Гоблени-24

  • 56 865
  • 491
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 643
Има и на дименшъните три негърки една до друга ,но те ще се шият по-трудно сигурно,не помня къде им имаше схемите.

# 466
  • Мнения: 338
 Tired Tired Tired ооооххх, и аз да ви се похваля, от вчера още не съм си лягала, цяла нощ шия, но успях да свърша най-накрая тия годеници, дадох ги за рамкиране и утре ще се хваля и ще фукам  Laughing Laughing Rolling Eyes

# 467
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
spinki, това е правилното решение.
Прасчо, като шиеш на бг панама през дупка, не можеш да докараш 11, лично мнение. Аз ших тази китка на бг панама, но с два ката и съм много довона, по-нежна нямаше как да стане, пак според мен.

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 17:13 от kita99

# 468
  • sf
  • Мнения: 10 156
Tired Tired Tired ооооххх, и аз да ви се похваля, от вчера още не съм си лягала, цяла нощ шия, но успях да свърша най-накрая тия годеници, дадох ги за рамкиране и утре ще се хваля и ще фукам  Laughing Laughing Rolling Eyes

Браво на тебе! Да покажеш после рамкиран! Аз не знам дали бих се навила да шия такова нещо за подарък. Скрънзда съм си  Mr. Green Все ще се чудя дали му се радват, дали е съхранен правилно, ане метнат някъде да прашясва  Crossing Arms
Само един съм шила за подарък и той едва ми се откъсна от сърцето  Joy

# 469
  • Мнения: 131
Нямам ушити африканките ,но и те са в списъка на чакащите,много са шик.Имам само схемите и номерата на конците,но засега няма да ги почвам защото приятелката ми ще си ги купува и после ще ми даде останалите конци и аз да ги ушия

# 470
  • Мнения: 720
Аз пък обичам да ушия за подарък някое малко гобленче , и да зарадвам някого с него  Heart Eyes
На акушерката бях ушила две малкички гобленчета - воденичка и платноходка , дадох ги да ги рамкират - и като родих , която акушерка ми се падна на смяна - подарих й ги - много се зарадва  Heart Eyes
А санитарката си просеше едното да било за нея , та едвам я уговорих , като обещах да й ушия едното (предложих й да си избере кое от двете ...)

# 471
  • Мнения: 643
Мойта малка беба днес проходи,което ме навежда на мисъл ,че вече не е толкова малка.Чувството е невероятно,всички сега спят,имаше и видеоклипове,обаче на мен в главата ми са само красиви картини.Обадих се на всички близки и ще споделя и тук.
Радвам се,че ви има и мога да си приказвам за гоблени с някого.Имах една комшийка,дето ся се разведе и вече живее при баща си,с нея ги бистрехме тези теми.А пък друга комшийка ме научи да шия,и тя много ми липсва.То като си в майчинство не се виждаш с толкова хора,както преди.Липсва ми динамиката .Пихме по една ракия и се разприказвах.

# 472
  • Мнения: 131
Момичета днес е СПАСОВДЕН ,май ще трябва да дадем почивка на гоблените.Не знам защо,но като ми кажат,че не трябва да работя имам още по-голямо желание за шиене,аз това не го смятам за работа,а за удоволствие. Ето го и първия ми гоблен ушит със схема от форума

# 473
  • Мнения: 720
Прекрасен е  Heart Eyes  bouquet
Аз бях свалила отнякъде схемата , но после гледам , че само половината съм свалила ...и я изтрих... Embarassed

# 474
  • Мнения: 131
Момичета някоя от вас да има схемата на този гоблен?Аз го намерих,обаче схемата е много размазана и нищо не се вижда

# 475
  • Мнения: 1 142
Честит имен ден на Спасовците.
Вени гоблена е много хубав.Аз от тази серия имам "Майчина обич",ако правилно се казва.
Снощи ших до 23.30,за да уплътня нощното си дежурство,между манипулациите.Така че днес мисля да почивам,защото се чувствам уморена.Африканките и на мен много ми харесаха и по натам ще си ги ушия.

# 476
  • Мнения: 131
Мими и Светла ако искаш кажи и ще ти я пратя.Много е лесен ,обаче това нашиване после малко ме затрудни.

# 477
  • Мнения: 1 142
Аз това нашиване,още не съм го правила,въпреки че една приятелка ми каза,че е лесно.

# 478
  • Мнения: 747
ina221, прекрасна новина! newsm32
venipuh, невероятен е гоблена!  bouquet Сигурно много пъти съм го гледала, но като че ли за пръв път го виждам. Схемата подръка ли ти е?
Кита, то това с кръстчетата на българска панама май само при мен не се получава Embarassed
Сега се сетих, че и Мириел беше показала криви къщички, шити през дупка на такава панама- много хубави. Сигурно шия стегнато.

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 11:00 от Прасчо

# 479
  • София
  • Мнения: 773
Аз също бях казвала, че кръстчета на бг панама през дупка НЕ одобрявам и не харесвам.
Ето нещо такова шито преди мноооого години Simple Smile
Venipuh, бебенцето е страхотно, досега не ми се струваше толкова хубаво, но сега като го видях вече забелязах, че е чуднооо Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт