Чакат ли, чакат мама и татко, НОЕМВРИЙСКОТО бебче сладко!

  • 17 656
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 167
Хей, девойки защо така тъжно И какви са тези сръдни?????
 Я по-весело  Sunglasses аз пък много ви се радвам и само като чета ,че напоследък шефът ми се подплаши и ме е емнал та само работа, въпреки, че не ми отговаряте  smile3534
Мишле, стискам палци, май вече е късно ама все пак.  fingerscrossed
На мен днес ми казаха, че коремът ми изглеждал сякаш нося момиче....на таткото му умряха надеждите за наследник hahaha

Хриси, и аз съм на същото мнение, да живеем и се храним здравословно заради бебчетата, ама без крайности вчера си четох книжката за бременността и общо взето трябваше да хрупам плодове и зеленчуци и да се разхождам. А как да му създам навици на човечето?????  Аз пък се возя на мотора на моя мъж, много ми е кеф. Била съм се друсала Laughing е вярно от време на време подрусвам ама.....ми е кеф
Тонеска, напълно съм съгласна с теб, това са скрити заговори!!!! Crossing Arms

lightblue, мисля да изкарам до 27 и тогава да с отида, 2, 3 дена имах често от вчера много рядко 1,2 пъти на ден .

И аз гледах за черта, появявала се 16 седмица, още нямам наистина ли се появява само при момичета или е на късмет????

# 241
  • София
  • Мнения: 167
Ели, Страхотна си!!!! Честито бракуване newsm51. Цял живот да си все така щастливо усмихната!!!

# 242
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте, сладурки  Hug Hug
Минавам на бързо само да ви видя как сте и да ви поздравя. Надявам се скоро да имам повече време и да ви изчита подробно.  Wink Само да споделя, че днес бяхме на доки и макар в началото да ми изкара акъла, всичко е наред с нас. Поне отпуснах нервите и се наревах в колата от напрежение. А иначе нашто бебче е момиче. Надявах се на момче, ама сега се радвам, както каза таткото, на принцеската.  Hug

# 243
  • Мнения: 398
Hot_Lady, честита розова поличка.
Още веднъж благодаря за пожеланията.
Комарче, снимките са в албумчето.
Аз и днес бях при доки, че пак кървим.Лекичко ама ми изкарва акъла.Казва ми че всичко е наред с бебуна.Всичко се дължи на ниско разположената плацента и на хормонален дефицит.Но ще стискаме зъби и тва е.Лежачка му е майката.
Целувки на всички Heart Eyes  remybussi Kissing Heart

# 244
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте, сладурки  Hug Hug
Минавам на бързо само да ви видя как сте и да ви поздравя. Надявам се скоро да имам повече време и да ви изчита подробно.  Wink Само да споделя, че днес бяхме на доки и макар в началото да ми изкара акъла, всичко е наред с нас. Поне отпуснах нервите и се наревах в колата от напрежение. А иначе нашто бебче е момиче. Надявах се на момче, ама сега се радвам, както каза таткото, на принцеската.  Hug
Честита ти принцеса !!!!

# 245
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте! Днес започнах да ставам по малко Simple Smile и веднага идвам да ви пиша.Целувки на всички!
Естрелита, благодаря Hug

# 246
  • Мнения: 5
Ели, прекрасна булка, прекрасни снимки! Да имаш поне 2 дечица общо, а защо не и 3:)

Hot Lady, честита бебка и на теб! И ние искахме, момче, но за сега 90 % ще е момиче, но пак се радваме и вече заглеждам момичешките дрешки:)

Мишле, как мина прегледа. Стискахме палци. Да пишеш скоро!!!

lightblue, nanuana - мерси много за рецептите с мед, аз с меда и содата не съм спряла, ама от него и от лимона вече много ме боли корема, нали имам и колит и гастрит.

Hriska,  съжелявам миличка, че си загубила бебето, права си, че каквото е писано такова, ама все пак се пази. Много ти е сладко малкото цвете, пу, пу. Страхотни очи. Видях те на снимките, които си поставила на линк. И ти си много хубава:)


Fairy
, купих тавипек и го почнах. Много мерси. Купих и хомеожен по съвет на Lija, аптекаркит еми казаха, че става за бременни, но на листовката единственото което пише при бременност е че трабва да се консултираме с лекар за всяко лекарство, което пием. Та сега се въздържам да го взема.

Рози, биопарокс ще питам в аптеката и сугурно ще купя и ще ползвам само при криза, като не мога да се спра, ще гледам по-малко , че е антибиотик все пак.

