Какви летни обувчици /сандалки за дете на 1 г. и месеци?

  • 1 723
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 422
Аз взех на малката Лаура Биаджоти Долс - уникално красив модел тип Мери джейн сега за това време са с каишка - сребърно златисти и страхотно леки / на 1г. и 3м сме  Mr. Green/. Мисля че на малката са и супер удобни или просто вече мнооооооогооооо се отпусна с ходенето защото не и насмогвам с търчането  Blush Цена 84 лв. от Магазин Спаркъл Бейби до Южния парк е. Също от там взех и едни бежови по-отворени сандало/обувки на ИККС за 73 лв. ама тях още не сме ги носили та не мога отзиви да дам. Wink Мисля да не и взимам с отворени пръсти тази година нещо се притеснявам да не си убие крачетата.

Страхотни са тия ,аз взех същите с камъчета ,сребърно златисти,леки и удобни..Голяма красота са  Crazy Flutter Взех и за пролетта и още сме със затворените пак Лаура Биаджоти Долс със сребърно ,розово-златно и камъчета тип Сваровски..Фантазияяяяяяя   Flutter
Ще ги снима и ще покажа уникални са и са от същия магазин естествено - Магазин Спаркъл Бейби ..От там имаме големи красоти Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз още не съм купила, но засега фаворити са ми Перлина. Струват около 65 лв. и имат избор на цветове и модели.

Като изключим едни маратонки DC и едни ботушки Минимен, и буйките за прохождане на К&К, всичко друго, което сме купували е на тази марка. Много съм доволна и ми допадат моделите.

# 17
  • Мнения: 373
А къде точно се намира този магазин Спаркъл бейби? Rolling Eyes

И на мен ми предстои да купувам поне още едни сандали, защото е добре да не е с едни и същи обувки всеки ден.Поне така знам аз.
Иначе направих страхотен удар с едни светлосини санталки от Зара в Скай сити- много мека и нежна кожа, много хубава подметка, на всичкото отгоре и ортопедични Laughing За 24лв.

Общи условия

Активация на акаунт