Размяна на парфюми - V

  • 36 524
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Моите и двата са разменени вече. Peace

# 16
  • Мнения: 600
Имам Nina Ricci Premier Jour EDP за жени 100 мл, от които са останали около 35-40 мл.

Търся нещо свежо и трайно  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, имам за размяна My Afrika на Krizia, тестер 50 мл., пръснато е веднъж за проба.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 40
Здравейте момичета, имам за размяна My Afrika на Krizia, тестер 50 мл., пръснато е веднъж за проба.
Здравей!
Какво търсиш в замяна на Крициата?

# 19
  • Мнения: 13
Нямам някакви предпочитания, харесвам и свежи и по-силни аромати, ти какво предлагаш  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 56
Продавам за символична сума или заменям Кензо Summer,тестер,от 75 мл останали около 40-50...

# 21
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 590
Търся да закупя(или евентуално заменя) HEIRESS на PARIS HILTON, независимо от количеството, освен ако не е прекалено малко разбира се  Rolling Eyes ако имате предложения - на лични   bouquet

# 22
  • Мнения: 463
Някой да има едноименния на Vera Wang и би желал да се раздели с него Sad.... приемам предложения всякакви Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Вчера получих от Karimma Gieffefe на Ferre, обаче изобщо не е мой тип - идва ми тежък и остър, изобщо не мога да го понасям, аз си падам по свежи, плодови аромати, затова го обявявам за размяна. За този става въпрос:


По описание "звучи" така:  Fragrance Notes: Orange, bergamot, peach, osmanthus, rose, jasmine, cardamon, nutmeg, sandalwood, patchouli, moss, and amber.

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 10:26 от chockolina

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 553
имам за размяна INCANTO SHINE- 30 мл/едт/ Simple Smile
Размени ли го вече?
Предлагам за него Hypnose  на  Lancome 30мл. Разпечатан , на едно пръскане.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 825
Вчера получих от Karimma Gieffefe на Ferre, обаче изобщо не е мой тип - идва ми тежък и остър, изобщо не мога да го понасям, аз си падам по свежи, плодови аромати, затова го обявявам за размяна.

А може ли да се помирише в България? newsm78

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Емел, аз не успях да го открия във Варна, за да го подуша. В София може и да го има някъде. Peace

# 27
  • Мнения: 35 976
търся Хот Котюр едт за размяна

# 28
Търся Hilary Duff -With Love. Ако някои го има, моля да пише ЛС Simple Smile

# 29
  • Мнения: 351
Разменям Mexx Amsterdam 20ml., пръснато 2 пъти, колкото да се уверя, че не е аромат за мен, предпочитам нещо не толкова цветно

Общи условия

Активация на акаунт