Чакат ли, чакат мама и татко, НОЕМВРИЙСКОТО бебче сладко!

  • 17 614
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Попово
  • Мнения: 687


След малко ще излезна да видя как се диша на  32 години  Crazy Crazy


диша се и то с пълни гърди  bombs
айде юруш на новата тема newsm44 и на РОЗОВИТЕ ЩЪРКЕЛИИИИИИИИИИИ  stork-girl stork-girl stork-girl stork-girl stork-girl stork-girl stork-girl stork-girl stork-girl stork-girl

ПЕПЕНА, ти ли си с розовия щъркел???? Hug
абе не бе  Joy аз съм розов щъркел късокрак  Crazy миналата година снесох тази пак  Joy Joy Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 167
Валеее ти да не ми се разсърди бре Flutter


Мислех по въпроса, ама установих, че само седя без да мисля  Joy

# 17
  • Мнения: 5
Aйде сига бе! Само аз ли съм розова в този отбор. Ама, че късмет!. Ние мъжко искахме, даже по рецепта го правихме, точно в деня на овулацията, даже със сода бикарбонат се мих преди това, уж да убие момчетата дето имат хромозома Х. Ама на, от всички дотук, аз с мома. Таткото ми вика, " ми на с твойта враждебна среда, ми убиваш момчетата " Simple Smile Ама какво да се прави, по някога момиченцата са по-силни и пъргави:)

Абе да е жива и здрава! Като принцеса ще си я гледаме.  Пък ще видим  на края кякво ще се появи:)

# 18
  • Мнения: 3 818
Мишле, а не можеш ли да питаш твоята лекарка да те пренасочи към някоя нейна позната, която може да издава болнични?  Аз така правя с моята, понеже тя няма договор със Здравната каса, ме изпраща при нейна колежка, която си знае, че е само за болнични и такива административни неща и всичко тече гладко Simple Smile.

По повод на половете - на момичетата им се виждат органите също, не се познават просто защото си нямат пишле  Wink

Дрехите на мен са ми голям проблем, защото трудно си намирам нещо, което да ми хареса, но вече съм набелязала два магазина като хубави - единият е на площад Гарибалди, под колоните, много хубави неща има, вчера си взех един панталон от тях.
Другият е в Белите брези, пак е хубав, ама е малко скъпичък Tired


Лиде, браво, че мъжът ти е помогнал предишният път. Simple Smile Аз пък сама не пожелах да е с мен, не че щеше да се стресне от родилната зала, но не изпитвах необходимост. Единственото неприятно нещо беше, че той си е представял всякакви възможни усложнения, които можели да ми се случат, а аз си раждах и си свирках Laughing

# 19
  • Мнения: 611
Валеее ти да не ми се разсърди бре Flutter


Мислех по въпроса, ама установих, че само седя без да мисля  Joy

Пуууу олекна ми значи  Whistling Че и аз взех да се замислям вече как да ти се извинявам Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 167
Валеее ти да не ми се разсърди бре Flutter


Мислех по въпроса, ама установих, че само седя без да мисля  Joy

Пуууу олекна ми значи  Whistling Че и аз взех да се замислям вече как да ти се извинявам Mr. Green

Ех тая мойта голяма усто, що ли не си затраях още малко smile3505

estrelitta и моя татко искаше момче, ама хич не става както той иска. Не искаше да е теле или скорпион, а пък то се падна точно скорпи. Аз искам девойка, той мъж и май и тук няма да стане ...

# 21
  • София
  • Мнения: 167
Тонеса Аз имах предвид да изтриеш цялото защото на мен ми дава грешка, но ще си попиша отгоре друго.
Пепена, аз помислих че си с мома и ти, а то няма лошо ще си майка рекордьорка. Аз казах, че искам 3, но ми отговорихо да родя първото и тогава да искам. Та засега си трая...а пък време нямам много но дано поне до 2 ги добутам  Simple Smile

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 14:06 от valya_76_08

# 22
  • Мнения: 611
Аба той и нашия татко мъжко иска , ама да видим дали ще го огрее Laughing
На първото така му се точеше , до последно не вярваше на док , че ще е момиче и все на мъжко го караше , пък то взе че излезе женско  Mr. Green
Второто също се надяваше да е момче , но и то беше момиченце  Flowers Rose
Сега пак се гласи за мъжко , но не се знаае , знае ли се  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 031
Вале не мога да го изтрия, ама ти можеш Peace

Аз всички около мен ги заразих, че бебето ще е момиче и както всички разправяха за момче, сега всички се гласят за мома - дано да съм познала, че иначе голям смях ще падне hahaha

Хрисе не се стягай за прегледа - всичко ще е ОК ще видиш Hug

Силвър и Кико от балкона да слизат и да кажат някоя новина, че от доста дълго не са се мяркали насам Grinning

# 24
  • Мнения: 483
Здравейте отново!  Simple Smile

Аз се завърнах от преглед.Бебо е вече 16 см и е МОМЧЕ.Почти се разплаках, като ми каза лекарката.Та сега след момиченцето, ще разбера какво е и момченце да си имам, само да се роди живо и здраво.Резултатите от биохимичния скриниг ще са ми готови след седмица, та до тогава съм на тръни, но се надявам и вярвам, че всикчо ще е наред.
Вале, доц.Томова преглеждала там всеки последен петък от месеца, часове се записват на регистратурата.Ама аз ще си запиша при нея другаде, защото сега ще ми е рано този последен петък, а последния на юни ще е късно пък  newsm78

Сега отивам да ви изчета и да си водя записки, че не успях, много сте писали за няколко часа.
След разходката с малката пак ще се включа  Simple Smile

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО МИ СТИСКАХА ПАЛЦИ  Hug

Леки и слънчев следобед   bouquet

# 25
  • Мнения: 916
Айде и аз да се запи6а, преди да сте ми изписали теми4ката, 4е кой знае га 6а полу4а пак вдъхновение  Mr. Green

Само момци в ноемврийския отбор, и аз все си мисля, 4е на6то 6те е мъжко и вси4ки съм ги заразила, та ако се окаже моми4енце, 6те ми гледате сеира  Mr. Green

Имам 4ас за доки на 21, но се опитвам да го прехвърля за 19 или 20, но доки се измъкнал в отпуск до понеделник и 6те трябва да 4акам и да видя дали 6те стане номера. 6те ми се да отида по-рано, за да си изпрося болни4ен за седмицата, 4е направо толкова се уморявам, 4е няма накъде. А и имаме тийм билдинг от най-отвратните - 2 4аса път с автобус, висене на крак и слу6ане на ре4и, ядене и пиене и после о6те ре4и и в 18 4аса си тръгва6 отново за 2 4аса с автобуса... Аз това не мога да го издържа, ама никой не ми да ва отпуск за този ден  #Cussing out

Лайтблу, 4естити сини га6ти  Hug

# 26
  • Мнения: 1 218
lightblue ЧЕСТИТИ СИНИ ГАЩИЧКИ  Party Party Party
Ихххххх че хубавка новинка, много се радвааааааам  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 1 031
Айде още едно мъжле Grinning Честито lightblue Hug

# 28
  • Мнения: 611
Честито ти момък Лайтблу Heart Eyes
Ама тез нащи скорпита само мъжки бре Crazy

# 29
  • Мнения: 3
Момичета,имате ли информация за ниско стоящата плацента?

Общи условия

Активация на акаунт