Отговори
# 75
  • Мнения: 1 174
Здравейте на всички,току що прочетох за срещата и много ми се иска този път и ние да присъстваме,за да се запознаем.Мястото е чудесно и ми е много близо,самоче часа не ме устройва защото единия ми близнах е с диабет и точно в 19.00 слагаме инсолин и вечеряме.Ако уговорите залата за 18.00 ок и ние сме там.Често ходим там да играят децата ,уверявам ви че е страхотно а ние си пием кафето.Ако не се видим пожелавам на всички приятно прекарване.
Здравей, и аз ще се радвам най-накрая да се видим.Залата е заета с РД до 19 и не може по-рано Rolling Eyes
Ако до довечера никой не потвърди,може и да няма среща и да се отложи за другата седмица например Tired

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 414
При този час и нас не ни бройте, съжалявам!  Sad

# 77
  • Мнения: 1 174
Момичета,мисля,че срещата отпада,през седмицата ще проветя как е свободен клуба за идващата събота и неделя за някакъв по-приемлив час,Варя ти ако искаш попитай в Ленинград. Peace

# 78
  • Мнения: 983
Е, добре че се отложи, защото и аз съм с температура от тази вечер. В яслата ми се обадиха в петък сутринта, да си взема децата, че са с разстройство, но от тогава едната се е изхождала 2 пъти, а другата още не е Grinning Дано наистина са добре, че този вирус хвана всички.

# 79
Kъм администраторите:
Защо ме изписвате като гост?Регистрирана съм от 2 год.

# 80
  • Мнения: 263
за другата седмица и ние може да се включим, че сега бяхме болни, вече почти здрави Simple Smile
за мен няма значение къде - тъкмо прохождат и е ад навсякъде Laughing, но все пак да попитам - на заградената площадка на евъргрийн каква е настилката?

# 81
  • Мнения: 1 174
Момичета,казвайте на открито или закрито ще е срещата?Незнам как го дават времето през почивните дни.
Ще проверя тези дни как стои въпроса с детския център.

# 82
  • Мнения: 26
Ние сме още малки и не ставаме за игра - на 7 месеца сме, но ако измислите място и за колички ще се радваме да се присъединим Simple Smile

# 83
  • Мнения: 355
Този уикенд (за сега) съм в Пловдив, така че мога да се включа с моите мацки, вече на 4 год. Grinning
По принцип са ми по-удобни сутрините, следобедите се успиваме и после става късно, тъмно, етс. Времето го дават хубаво, а като е хубаво ние ходим на детския кът на Новотела - има и вън и вътре, настилката е подходяща и за прохождащи бебоци, така че казвайте - събота, 10,30 ч. напр.?? Пък и всички вече трябва да сте оздравяли до тогава, нали  Hug?

# 84
  • Мнения: 1 174
Този уикенд (за сега) съм в Пловдив, така че мога да се включа с моите мацки, вече на 4 год. Grinning
По принцип са ми по-удобни сутрините, следобедите се успиваме и после става късно, тъмно, етс. Времето го дават хубаво, а като е хубаво ние ходим на детския кът на Новотела - има и вън и вътре, настилката е подходяща и за прохождащи бебоци, така че казвайте - събота, 10,30 ч. напр.?? Пък и всички вече трябва да сте оздравяли до тогава, нали  Hug?
Тази идея ми хареса,но нека да е неделя,че няма как да дойда в събота с децата и да бъде към 11. Hug

# 85
  • Мнения: 110
НАС СЪЩО НИ ОСТРОЙВА НЕДЕЛЯ,САМОЧЕ АКО МОЖЕ ДА Е СЛЕД 16.00ЧАСА,МЯСТОТО НЯМА ЗНАЯЕНИЕ.ЩЕ СЛЕДЯ ТЕМАТА И СМЕ ТАМ.

# 86
  • Мнения: 355
Нали ще сменяме часовника скоро и следобедите ще се стъмва доста рано, за това предложих и сутринта да е. След 16 ч., ако успеем изобщо да се организираме, ще стане тъмно много рано и (вероятно) студено, та за това сутринта е моето предложение.

# 87
  • Мнения: 1 174
Нали ще сменяме часовника скоро и следобедите ще се стъмва доста рано, за това предложих и сутринта да е. След 16 ч., ако успеем изобщо да се организираме, ще стане тъмно много рано и (вероятно) студено, та за това сутринта е моето предложение.
Абсолютно подкрепям, наиситна става студено и тъмно.Значи последно неделя 11 часа на площадката зад Новотела(там не сме били newsm78 )

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        От къде се влиза за детския кът?

# 89
  • Мнения: 355
        От къде се влиза за детския кът?


От улицата, вървяща успоредено на р. Марица. Има и къде да се паркира (в неделя). Може и през самия Новотел да минеш и излизаш през боулинга навън.
Едното ми дете се разболя снощи - повръща, температура, етс. Така, че за сега съм полу-несигурна, че ще успеем. Надявам се до неделя да сме здрави.

Общи условия

Активация на акаунт