Мамо, през СЕПТЕМВРИ ида, не бъди нетърпелива

  • 13 407
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 343
Добро утро Heart Eyes

Добре дошла Бисквитено чудовище welcome

ЧРД на Петка на патерици! Да си жива и здрава и много обичана  bouquet

Мирка, тежки емоции са ти се събрали. Голямо гуш от мен и горе главата, такъв е живота (клише, но е вярно) Hug

Дидка, изследването ти е малко притеснително, но важното е че го знаеш и ще го следиш.
Момичета не прорускайте контролните цитонамазки през годината Naughty

Веч, ма вие сте вече готови Grinning Браво. Аз още дори и не мисля за тези неща. Аз с тази бременност просто чакам да стигнем до края. Няма да се успокоя докато не го гушна малкото човече. Иначе, като втора бременност, наистина обръщам по-малко внимание на промените.

Да ви кажа от толкова мъжки  гордости тук, тази нощ сънувах, че на бебка и пораснала пишка Crazy Док казва момченце ще е, а аз си глътвам езика. Наистина ще изпадна в странна ситуация, ако ми се случи такова нещо.
Довечера съм на преглед, моля стискайте палци доплера да се е оправил и да нямаме проблем, защото иначе не знам какво се прави Confused Иначе на бебето не му хареса, че съм на работа и вчера цял ден в офиса ми раздаваше ритници Heart Eyes

Май доста дълго стана Embarassed
Лек и слънчев ден!

оооо, докато напиша всичко и 6 нови отговора, после ще ги чета Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 926
Сид, Карерата е много добра Peace
Аз лично бих предпочела нея, въпреки, че бих се поблазнила и за Муцито Wink Просто втората е по-обемна, а и триколките с въртящо предно се качват малко нестабилно на тротоар. Но ти ще си прецениш по какви терени ще я караш, така че Hug Дерзай Hug Чикото бих го изключила при другите две предложения. Но все пак казвам - личен избор Grinning

# 62
  • Мнения: 133
Иринка, и аз се влюбих  Heart Eyes Даже една мама си го купи докато бях с магазина, та чак и завидях  Embarassed Има си и специални чаршафи. Но и цената му е добра Sad
Деси, хубава означавало, че няма ранички и е гладка  newsm78  Моя док сега от ЖК въобще не ме преглеждал. Миналия път сестрата ми взе секрет, ама тя к'во разбира  #Cussing out Другия път влизам в кабинета и си свалям гащите, че това вече на нищо не прилича  #Cussing out
Асенце и аз си го помислих това за гръбчето. Аз даже се чудя дали да не го взема втора ръка ако намеря  newsm78 Но пък може да направим една разходка до Джъмбо.  Hug
Веч, ти си си направо готова  Party
Малееее, 7 нови отговора  #Crazy

# 63
Може ли и мен да ме включите в списъка на бъдещите мами, очаквам първото си бебче на 03.09. За щъркелче още не съм сигурна, защото доктора има колебания.Иначе нека бъда мама Ралето. Благодаря много предварително.

# 64
  • Мнения: 1 666
Сигурно ще се повторя, но на моменти ми се струва, че някак пренебрегвам бременността си... в смисъл с предната бях фиксирана върху промените в тялото ми, физическите усещания и т.н. Сега някак покрай момченцето ми и разни поводи /горе долу на 10 дни имаме или сватба или рожден ден, или друго голямо честване = подготовки и възстановяване след това  Wink/ сякаш
бебенцето в мен расте по-самостоятелно... Майките с поредна бременност имат ли подобно чувство?

irinii, настъпваш ме по болната тема! И с мен е така! Определено с първата бременност бях някакси по-съсредоточена в това, което ми се случва, четях книги за бременността, гледах филмчета разни..... а сега - нищо общо с това! Факт - вчера си изпуснах консултацията, защото бях забравила. Да не говорим, че гледам непрекъснато в коя седмица съм от тикера в подписа ми, защото и това не помня. И ей такива работи.... А това още повече засилва страховете ми за след раждането. Дали ще ги обичам еднакво двете деца, дали няма да пренебрегвам някое от двете... Остава да се надявам, че природата си знае работата!

