Отговори
# 60
  • Мнения: 1 174
Аз съм съгласна,но нека да бъде другата седмица,тази няма да съм в града.Ако още няколко майки пишат,че са съгласни ще се уточним за час и дали събота или неделя. Peace

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Ние сме на линия, когато решите, нали почти живеем в Цар Симеоновата градина, стига да сме здвави - там сме!!!! Grinning

Сега прочетох поста за детски център, нямам нищо против, но нали затова извеждаме децата си - да тичат на воля и без друго цяла зима ще са затворени.

# 62
  • Мнения: 303
Ние сме най-лесни - само казвате кога и къде и идваме Hug
Все пак, за да обсъждаме конкретни предложения - ето моето: 18.10 /събота/ 11 ч. в детския център на Ленинград.
Доста са децата в "тичащо щурава" възраст, не се знае дали ще вали или не, така че май е по-добре да сме на закрито.
Хайде казвайте "да" или "не" и да пишем ЛС на всички момичета.

# 63
  • Мнения: 1 174
Аз моля, да бъде в неделята на 19-ти,че таткото ни е на работа в събота,а сама до там няма как да дойда Peace

# 64
Здравейте.Ще проверя заетостта на детския център на 19.окт.и ще пиша утре.

# 65
За съжаление всичко до декември в" Детския център "е пълно като резервация.Остава оградената детска площадка на ресторант"Евъргриин"или на открито,където пожелаете.Дано да си намеря придружител за тичане след децата.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       Яя каква приятна изненада. Много ще ни бъде приятно да се запознаем с вас, само да са здрави момчетата. Hug

# 67
  • Мнения: 303
Момичета, ние всички сме болни, така че отпадаме Sad
Ако успеете да се организирате за тази седмица - приятно прекарване и чакам снимки Hug

# 68
  • Мнения: 1 174
Съжалявам,че са болни сладките каки,бързо оздравяване! Hug
Срещата в неделя в 11 часа,но къде и кой ще идва?

# 69
  • Мнения: 152
О свещичка организирате и мен ме пишете  .yoana77 пиши ми на скайпа от колко , кога и къде .

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Ако се уточни къде - може и ние да дойдем. Ще ми е приятно да се запознаем Simple Smile

# 71
Никой не казва къде и кога,а 19 е след 2 дни.Трябва да има занимавка за децата.Нека да е на оградената детска площадка пред заведението:"Евъргрийн".бул."България"-кръстовището "Мара Малеева" се казваше по рано.Или блока с бившия кореком ако помнитеИма пързалки,колички,полянка,пясък на близко разстояние и е лесно за всички.Дано няма рождени дни само.

Ако има други предложения-давайте




# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       За съжаление и ние отпадаме. Сутринта станаха единият с конюнктивит, другият с хрема. Надявам се за следващата сбирка да сме здрави.

# 73
  • Мнения: 1 174
Здравейте,тъй като го дават времето да е лошо,трябва да се срещнем на закрито.Освен това,не се включват майки с колички,така,че предлагам да е на закрито в детски клуб. Като гледам ще сме не повече от 3-4 майки и ако искате да отидем в детския център във Форума в Тракия. Плаща се 3 лева на час,децата ще поиграят,а ние ще ги гледаме и   ще пийнем по кафе в сладкарницата, която е до самия ценър(който е ходил знае)Сега звънях да проверя дали имат рожден ден в неделя и кога,но никой не ми вдига телефона,утре ще звънна пак и ще пиша допълнително.
Пишете дали сте и съгласни. Hug
П.П. Току що се свързах,имат рожден ден от 11 и следобед от 16, ще работят от 19 часа,незнам дали няма да ви е късно за мен не проблем от 19 до 20 да сме там,вие сте?
П.П. По принцип  наема на залата за един час е 35 лв, ако се съберем 5 майки ще ни струва по 7 лв и може да запазим да не пускат други деца да не стане лудница.Ако утре следобед стане ясно ще отида до там да запазя. Peace

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 21:04 от yoana77

# 74
  • Мнения: 110
Здравейте на всички,току що прочетох за срещата и много ми се иска този път и ние да присъстваме,за да се запознаем.Мястото е чудесно и ми е много близо,самоче часа не ме устройва защото единия ми близнах е с диабет и точно в 19.00 слагаме инсолин и вечеряме.Ако уговорите залата за 18.00 ок и ние сме там.Често ходим там да играят децата ,уверявам ви че е страхотно а ние си пием кафето.Ако не се видим пожелавам на всички приятно прекарване.

Общи условия

Активация на акаунт