Мамо, през СЕПТЕМВРИ ида, не бъди нетърпелива

  • 13 369
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 315
Веч, ще може ли едно розовко щъркелче  Blush


Новичка, дай един термин, че те няма в списъка! Crazy Не знам защо сме те пропуснали досега в списъка ooooh!
Бремелински мозъци.
Шейли, спиш, мамина! Още по-предната тема ги бях разкрасила коя кое подред мътене прави hahaha

# 16
  • Мнения: 6
red_sonya, за отворените врати - вчера говорехме за Токуда и всъщност там се засякохме 3 девойки от нашия отбор. За МД нямам идея кой е ходил. Ако искаш инфо за Токуда - пиши ми на лични, че да не разводнявам темата  Peace.

Петкаnbirthday, да си здрава и спокойна, много обичана и даряваща обич.

Мирка, няма да повтарям момичетата, те са казали всичко, но ако имаш нужда да споделиш, можем да се видим, да поговорим, с теб съм  Hug

# 17
  • Мнения: 45
тук съм- там де...в списъка  Blush

на 25.09 - аз съм 3та отдолу-нагоре 

мерси предварително   bouquet

# 18
  • Мнения: 822
Мирка, голямо гуш за теб! Поплачи си...    Cry

ЧРД на Петка!!! Много обич, щастие, здраве, и най-сладкото малко човеченце наесен ! Simple Smile

Аз само се записвам в темичката, много е хубава, мерсиии !  Аз съм добре, е може би малко поизнервена, с това търсене на апартамент се побъркахме... Бяхме харесали един, а ни го купиха под носа... Всяко зло за добро!  Деси, и аз малко като теб, тъжно ми е едно такова и проблемите ми ми изглеждат страшни в момента... Дано утре сме по-добре! Мисля си за бебо, и се усмихвам... Днес му харесах една блузка и едно боди, та утре ще ходя да ги взема, нямам търпение до 9тия месец...    Crazy

# 19
 а аз как да се запиша в списъка Embarassed
Момичета много ви обичам, отдавна ви чета Simple Smile
Ние си чакаме момиченце, 23.09. Първичко ни е, да оправим малко тази мъжка статистика Crazy

# 20
  • Мнения: 1 226
Бисквитено Чудовище добре дошла  Hug
Уандаааааа виж на Иринка убавеца в албума. smile3534 Обаче тя ме обърка тотално.Те и тримата мноу убай. Кой да си избера сега  newsm78 Не че някой ще ни пита нас, де.
Лека вечер момичета. Hug Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 7 673
Бисквитено Чудовище   bouquet Hug
Аз да благодаря на добрите дружки Шейла и Стела, дето метнаха по една снимка вместо мен в албума и сега и моят бебо е там Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 226
Оооооо Иринка я стига.Няма за какво  Heart Eyes Hug

# 23
  • Мнения: 21
Веч, благодарско за темичката   bouquet
Бисквитено чудовище, добре дошла в редиците  Hug
Петка,  newsm59  Gift  party023

Аз също да помоля ако някой е ходил в МД да напише какво, що ...   bouquet

Момичета, адски съм изненадана и не знам дали не си въобразявам... буквално за 1 ден мисля, че бебката се е качила една идея нагоре в корема. някакси досега беше точно над пубисната кост и около 2 пръста под пъпа, а сега е точно в началото на шкембенцето ми. още не ми личи като съм облечена  Embarassed
и да питам, много сори ако е идиотски въпроса, ама стомаха ми възможно ли е да се е посвил или как да го обясня. абе още повече се издувам като хапна и ако пък взема че преям ставам като балон и то под гърдите...много ми тежи, а и супер странното е, че усещам и бебката някак си да потежава...абе тази седмица е странничка. явно големи промени настъпват

# 24
  • София
  • Мнения: 7 673
Оооо, сватя - викаш, нали сме рода, това са дреболии Joy
Уандата мнооого я мързи тези дни да метне някое изречение newsm78 Joy
Мари, и аз имам усещането, че бебо се качи по-нагоре и като доказателство Д-р марков вчера каза, че е точно на нивото на пъпа. И на мен ми тежи някак, имам странни усещания....точно, както си го описала, да не те повтарям

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 21:03 от irinaradeva

# 25
  • Мнения: 133
Бисквитено Чудовище  welcome
Иринка, много ти хубав мъжа! Пу пу!  Hug 
mari_p на мен изведнъж ми се показа коремът, буквално за няколко дни  Rolling Eyes Иначе и аз по-лесно преяждам. Явно няма много място там вътре. Но за това пък непрекъснато ми се яде Sad На мен бебока не ми тежи, но чувствам много гадна болка в ляво под гърдите като стоя дълго време седнала.  За жалост в офиса няма къде да полягам  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 57
Бисквитено Чудовище добре дошла   welcome приятно бременеене с нашия отбор Peace
За отворените врати аз на 27 мисля да отида и без това смятам там да рждам а и ме интересуват как стоят нещата със залата за раждане Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 7 673
Сонче, ама много ясно - нали всички сме чели приказката Моето Гардже - наше лошо няма Joy Joy Joy hahaha
То и на мен не ми тежи бебока сякаш, а по-скоро от разместването на костите, имам чувството, че нещо ме натиска и ми тежи....абе и аз не знам как да го опиша, но който го усеща, знае за какво говоря Wink

# 28
  • Мнения: 3 926
Само минавам пътьом Wink Днес от 2 следобед бях при едно бебе, та до 6 Grinning И сега съм леко каталясала Wink

# 29
  • Мнения: 1 226
Асе слънце, кво ги правиш тези бебета бе.  newsm78 Или нещо съм пропуснала? Hug Heart Eyes
Иринка ми тя Уанда само работи готви и спи.Ще и дърпаме ушите. Hug

Общи условия

Активация на акаунт