Соня, шезлонгът е незаменима вещ! Аз го ползвах всекидневно първите 6 месеца, до скъсване на дамаската, защото ползвахме един, който ни дадоха наши приятели. Отначало бебето само ще си лежи и спи в него и можеш да си го разнасяш с теб, после ще вземеш да му повдигаш леко нивото, вече за да се оглежда в света наоколо, а после ние даже се захранвахме и се хранехме в него, докато си купим стол за хранене. Изобщо не може да се сравни с кошниците за кола по удобство, особено ако детето ти върви по-дългичко кошницата ще му е неудобна за целодневно седене в нея. А с това за дамаските съм наполовина съгласна. Да, памучните са по-приятни на допир, но се захабяват по-лесно и накрая просто се късат, както се случи при нас (добре, че приятелите ни направи си ни го бяха подарили този шезлонг, че иначе трябваше да купувам нов, за да им връщам). А пък ако се притесняваш от спарване, винаги можеш да постелиш нещо, върху което бебето да лежи или направо да си ушиеш допълнителен калъф.

Новичка, като родиш, ще видиш как става номерът с ранното ставане! Сега си отспивай!

Веч, може ли един розов щъркел за моя милост!

# 65
  • Мнения: 263
В Артебул имат плетени кошчета, много са сладки: http://www.tekaex.com/bg/artikuli.php - на линка кошчето е облечено, но съм го виждала и съблечено. Струва към 50лв., а основата, на която се окачва се продаваше отделно май.

Ние сме ок, вчера бях и на ехокардиография при д-р Велковски, който ме зарадва, че сърчицето на юнака е здраво Simple Smile, и пак ми показва мъжките му атрибути. Тъй че грешка няма! Да ви представя най-сетне и нашите батковци: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=8495&AlbumId=11616 … p;PhotoId=6644623
За шезлонгите - ние имаме на Giordani baby и ни вършеха страхотна работа! Всичко, което Els е написала. Това беше времето, в което не ги държахме на ръце Simple Smile. Нашите дамаски също са памучни, и нямат никакви забележки след 9-10 месеца ползване. Единия го продадохме след това, като нов, а другия беше при малката ми племенница, сега пак ще го ползваме ние, трета употреба Simple Smile.

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 09:57 от Lu

# 66
  • София
  • Мнения: 7 673
Сонче, а калко парички е в магазина и къде си го ледала?

# 67
  • Мнения: 2 658
Веч,тенкю,както винаги експресен отговор  Wink
Добре,че и други са като мен и  още ич не са готови  Rolling Eyes
Сонче,то е много  хубаво,дето нямаш раничка и е гладка,ама те zа това са тия иzследвания,щото някои неща(недай си боже)се хващат преди да се видят.Това е странно да ти го каже доктор,при положение,че хем си бременна,хем отдавна не ти е правена.Е ти тия работи си ги zнаеш,естествено,аz просто така си се въzмущавам..Не може да си проси човек иzследвания,дето са необходими и едва ли не да им каzва каво да праят  Close
Още съм под пара,така да се каже,от вчера.Говорих със сестрата на мъжа ми,която рои на 18януари и до сега НОИ още не и е иzплатило НИТО едно майчинство,както и последния болничен от неzнам кога си  Shocked .Не ми стигат думи да обяснявам какво мисля в писана реч.......................

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 09:57 от desi manova

# 68
  • Мнения: 57
Добро утро милички Flutter
Мале ма вие сте почти готови щом започвате да купувате и колички и кошчета аз още изчаквам пък и с тази кола сега като я взехме малко се охарчихме и покупките малко ще почакат а и смятам,че имам още време да се помотам,но определено няма да оставя всичко за последния момент.
Дидка много силно те гушкам Hug Hug Hug Hug Hug
А това с НОИ се убеждавам че е до късмет.От едни слушам че точно им ги изплащат,на други им ги бавят,ама как не ги е срам тези пари все пак трябват на родителите и най -вече са нужни за детето направо са за #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Лек ден на всички и само положителни неща да ни се случват Peace

# 69
  • Мнения: 57
desi manova това за НОИ ме втрещи. Shocked Аз бях чулава, че вече тези неща се плащат навреме по сметка на майката и съм се успокоила, защото найстина ще ми се наложи да разчитам на майчинските!! Явно поредната идиотщина в тази мила родина.

Как така усещате с коя част точно ви подритва бебето, аз чувствам само ритане и толкова, крачка ли са, главичка ли, незнам. Просто се чудя възможно ли е да е толкова осезателно.

