza.

# 21
  • Vienna
  • Мнения: 261
Ние днес ще ходиме на Ноффест. Това са тези, които доставят био зеленчуци по домовете.
http://www.adamah.at/aktuelles.htm
Ако се чудите какво да правите може да се видиме с малчуганите. Ние ще ходиме там след обяд.

# 22
  • Мнения: 343
здравейте,

и аз да се мелдна  новата тема.

МИЛО МИМЕ, ЧЕСТИТ 1ви РОЖДЕН ДЕН!!!!  bouquet

свити, и ние сме нон стоп болни. това от окт. насам. чаках с надежда топлото време, че да спрат сополите на моите деца, но не би. алекс всеки ден се олива с вода в пясъчника на площадката, така скоро няма да се оправи. нашата детска също ме успокои, че децата имали средно по 7 инфекта на година, демек при нас 14 броя на всеки собствените. отделно дето се заразяват един от друг, та средно всеки 2 седмици болест у дома било норма Shocked и така близките 2/3 години. тя ми препоръча по дебела кожа и да не стряскам на всяко вдигане на Т, а важно било да ги опаза от спукани тъпанчета, вадене на сливици, въпалениа на дробове и други груби истории Rolling Eyes.

# 23
  • Мнения: 239
Черпя с торта и шампанско за рожден ден на патерица, че не успях да стигна  до компютър последните дни.

Моята хубавица стана на 5 на 13 май.

А колкото до боледуванията - не се плащете, но наистина е нормално, Кати също започна да боледува много като спрях  да я кърмя, през зимния сезон беше 1-2 пъти всеки месец болна. От година на година имунната система закрепва и боледуванията намаляват. Тази зима беше болна само 4 пъти, което според мен е голямо подобрение.

Поздрави

# 24
  • Мнения: 214
Melicat,  deiana, мн ви благодаря 3а постингите. Като ви 4ета се успокоявам, 4е при Софиа не е неЩо ненормално 4естото боледуване. Само таткото дето мн се тÜхка и все натяква "какво ли има на детето? какво да правим?", а3 съм доста притеснена, а така той оЩе пове4е ми всява ужас.

# 25
  • Мнения: 112
Венера2008-4естит Рожден Ден!

Специални благопожелания за здраве и щастлив живот!  bouquet Hug

# 26
  • Мнения: 112
4естит ДенДен /на патери4ки /и на малката сладка Мими!!Пожелавам  да расте здрави4ка  и добри4ка за радост на мама и тати!  bouquet

# 27
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Здравейте!
Много рожденици, много нещо!

Меликат, да ти е жива и здрава дъщеричката и  много послушна!
Весело и безгрижно детство и пожелавам!   bouquet


Венера, моите благопожелания и за твоя рожден ден!
Пожелавам на теб и семейството ти много здраве, любов и сбъдване на поне едно от най-съкровенните ти желания!   bouquet


Свити, съжалявам че Софиа пак е болничка! Дано това да е само преходен период и скоро да остане в миналото! Целувки от мен и Тали!


deiana, вашата докторка страшни заключения прави  #Crazy
Пожелавам и на твоите момченца по-скоро да се отърват от досадните болести!

# 28
  • Мнения: 1
Здравеи те е сега пи6е z ЗЗЗна4и трйабва да е главно тогажа иЗлиzа.И мойа мал4о боледува на месеца е една седмица у дома.Затова аz му zапо4наь от БГ С беритокс по 15 капки и 3 капки клеи това на 2пати на ден с рибено масло по 2 перли4ки.Давам му ги с млйакото.Но с отиването в градината на парвата седмица има6е сополи.Да видим.Ех 4е дажд.

# 29
  • Мнения: 957
Здравейте!
Много рожденици, много нещо!

Айде, айде, като дойде август, ще си приказваме  Laughing Laughing Laughing
Честито на всички, които празнуват!

Да ви питам, как борите пингментните петна по лицето след раждането? На мен ми се появиха едни такива гадни петна по скулите и не искат да се махат, освен това, където някъде е имало белег от пъпка, направо цъфна със "свежи цветове". #Cussing out кошмарна история!!!


На моя син започнаха да му никнат зъби като гъби  Mr. Green Не очаквах , че така един след друг ще се заредят. Съответно кошмарът нощем е двоен колики ( да не мислите, че са ни минали!!!) + зъби = максимум 2 часа сън за мама Confused Блазе му на тати, че си има тапи за уши и не му пука!!!


Връщам се да допълня, че ме обхванаха бясовете!!!! #Cussing out #Cussing out Twisted Evil
Как може BEPANTHEN Wund- und Heilsalbe 100 g Германия да струва 6,83 , а тук същото го купих онзи ден за 13,90. Обирджиии!!! #2gunfire #2gunfire

Тази онлайн аптека е много точна и цените им са хубави. Горещо препоръчвам.
http://www.medikamente-per-klick.de

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 20:32 от elfljo

Общи условия

Активация на акаунт