Отговори
# 90
  • Мнения: 355
Двойни (и тройни) мами, кой ще може да дойде? Ние за сега вървим на оздрвяване и много се надявам да успеем за срещата.

# 91
  • Мнения: 1 174
Ние сме на линия,живот и здраве.Предполагам,че и другите са прочели и ще дойдат. Peace

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Само да не ме изненадат тази вечер и ние ще дойдем.

# 93
  • Мнения: 152
За сега и нас ни пишете дано да не ни мине котка път.

# 94
  • Мнения: 355
Момичета, срещата нали остава?

# 95
  • Мнения: 1 174
Ние сме там! Hug

# 96
  • Мнения: 1 174
Срещата се състоя,пак бяхме в умален състав,но се надявам много скоро да имаме нова среща и да дойдат повече мами и дечица.
Данисия,чакаме да качи снимки,за съжаление никой нямаше фотоапарат и снимките ще са от телефон.Така и не можахме да съберем всички деца да ги снимаме,но това е мисия невъзможна Mr. Green
Алессина,Варя надявам се,че всичко е наред Hug
Креми, благодаря за закованата тема.  bouquet

# 97
  • Мнения: 152
Утре ще кача снимките че вече сам много уморена моите диваци заспаха много късно и докато свърша домакинската работа неми остана време .Ще ме извините  Praynig Praynig Praynig

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 580
          Благодаря, децата са добре. Само, че майка им е отвеяна. Хем питах от къде се влиза, хем четох, че става въпрос за Новотела, а мислите ми бяха в Ленинград.  ooooh!И отидохме там. Поогледахме се не видяхме близначета и си тръгнахме. И днес като пътувах за работа се сетих, че все пак срещата беше в Новотела. Следващия път ще чета много внимателно, да не се излагам повече. Grinning

# 99
  • Мнения: 152
успях да кача снимките насладете им се не са много професионални но малките палавници не стоят на едно място http://www.snimka.bg/album.php?album_id=301768

# 100
  • Мнения: 1 165
Браво на пловдивските мами, чудесни дечица. Хайде, напролет когато почнем да ходим сами ще ви дойдем на гости с най-голямо удоволствие. Пловдив ми е  Heart Eyes.
Данисия, малко оф, тази кола за бутане http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147283&pid=3267103 , от кога я ползвате, чудя се дали да взема на моите, но още не ходят сами.  ooooh! Благодаря ти.  Hug

# 101
  • Мнения: 152
Майка ми я купи когато малките още не можеха да ходят стабилно и дори много им помагаше защото  я бутаха като се подпират на нея това беше около 1 годинката .

# 102
Момичета,радвам се,че сте се срещнали.Ние бяхме в Русе за една седмица,а там нямам нет.Дано  да го повторите

# 103
  • Мнения: 110
Здравейте момичета,наистина беше хубава срещата и децата играха много,но ние пипнахме вироса температура разтройство и една седмица се борихме с това.Сега вече сме добре и отново тичаме на вън даже и парички харчим повечко,понеже точно пред нашия блок дойде луна парк,та познайте какво става.Да кажа на всички,че се намира на поляната кадето преди две седмици беше цирка,ако сте идвали ще се сетите.Може да докарате вашите малчовци да се позабавляват,наистина е страхотно и децата се забавляват,но както вече казах си трябват парички.Данисия ако идвате може да се обадиш да се видим и да разменим скайп адресите.Желая на всички ви хубав ден и още слънчеви дни преди да дойде баба зима.

# 104
  • Мнения: 152
Миме когато имаш време ме потърси скайпа ми е danisia само пиши ми че си ти за да ти дам достъп .Видях и лунапарка но все още не сме ходили до там предполагам че ще е много скъпо и не смея да рискувам за да не разочаровам децата защото те искат от всичко .Добре е че сте оздравели пиши ми може събота или неделя да пием кафе че през останалото време сам на работа .

Общи условия

Активация на акаунт