Пак колички Grinning . За триколките какво ще кажете, наистина ли са по нестабилни при по неравен терен и тротоари и не са ли по тесни. Аз съм си харесала тази Cam Cortina Evolution X3 Trishttp://www.camspa.it/inglese/DB_2007/scheda_prodotti.asp?ID_ART=857 и тази Bebe Comfort High Trek http://www.bebeconfort.com/collection-2008/FR/prom_poussette_high_trek.htm

# 70
  • Мнения: 133
Деси, съгласна съм с теб на 100%  Peace До сега никога не съм пропускала, но знаеш как стоят нещата тук  Close Да не ти казвам, че ходих при двамата гинеколози преди да забременея да питам дали е необходимо да се правят изследвания и да се пие нещо и двамата ми казаха - НЕ!!! Добре, че имам двама лекари вкъщи, та те удрят по едно рамо и си самоназначих фолиева к-на и изследвания. Някоя мама беше писала преди време, че нейния док й казал, че интелигентна жена с висше образование би трабвало да знае какво да прави  #Cussing out Ми да бяхме станали всички лекари, тогава!!! (ох, пак се запалих  Embarassed)
А това за детските въобще не ме очудва. Живеем в БГ, все пак!!! Аз чаках 4 месеца за болничен миналата година, който беше за цял месец. Хич не е приятно някой месец държавата да те остави без средства, но за жалост непрекъснато се случва Sad
Lu много са сладки мъниците Simple Smile
Иринче, за цената ще те излъжа с точност, но някъде около стотачка бяха newsm78  Можеш да ги видиш в Mothercare на ул. Леге. Гледам и ЛУ е постнала линк и там са на половин цена, та взех да се позамислям и аз  Flutter 

# 71
  • Мнения: 391
Еми не мога, не мога да съм в час с вас. Докато прочета всичко и съм забравила предишнте 8 страници.

Веч, ти каква си организирана! Завидях ти. Ние нищо не сме купили или извадили...ей така си го караме. Като се върна ще видя да се хванеме и да оправиме ситуацията.

Иринии, не се тормози. Аз пък това бебоче хич не му се ахкам. Единственото което е по различно е че спортувам повече, но това е защото не я започнах тази бременност с тегло което ми е удобно. Пък и съм по дъртичка, не мога да се мина лесно лесно като младежките.

Приятен ден!

# 72
  • Мнения: 45
елс, ирини, аз пък сега имам чувството, че съм доста небрежна към бременността си. Аз съм в почти пълно информационно затъмнение. благодарение на вас съм в час за по-важните неща и се МЪЧА/това е най-точната дума/ да не изпусна нещо, което е наложително.  
Понякога дори докато ви чета изпадам в луда паника - особно в началото, когато всички бяхт толкова въодушевени, а аз бях в депрсия 2 месеца след като разбрах че съм бременна  Embarassed

ето и сега - ако не бях видяла как всички сте се разтърсили и закупували тези кочки най-вероятно щях да го направя едва в началото на септември. Половината вече са си приготвили багажите - аз дори 1 чорапче нямам купено...

 ритниците - усещам ги винаги къде са и вече са по всяко време. силата им нараства и дори понякога ме боли. колко сила мобж да има това малкото, че така здраво да шутира newsm78

а за НОИ - това си е безумие - човек ще реши, че изплащат лудите пари, че и да протакат толкова  #2gunfire

# 73
  • Мнения: 3 926
Пиаф, Хай-трек-а е по-добър в пъти от Кам. Кортината е ужасяващо тежка и много мудна количка. Хай-трек е единствената триколка на пазара, на която предната гума се застопорява с бутон на дръжката, така че като качваш тротоар имаш по-голяма стабилност. Като цяло триколките не са по-тесни, напротив, по-широки са Peace Аз лично исках много триколка, но просто начинът ми на живот не го позволява. Първо няма да ми влезе в асансьора, а второ са по-обемни на сгъване. Така че мен не ме устройва Grinning
Шейли, ако на таз фигура викаш "не което ми е удобно" Shocked Показвах те на майка ми и тя вика - Мамее, ми те хората бременни изглеждат по-добре от теб небременна Wink Grinning И то си е факт. Аз ако имам такъв корем жълтици ще акам от кеф Mr. Green Но като ме мързи да спортувам - хак ми е ooooh!

# 74
  • Мнения: 57
Асе благодаря за кой ли път! Френското си е френско Simple Smile Bebe Comfort имам предвид.
По въпроса за коремите, мен вчера една продавачка ме пита скоро ли ще раждам, че тъкмо топло времето да мога да го извеждам бебока!  Shocked  Shocked  Shocked Не знам какви са ви коремите на мен постоянно ми казват, че изглеждам в по-напреднала бременност, депресират ме вече! Ще ви пусна и на вас една коремче в албума да кажете толкова ли съм едра.

Общи условия

Активация на акаунт