Отговори
# 30
  • Мнения: 303
Много се извинявам, но коя е широката част на градинката в центъра newsm78

# 31
  • Мнения: 1 174
Много се извинявам, но коя е широката част на градинката в центъра newsm78
Mr. Green И аз малко го обясних...... ooooh! Значи като влезеш в градската градина от към пощата и като тръгнеш посока пеещите фонтани и преди да започнат алеите с цветята има едно широко място,често правят там сцени (в средата на градината се пада) Искам да избегнем площадките с люлките,защото там винаги има много деца,а и люлките са опасни за нас по-малките ходещи Crazy

# 32
  • Мнения: 110
Аз също искам един стикер но за съжаление няма да мога да доида защото ще пътуваме.Ще можели да си го взема понякакъв начин,от кого и къде?

# 33
  • Мнения: 1 174
Мария77 , пиши ми на ЛС като се върнете,ако имам останал стикер ще се срещнем да ти дам,ако не ми остане ще помолим Данте да изпрати  Peace
Съжалявам,че няма да се видим с вас  Hug

# 34
  • Мнения: 110
ОК,аз също съжалявам ще ти пиша като се върнем,а пък то не се знае може и да успеем да се върнем за срещата в 17часа.

# 35
  • Мнения: 355
Може ли един стикер и за мен? Ако не усеем да дойдем ще се свържа с Йоанна77. Става ли?

# 36
  • Мнения: 1 174
Може ли един стикер и за мен? Ако не усеем да дойдем ще се свържа с Йоанна77. Става ли?
Peace

# 37
  • Мнения: 983
Аз мисля, че писах на предната страница, че искам стикер, но пак да кажа. Малко остана Hug

# 38
  • Мнения: 3 634
5 стикера има в Йоана, още 10 изпратих днес. Надявам се да стигнат навреме. За който не остане ще пращам допълнително.

# 39
  • Мнения: 303
Момичета дали да не сменим часа на срещата за 11 newsm78 Че май ще ни вали голям дъжд.
Хайде бързо казвайте, че няма време Laughing

# 40
  • Мнения: 263
аз съм за 11 часа.

# 41
  • Мнения: 1 174
И аз съм съгласна да е в 11,че наистина го дават следобедите да вали,но дали всички ще прочетат Tired
Последно в 11
Нека мамите,които прочетат да потвърдят,за да знам,че са видяли,за да се опитам да се свържа с тези,които не прочетат за промяната Peace

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 22:29 от yoana77

# 42
  • Мнения: 983
В 11 сме там Peace

# 43
  • Мнения: 303
И аз потвърждавам за 11. За съжаление близнашката майка от квартала, на която бях казала няма да дойде, защото са заминали извън града.  CryАма няма нищо, дори и да не се съберем много този път, все пак ще е забавно да се видим Hug

# 44
  • Мнения: 983
Ние няма да може да дойдем на срещата Cry. Тази нощ хремясаха и не зная от зъбите ли е или е заразно. А и цяла нощ не са спали и са много кисели.
Дано скоро я повторим.

Общи условия

Активация на акаунт