Дюканки отзивчиви - нежни, любезни, внимателни и мили - 103 тема

  • 41 122
  • 1 063
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 485
ylitha, много сложно нещо си написала, това е за лекари, потърсих в гугъл, прочетох за какво се използва лекарството което пиеш, и може би диагнозата ти е ГЕР (ГЕРБ), но не намерих много информация, а и не съм сигурна дали това ти е заболяването, така че може да прочетеш това  
http://www.lekar.bg/hranene-30/info-136

Лекарят не ти ли каза с прости думи какво ти е заболяването и не ти ли даде листовка с диета за твоето състояние, обикновено дават такива листовки задължително. Те са най-важната част от лечението освен лекарствата.
Съжалявам, но май не мога да ти помогна много.
На твое място щях да настоявам за подробно обяснение и разяснение от лекаря и ако не получа такова ще си сменя лекаря с такъв, който ще ме напътства в лечението ми, още повече ,че ти казваш ,че си пиеш хапчетата пък не ти помагат. Ами нещо друго може да е изникнало междувременно.
Внимавай какво ядеш и помисли сериозно за здравето си, което е пряко свързано с диета, но трябва да знаеш каква.
Успех

# 991
  • Мнения: 146
 Здравейте пак Hug
Цвете, така е за съвжаление. Аз сега се загледах, 45 дни игра между 59 и 60, между които един ден 57 и 2 дни 58. Ни да си мръднеш линията, ни нищо....Записвам стриктно и осчетоводявам всичко. hahaha hahaha И после се нерва. Joy Joy Вчера гледам доволна 58 и викам предаде се мръстника и днеска пак клони към 59, е не цяло ама кво от това...
Направо изпушвам некои дни... #2gunfire
Ори Hug
Ели, голям стимул си ми ти!
Бачи, Фоли Peace подкрепям с две ръце.
Това за режимната храна под ръка е супер важно, Гуди!
Аз се прибрах преди малко, нямайки нишо готово метнах рибата в тигана и се загнездих да чета форума, рисковано беше да остана в кухнята... hahaha hahaha
Геро, ти си абсолутно за пример!
Вещи Peace за каймата, и всички останали коментари по въпроса.

Сега отивам да сричам шведски глаголи, имам тест утре... Tired

едит: Вчера нали за пръв път желирах мляко, стана върха, но това което седеше в  хладилника, във фризера нещо не беше като хората...

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 14:12 от tatianka

# 992
  • Мнения: 1 581
Да се включа и аз на края на темата, за да отчета още едно отлетяло килце. Приятен ден на всички!

# 993
  • Мнения: 1 479
Купих сирене Ескуиза 0.2% от Кафланд в неделя вечерта!
Не знам за никакво друго режимно сирене, ако някой знае моля да ми светне лампата!

# 994
  • Мнения: 940
А може ли овесени ядки вместо трици, а?   bouquet Hug
Днес ми е едно лигаво такова. И не мога да намеря трици никъде. Сега ще ходя до Пикадили. Ако няма, ще си поръчам от онлайн магазина, защото ми писна (и на приятеля ми) да обикалям ту до Хит, ту до Била, до Пикадили...и все да няма.

Днес хич нямам апетит. На ПЗ съм, от сутринта съм яла половин кофичка кисело мляко с трици и ленено семе и една зеленчукова супа. След малко ще се напъна да изям две яйца. А за довечера мисля да ям печено пиле и салата.  hit

Иначе нямам минуси, нямам и плюс (в събота имах, но днес падна).

# 995
  • Мнения: 183
аз леееко да се присламча към вас Laughing!
вече от три седмици съм на този режим. досега съм свалила 3 кг и малко. при мен става трудно свалянето, но аз все си мисля че е в следствие на хормоналното лечение, което предизвика напълняването! сега всичко е наред (Praynig) и вече се боря с килограмите!

благодаря на всички вас че ви има! благодаря за прекрасния сайт, който ме вдъхнови! Hug Hug  

# 996
  • Мнения: 1 479
Прочетох някъде в по-горните постове за Хелиос - този със синия етикет? Той дали става?

# 997
  • Пловдив
  • Мнения: 14 106
Евич, Дюкан казва "свежо" сирене. На Хелиоса пише така. Да ти кажа не знам дали е съвсем същото, аз съм си вземала лятото и съм си слагала на салатата по малко. Но изобщо не съм очарована - вкуса ми хич не е на висота. И ми се струва мазничко.  Thinking

# 998
  • Мнения: 940
И аз пробвах това свежо сирене преди да започна режима. И да Ви кажа--хич не бях очарована от вкуса. Изварата ми харесва много повече.

# 999
  • Мнения: 112
Мили дами я ме светнете от къде пазарувате това сирене на Хелиос, поне да го видя какво е, аз по принцип пазарувам в Била, ама не съм виждала такова сирене там.

# 1 000
  • Варна
  • Мнения: 3 363
La Fornarinа , мерси , чакам и ти да се похвалиш   Hug

# 1 001
  • Мнения: 309
Днес в Билла попаднах на свежо сирене "Хелиос" (не зная дали става въпрос за същото или не) и му се зарадвах много, докато не прочетох съдържанието - вече не помня точно, но мазнините му бяха към 10%.

# 1 002
  • Мнения: 3 317
k_savova  Hug   bouquet а изкушенията след края на режима  Joy

# 1 003
  • Мнения: 112
Ха, не мога да повярвам че при цялото ми зяпане по щанда със сирената в Била, дори не съм го забелязала това сирене  doh

# 1 004
  • Бг
  • Мнения: 846
Привет на всички дюканки. Влизам да си помрънкам малко, нещо пак оплесках пейзажа, в събота бях на сватба и не можах да издържа на изкушението. Е, то резултата е налице де + 1 кг.  Cry

Общи условия

Активация на акаунт