# 247
  • София
  • Мнения: 191
Hot_Lady, много се радвам за малката принцеска newsm51 , честито мила Hug
Ели страхотна си  smile3501

# 248
Здравейте,мами.И аз май скоро не съм писала,ама то е защото нямаше какво.иначе всичко следя Wink
Мойта пупа вече леко се показва,не ми личи с дрехи,ама таткото й  се радва.В петък бяхме на лекар и бебчето стоеше с главата надолу и май спинкаше.Оказа се,че имам контракции.Лошото е,че не ги усещам.Вие усещате ли ги  и как точно?
И друго искам да споделя с вас.Днес се оказа,че съм свалила 2 кг от последното теглене/преди 2 седмици/.Досега имах постоянно тегло от преди бремеността и не бях нито качила,нито отслабнала,но сега много се изненадах и даже леко притесних.аз ям повече от добре,много налитам на тесто напоследък... :roll и се чувствам отлично,нямам оплаквания,ама се зачудих днес да не би бебчето да е много ящно?

# 249
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте,мами.И аз май скоро не съм писала,ама то е защото нямаше какво.иначе всичко следя Wink
Мойта пупа вече леко се показва,не ми личи с дрехи,ама таткото й  се радва.В петък бяхме на лекар и бебчето стоеше с главата надолу и май спинкаше.Оказа се,че имам контракции.Лошото е,че не ги усещам.Вие усещате ли ги  и как точно?
И друго искам да споделя с вас.Днес се оказа,че съм свалила 2 кг от последното теглене/преди 2 седмици/.Досега имах постоянно тегло от преди бремеността и не бях нито качила,нито отслабнала,но сега много се изненадах и даже леко притесних.аз ям повече от добре,много налитам на тесто напоследък... :roll и се чувствам отлично,нямам оплаквания,ама се зачудих днес да не би бебчето да е много ящно?

Yana, лекарката какво каза, за това че си свалила??????  Щом ти се чувстваш добре значи и бебчо е наред. 
И на мен ми личи вече коремче, даже си купих една туника и съм я опънала отпред. Ще се снимам да ви покажа тумбаче Simple Smile
А какво ти казаха за контракциите???? Аз имам някакви такива усещания, но другата седмица ще ходя на лекар

# 250
Valya, за контракциите казаха ми,че е нормално от време на време и че се получават от растежа на матката,от напрежение и др.Просто е добре да се взима Но-шпа,за да те отпусне.При мен лошото е,че не ги бях усетила тоя път.Може би  само леко опъване от двете страни.Вече и при малка тревога взимам хапче.
А за килограмите- аз днес се претеглих,на лекар бях в петък и не знаех,че съм отслабнала.Но като се замисля тия дни доста разходки направих,а и нали бяха все горещини-може  това да е допринесло.Сега ще наваксвам,отивам и нападам масата  Laughing

# 251
  • Мнения: 483
Момичета, аз го казах и в предния пост...АЗ ЛИЧНО НЕ СЕ СЪРДЯ.ПРОСТО ВИ КАЗВАМ КАКВО МИ Е НАПРАВИЛО ВПЕЧАТЛЕНИЕ.Виждате, че до сега не съм изказвала някакво отношение, дори и да ми е ставало криво понякога, нормално е, аз самата също не винаги успявам на всички да отговоря.Просто не ми се иска нещо споделено да го смятаме за спам.Няма да коментирам повече този въпрос, но не можех да го подмина, стана ми тъжно, като прочетох отговорите на поста на Лия...за това и писах.

Тонеса, съгласна съм с теб, че сме се събрали за хубаво  Peace Точно за това вметнах какво ме е впечатлило.
Хот лейди, честита ти мацка  Peace
Яна, ще наваксаш с теглото, мила, даже няма да се усетиш кога  Wink Щом бебо и ти сте добре, не се тревожи.
Тинкатинк, радвам се, че си по-добре. Hug

Приятна вечер момичета  Simple Smile

# 252
  • София
  • Мнения: 2 671
Lightblue, и аз точно така те разбрах и понеже си ми много симпатичназатова реших да се обяснявам с най-добри чувства  Simple Smile

Къде да видя булкатааааа?

# 253
  • София
  • Мнения: 2 671
Ааа, видях я! Елица, приказна си!

# 254
  • Мнения: 57
Здравейте,Елица много си хубава и изглеждаш много щастлива
Аз да задам малко тъп въпрос,ама като ми е за първи път Embarassed-за ФМ при Марков,ако искам трябва ли да си нося диск или друго преносимо устройство?

Общи условия

Активация на акаунт